انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
هما جان حجم عکسا خیلی خیلی بالاست بخصوص عکس دوم اینترنت من دود ازش بلند شد خخخخخخخخخخخخخخ
بله حق با شماست ولی آخه قرقاوله خیلی درشته!!! قهققققققققققققققققققه Khansariha (219)
اقا دمتون گرم که به بایکال موندنی اهمیت میدین. ان شاالله قیمتها هم مناسبتر بشن ولی اگ میتونی بگرد و مناسبترین قیمت بخر و حالش ببر.
سلام عزیزان بایکال دار
سوالی داشتم احیانا کسی از دوستان ست کامل چوک بایکال دارند؟
من چند تا که دیدم ست کاملش ساخت ترک بود و روسی نبود
فقط تلفنی با یه فروشگاه صحبت کردم که گفت ست کامل اصل رو دارند و قیمت 150 دادند
اگه کسی از دوستان سراغ دارند ممنون میشم راهنمایی کنند
سپاسگذارم
بایکال سوارها دمتون گرم. چوک اصل بایکال حدود یک سال پیش من تو کرمان دیدم فول بود و تک. میگفت صد تومانKhansariha (367) مطمین نیستم ولی بعضی از فروشندها یکی از چوکها که معمولا فول هسته بر میدارن و اگر خریدار تجربه کافی نداشته باشه بعدا باید تهیه کنه و با قیمت بالا میفروشنش. ان شاالله گوشت بشه به تنشون. دست کامل اصلی بعیده باشه معمولا ترکی هستن. حالا خوب و بد دارن.
(2016-01-21 12:13 AM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
. ان شاالله گوشت بشه به تنشون.

احتمالا استاد کاربخش گرامی در اینجا از ارایه ادبی ( استعاره ) استفاده کردن ومنظورشون از جمله فوق تومور مغزی هستش خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
دمتون گرم
در مورد تومور درست فرمودین بزرگوار. بنده هم شاگرد تنبل این انجمن هستم نه استاد. Khansariha (8)
اما این داستان برداشتن چوک اضافه تفنگ بایکال من از نزدیک دیدم. اسم نمیارم ولی تو مغازه اقایX دیدم که تفنگ بدون چوک دادن به طرف و وقتی من و همراه خریدار هر دوتامون سراغ چوک گرفتیم اول گفت باید ازاد بخره چون کلا فقط دوتا چوک داره و وقتی توی دفترچه خود تفنگ براش نشون دادیم که نوشته 3تا چوک با غضب و تندی مثلا زنگ زد به صاحب تفنگ و مثلا چوک گرفت. برا همین میگم برا خرید و گرفتن تفنگ باید یه با تجربه همراه خریدار باشه. دیگه اینجوریه و بعضی دوستان فروشنده کمکی کم لطفی میکنن. برا سلامتی بایکال دارها صلوات.
البته سوار روس چوکهای خودش کفایت میکنه و فول و نیم و سیلندر اصلاح شده برا استفاده همه جوره بسه مگر دیگه بخواهی فشنگهای سنگین مرتب بزنی که سیلندر احتیاج بشه.
اگه برای دوستان مقدور هست اندازه قنداق بایکال از ماشه تا انتهای قنداق و عرض اون در قسمت اخر قنداق بگن چند سانتیمتر هست
سلامKhansariha (8)
تقدیم به بایکال سواران ودوستداران این برندKhansariha (8)
[تصویر: 0-value-194630-207.jpg]
[تصویر: 0-value-194958-188.jpg]
[تصویر: 0-value-181528-207.jpg]
[تصویر: 0-value-187768-207.jpg]
[تصویر: 0-value-181419-207.jpg]

امیدوارم هرکس عاشق این تفنگه به عشقش برسهKhansariha (8)
ایول به شما. چه تنوعی داره بایکال ولی برا ماها محدوده اونم چه محدودی. بازم دم بایکال دارها گرم با تفنگشون. Khansariha (8)
وقتی تو سایت بایکال میری دلت نمیخواد بیای بیرون. دولول سوار و جفت و تکلولهای عالی و گلوله زنیهای باحال با انواع کالیبر. Khansariha (48)
لینک مرجع