انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
من دیدم و خیلی عالی هم میزنه ولی یادم نیست توی همین انجمن بود یا جای دیگه ولی هست فقط باید بگردین تا در نت پیدا کنید.
سلام دوستان یه سوال با دولول سوار بایکال میشه اسلاگ و چهارپاره زد/Khansariha (8)
با حوصله د دقت اندازه کن اسلاگه و چهارپاره با دقت پر کن یا از یه با تجربه استفاده کن بعد میشه زد ولی درکل اگر تعداد شلیک فشنگ سنگینت زیاده یه تفنگ تک لول بگیر و اگر برا مبادا و گاهی که پیش میادKhansariha (219)بله میشه زد و خود من زدم البته فقط چهارپاره نه اسلاگ. خداییش خوبم زدم یعنی زد.
ممنون از پاسخ ولی فقظ باید دستپر استفاده کنیم؟
نه جانم فابریک خوبم باشه خوبه ولی دست پر چیز دیگریه. ولی بازم بگم چهارپاره کم و اسلاگ کمتر. موفق باشی.
Khansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214)
(2015-01-21 01:33 PM)sajadm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان یه سوال با دولول سوار بایکال میشه اسلاگ و چهارپاره زد/Khansariha (8)

سلام دوست عزیز اسلحه بایکال اسلحه جاندار عالی هست ولی در کل چهارپاره و اسلاگ جزو فشنگهای سنگین هستند و این فشنگها فشار زیادی به اجزای اسلحه میارد و در دراز مدت سبب خرابی اسلحه میشد حالا هرچقدر اسلحه جاندارتر این مدت بیشتر و در اسلحه های کارگاهی وزعیف زودتر اسرات شلیک های سنگین خودشو نشان میدد با این حساب بهتره فقط در موارد لزوم و نیاز از چهارپاره و اسلاگ استفاده کنیم
ممنون از هردو (کاربخش_آکار)Khansariha (48)
با عرض سلام خدمت سروران گرامی.یک سئوال داشتم.آیا شما حد فاصل دولول را هم روغنکاری می کنید اگر جواب مثبت هست چطور؟با تشکر
برا من جا نیوفتاد. حد فاصل دو لول میشه کجا. لطفا با عکس نشون بدین.
فک کنم محدوده ی جوش بین لول ها رو میگه(در قسمت جان لول)
لینک مرجع