انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
بله تک ماش بود چوک نمیدونم فقط قیمت گرفتم
به نظر شما بایکال MP27M ده و نیم خوبه
اسلحه اکبنده چوک نمیخوره دو ماشه هست با پوکه پران
(2013-07-09 11:15 PM)gardi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظر شما بایکال MP27M ده و نیم خوبه
اسلحه اکبنده چوک نمیخوره دو ماشه هست با پوکه پران

از نظر من عالیهKhansariha (8)
سلام خدمت دوستان و اساتید. Khansariha (8)
قیمت بایکال سوار و بغل امسال چند هست ؟ ( ازاد و دولتی ) Khansariha (48)
بین دوسلاح اکار و بایکال کدومش تو سهمیه ها راحت تر گیرمیا ؟ (با شیرینی تپل ) Khansariha (48)
چون حوصله ندارم هر روز تا فردوسی برم ! Khansariha (367) Khansariha (290)
(2013-07-30 04:35 PM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان و اساتید. Khansariha (8)
قیمت بایکال سوار و بغل امسال چند هست ؟ ( ازاد و دولتی ) Khansariha (48)
بین دوسلاح اکار و بایکال کدومش تو سهمیه ها راحت تر گیرمیا ؟ (با شیرینی تپل ) Khansariha (48)
چون حوصله ندارم هر روز تا فردوسی برم ! Khansariha (367) Khansariha (290)

سلام خیلی وقته بایکال دولتی توزیع نمیشه!
آزاد از 11500 به بالا همین تهران دیدم
ضمنا برای خرید نخجیر 1 تک لول کلی باید بری و بیای (البته دولتی) چه برسه به آکار !
تازه امسال که سهمیه آکار خیلی کمتر از سال گذشته شده! پس بیشتر باید بری و بیای
کلا اگه خیلی حال رفت و آمد به فردوسی نداری بهتره دست کنی تو جیب مبارک و 8 تا 9 تومن بدی یه آکار آزاد بخری!Khansariha (399)
همین بغل مرزطرف ترکیه من قیمت کردم baikal 27em-1c اکبند 3تومن من نمیدونم اینجا چه خبره:Khansariha (367)
(2013-08-01 02:09 PM)kuzey نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همین بغل مرزطرف ترکیه من قیمت کردم baikal 27em-1c اکبند 3تومن من نمیدونم اینجا چه خبره:Khansariha (367)

برادر من اونا بدون مجوز هستن و در صورت خريد عواقب بسيار بدي در پي دارن
فكر كنم منظور دوستمون شمال(kuzey) شهرهاي مرزي تركيه بوده كه با لير 1700 توماني قيمتش 3 ميليون مي شده
(2013-08-01 02:23 PM)Amiraliv نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-01 02:09 PM)kuzey نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برادر من اونا بدون مجوز هستن و در صورت خريد عواقب بسيار بدي در پي دارن

سلام اخوی
منظور من جواز یا بی جواز بودن نیست.
منظورم اینه که چرا تو اونجا قیمت بهترین بایکال سوار 3 تومن ولی اینجا 12تومنه.
خداییش قیمت واقعی بایکال 12 تومن بگیر برو بالا هستش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این انصافه

(2013-08-02 08:30 PM)rezajf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فكر كنم منظور دوستمون شمال(kuzey) شهرهاي مرزي تركيه بوده كه با لير 1700 توماني قيمتش 3 ميليون مي شده

اره
یکی از دوستام قبل عفو عمومی 2 تا بایکال 27em1c خرید با لیر 850 تومن الانم دوتاشم جواز دارن
(2013-08-06 10:56 PM)baracuda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کوزی جان لطفأ صندوق دریافت پیامات رو خالی کن نمیشه پ.خ داد اگه اینکارو کردی سطل زباله رو هم خالی کن هرچی سعی کردم نشد بهت پ.خ بدم

اقا خالی کردم شرمنده
دوست عزیز بازم خطا میده میگه کاربرkuzayصندوق دریافت پیام هایش پر است فکر کنم مشکل از سطل زباله تون باشه اونم پاک کنید درست میشه
لینک مرجع