انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-01-21 11:34 PM)alireza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)

(۱۳۹۱-۱۰-۲۹ ۰۷:۵۳ عصر)alireza نوشته شده توسط:
راستی چوک بایکال رو من تو بازار دیدم.
سلام دوست عزیز
میشه بفرمایید قیمت چند بود و ایا از این نوع بود یا نه؟
چوک

تهران خیابان انقلاب . خیابان بهارجنوبی. برج اداری تجاری بهار. پلاک 297
تلفن 09125491251
55282087
09190070045
توصیه من اینه که دوستانی که آکار دارن حتما یه سر به این فروشگاه بزنن .
با تشکر از دوست عزیزمون علیرضا ی عزیز جهت اطلاع دوستان با فروشگاه بالا تماس گرفتم و سری 15 تایی چوک بایکال رو میگفت 230 ت جنسش هم خودش میگفت روسه
درود به دوستان
سال کذشته دولول سوار بایکال روسیه رو به قیمت 5200 خریدم.
این اسلحه دوماشه و بدون چوک بوده و فوق العاده است
به سفارش شکارچی های قدیمی فشنگ دست پر باهاش زدم که شاهکار بود
به نظر بنده با کمی استفاده از تجربه شکارچی های قدیمی میتوان اسلحه خوبی خرید
من در لحظه خرید به یکی از شکارچی های قدیمی زنگ زدم و گفت که تک ماشه و چوک دار نگیر به دلایل فوق الذکر و اینکه در سرما ی شدید مشاهده شده که گاهی دولول رو با هم شلیک میکنه.
بنده کمترین یک توصیه دارم :
سعی کنید گول پوکه پران بودن و چوک خوردن و تک ماشه بودن اسلحه رو نخورید
با توجه به شرایط مالی عمومی اسلحه ای که خصوصیات فوق در آن به حد عالی باشه به قیمت های زیر 10تومن گیر نمیاد

پس اگه به خیال اینکه این اسلحه ها با داشتن خصوصیات اسلحه های گران قیمت ولی با قیمت پایینتر در دسترس باشه فقط یک خوابه و اینکه
هیچ ارزانی بی علت و هیچ گرانی بی حکمت نیست
کوچیک همهaboo
سلام دوستان
یه بنده خدایی هست که در یکی از فرووم های اجتماعی یه بایکال دولول سوار رو برای فروش آگهی کرده گفتم لینکش رو اینجا قرار بدم شاید راست کار بعضی از دوستان باشه:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر از کاربر masoudsalamat عزیز که این سایت رو معرفی کردند

ویرایش به دلیل اعلان فروش بدون هماهنگی با مدیریت
(2013-02-12 06:11 PM)hasanstar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر از کاربر masoudsalamat عزیز که این سایت رو معرفی کردند

اخوی اینجا مثل پرشین تولز نیست که خودت جنستو هر جا خواستی بفروشی
یه زحمت بکش به یکی از مدیرا pm کن ایشون برات تاپیک فروش بزاره تازه فکر کنم اینجا shotgun خرید و فروش نشه (جز قوانین هست البته فکر کنم!) ولی اینو مطمین هستم که بابت فروش تاپیک باید مدیرا زحمتشو بکشن
ممنون بابت توضیح
بچه های این سایت اینجا رو به من معرفی کردن.
ولی هرجا تو این سایت میرم میزنه دسترسی شما امکان پذیر نیست.
فکر کنم برم همون پرشین تولز بهتر باشه دی:
ممنون بابت لطفتون.
با سلام خدمت دوستان عزیز
سه سوال داشتم:
1- آیا سلاح دولول سوار بایکال تک ماشه که امکان انتخاب لول هم داشته باشه موجود هست؟
2- نظرتون درباره مدل MP-27EM-1C که سر لولش شعله پوش داره چیه و آیا سلاح خوبی برای شکار هست؟ و در مقایسه با MP-27 M که ساده هست کدوم بهتره؟
3- بایکال 2 ماشه بهتره یا تک ماشه بدون بدون انتخاب لول؟
ممنون
[تصویر: 0_value_2859_207.jpg]

[تصویر: 0_value_2857_205.jpg]
(2013-03-06 06:13 AM)eagla نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان عزیز
سه سوال داشتم:
1- آیا سلاح دولول سوار بایکال تک ماشه که امکان انتخاب لول هم داشته باشه موجود هست؟
2- نظرتون درباره مدل MP-27EM-1C که سر لولش شعله پوش داره چیه و آیا سلاح خوبی برای شکار هست؟ و در مقایسه با MP-27 M که ساده هست کدوم بهتره؟
ممنون

سلام
دوست من منظورتون از شعله پوش سوراخ های روی لول هست؟ البته اصطلاحا به این لوله ها پورت شده میگن، و فک میکنم ببرای استفاده شکار زیاد کاربرد نداشته باشه و بیشتر تو ورزشی کمک میکنه برای شلیک د‌وم سر لوله زیاد منحرف نشه،
دوستان این مدل سلاح ها رو تو بازار دیدن؟
(2013-03-06 06:13 AM)eagla نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان عزیز
سه سوال داشتم:
ممنون

دوست عزیز و سرور گرامی
سلام
چند نکته برای کمک به شما
1*تفنگک دولول سوار بایکال تک ماشه انتخاب لول دارد(زمانی که تفنگ مسلح است انرا از ضامن خارج کنید سپس ماشه را به سمت جلو حرکت دهید که صدای تق کوچکی شنیده میشود.در این حالت ابتدا لول بالا شلیک میشود.اگر دوباره لول سلح شکانده شود به حالت اول برمیگردد)
2*تک ماشه بودن دلیل خوبی و بدی سلاح نیست و معمولا سلاح هایی که صرفا" برای هوازنی طراحی میشون برای سرعت عمل بالاتر تک ماشه هستند.
3*چیزی که بیش از تفنگ و نوع فشنگ مهم است مهارت تیرانداز میباشد.پس اول مهارت تیر اندازی سپس فشنگ و تفنگ.
4*نکته ای که ممکن است شما را دچار ابهام کند تناقض در گفته های شکارچیان قدیم و جدید است (راجع به چوک و تک ماشه بودن) پس اگر مارک معتبری از سلاح را مد نظر دارید تک ماشه و دو ماشه بودن در خوبی سلاح مطرح نیست و این شما هستید که بسته به شرایط چه نوعی را انتخاب میکنید.
5*قابلیت تعویض چوک و تک ماشه بودن مزیت هایی هستند که دلیل اختراع و تولید آنها رفع مشکلاتی بوده که باعث تعلل در برخی از شرایط شکار میشده.پس چوک قابل تعویض و تک ماشه بودن یک مزیت است اگرررررررررر تفنگ پدر و مادر داشته باشد .
6*در ادامه بحث قبل که عرض کردم اسلحه پدر و مادر داشته باشد به این نکته توجه کنید که کجایی بودن سلاح مهم نیست.چگونه بودن ملاک است و صرفا" بدلیل اینکه سلاحی ساخت ترکیه است سلاح بد نیست و برعکس برای تمام کشورها.
دوست عزیز در آخر خدمت شما عرض میکنم اول مهارت تیراندازی را از طریق تمرین و تجربه کسب کنید و برای خرید سلاح به دنبال عنصری باشید به نام کیفیت
(2013-03-06 08:11 AM)mahammaham نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان عزیز
سه سوال داشتم:
ممنون

سلام
دوست من منظورتون از شعله پوش سوراخ های روی لول هست؟ البته اصطلاحا به این لوله ها پورت شده میگن، و فک میکنم ببرای استفاده شکار زیاد کاربرد نداشته باشه و بیشتر تو ورزشی کمک میکنه برای شلیک د‌وم سر لوله زیاد منحرف نشه،
دوستان این مدل سلاح ها رو تو بازار دیدن؟

ممنون
می خواستم بدونم که این سوراخها در شکار تأثیری روی برد و قدرت ساچمه میذاره یا نه؟
بله تعداد خیلی خیلی محدود از این مدل در بازار هست.
لینک مرجع