انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان منم امروز وقتی تغییرلول را برای شلیک اول میدادم و لول انتخابی برای شلیک اول بالا بودپس از شلیک اول دو تا لول فشنگها را اجکت میکرد هم پر و هم خالی را .این مشکلش چیه باید همون شلیک شده را اجکت کنه یا طراحی همینطوره.
نه دوست من از من این طوری نیست تفنگ شما دچار عیبه
(2014-10-31 10:00 PM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه دوست من از من این طوری نیست تفنگ شما دچار عیبه

امروز رفتم یک تفنگ فروشی دولول نو را به عنوان مشتری در شهرمون دیدم و اجازه زدن 2 تیر برای قلق که با اکراه فروشنده قبول کرد عصر که بهمون ترتیب تفنگ خودم شلیک کردم اینم با اینکه نو بود باز دو فشنگ را اجکت کرد و البته شد بهونه ما واسه نخریدن.ممکن نیست تنظیمی داشته باشه .آخه تفنگ خودم و اینم که نو بود و خشک و تفنگ دوستمون که صفحه قبل تاپیک عنوان کرده بودن همه همین مشکل را داشته .نکنه یکی از تکنسینهای بایکال سر شیفت وقت منتاژ نبوده قطعه ای چیزی را وقت همکاراش کم یا جابجا بستنKhansariha (214)
سلام واسه منم همین مشکلو داره البته تفنگ من دو ماشه ست.قطعاتشم ظاهرا سالمن.به یه تعمیر کار نشون دادم میگفت همه چیش سالمه حالا ایراد از کجاست موندیم
بنظر من دوستان بایکال دار همه که این ایتم میبینن یه امتحانی بکنن و مدل و سال ساخت تفنگ خودشون بنویسن تا به یه نتیجه ای
برسیم و کسایی که دچار این مشکل هستن خیالشون راحت بشه. محبت کنید البته فکر نکنم که همه گیر باشه چون خیلی کم بیان شده
ولی بازم امتحانش ضرر نداره
(2014-11-02 06:37 PM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بنظر من دوستان بایکال دار همه که این ایتم میبینن یه امتحانی بکنن و مدل و سال ساخت تفنگ خودشون بنویسن تا به یه نتیجه ای
برسیم و کسایی که دچار این مشکل هستن خیالشون راحت بشه. محبت کنید البته فکر نکنم که همه گیر باشه چون خیلی کم بیان شده
ولی بازم امتحانش ضرر نداره
پیشنهاد خوبیه
امروز یک اسلحه هم مدل اسلحه خودمو امتحان کردم که اونم تک ماشه بود همین مشکل اجکت بود دارم قانع میشم که احتمالا این نوع و سال اینطوری طراحی شده حالا یا نقصه یا چیزه دیگه نمیذونم
تفنگ من دولول تکماشه سال ساخت 27/01/2011
میشه از تمام قطعات متحرک عکس بزارید؟
اجکتورها هر دو طرف در حالت آزاد و جمع شده
از داخل کپ در حالت مسلح و غیر مسلح بودن سلاح (لول جدا شده باشه)
سلام
من بعد ديدن اين مشكل تو سايت رفتم اسلحه دوستمو ديدم در كمال تعجب مال اونم اجكت لول پايينش كار نميكرد،ازش سوال كردم گفت ٣ روز بعد از اينكه خريدم اينطوري شد،
مدل تك ماشه سوار سال ساختشم ٢٠١٠ بود
Khansariha (8)
سلام به دوستان ، من هم امتحان كردم ، لول اولو گذاشتم لول بالا و بعد از شليك لول بالا ، فقط همون لول اجكت كرد و مشكلي نداشت ( چند بار امتحان كردم ) ...
مدل تفنگ : MP-27EM-1C
سال ساختشو نميدونم ...
سلام تفنگ من ماله سال ۲۰۰۹بعد از شلیک هر لول هردوتا لول اجکت میشه فرقی هم نداره کدومو شلیک کنی
لینک مرجع