انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام خدمت اساتید گرامی با توجه به اینکه چند سالی از استفاده دوستان از رویهم بایکال( تفنگهایی که بصورت سهمیه توزیع شدن) یکی از آشناهامون یکی تو جعبه و صفر می خواهد خریداری کنه ممنون میشم بدون تعصب بفرمایید تو این چند سالی که این تفنگ را دارید از عملکردش راضی هستید یا نه و ضمنا در خصوص برد و جمع زنی سلاح و اینکه تا چه فواصلی با فول چوک شکار می زنید و یا اینکه هر دو لول یکجا میزنند یا مثل آکار بالا و پایین میزنه و کلا یک مقایسه ای بین این تفنگ و آکار ارائه بدید ممنون می شم تا انشاالله بتونم ایشون رو راهنمایی کنمKhansariha (8)
با اجازه اساتید،من بایکال نداشتم،تافسون دارم ،اما از قدیم تفنگهای روسی به خشونت و بی مرگی معروف بودن،تازگی هم که تکنولوژی قاطیش شده که نور علی نور،مطمئنا از تفنگهای ترک بهتره،دوباره هم میگم،من خودم ترک دارم
با سلام. بنده عرض کنم با اوضاع فعلی تفنگ در کشور ما این تفنگ میشه روش حساب کرد. محکم و جون دار و هر دوتا لول یک جا میزنه و پترن خوب و با هر فشنگی کنار میاد د حد خود فشنگ!!!ساده و معمولی در ظاهر. من خودم شخصا ازش راضیم و همه جوره بهم حال داده.در مقایسه هم میتونیین تاپیکهای مربوط مطالعه کنید.البته بزرگترها بهتر میتونن نظر بدن. یا حق
سلام دوستان
من یه تفنگ دولول روهم ترک دارم سه سال پیش خریدم و الان تصمیم گرفتم تبدیل به احسن کنم و جاش یه دولول رو هم بایکال بخرم
دو تا سوال داشتم ممنون میشم نظر دوستان رو بدونم
اول اینکه با توجه به اینکه تا فصل شکار سه چهار ماه بیشتر فرصت نمونده به نظرتون الان زمان مناسبی هست که من این جابجایی رو انجام بدم یانه؟ منظورم اینه که با فرض اینکه پروانه شکار بدن و من از الان سلاح رو عوض کنم جواز سلاح جدید تا سه چهار ماه دیگه به دستم میرسه که بتونم پروانه بگیرم یا نه؟
دوم اینکه الان از کجا میشه این سلاح رو (خشک) تهیه کرد؟
ممنون بابت راهنمایی دوستانKhansariha (399)
درود بر آقا مهدی عزیز، در رابطه با جواز سلاح جدید حداقل 5 ماه رو در نظر بگیر ،برای اسلحه خشک هم جوینده یابنده است الان توی فضای مجازی هم اسلحه جواز دار برای عرضه هست که میتونی در اونجا هم بگردی و انشالله یک مورد خوب پیدا کنی.
ارداتمند همه دوستان گرانقدر
(2017-07-17 01:58 PM)BAHMANRAHIMI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود بر آقا مهدی عزیز، در رابطه با جواز سلاح جدید حداقل 5 ماه رو در نظر بگیر ،برای اسلحه خشک هم جوینده یابنده است الان توی فضای مجازی هم اسلحه جواز دار برای عرضه هست که میتونی در اونجا هم بگردی و انشالله یک مورد خوب پیدا کنی.

تشکر دوست عزیز
(2017-07-17 01:58 PM)BAHMANRAHIMI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقا دمت گرم این فضارو ب مام نشون بده ایول
اقا همینکه نیت خرید بایکال سوار کردی;برد کردی.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (48)ان شاالله که تا الان خریده باشی و اگرم موفق نشدی هنوز بگرد و کنکاش کن تا اونی که میخوای پیدا کنی. تفنگ خوبی نشون کردی. یاحقKhansariha (8)
سلام دوستان من یک سلاح دولول بایکال دارم ولی در دو استان زندگی می کنم .آیا راهی یا ترفندی هست که مثلا یک شخص بتونه همزمان دو سلاح ساچمه زنی شکاری نه ورزشی داشته باشه؟با تشکرKhansariha (8)
از انجایی که همه چیز سیستمی وکامپیوتری شده
خیر

اینجور کارا اخر وعاقبت خوشی نداره Khansariha (290)

یه ضرب المثل کردی هست که میگه :
راسی رفتی = راست باشی وادم صادقی باشی برد کردی و سرت به سنگ نمیخوره ونمی افتی
چفتی کفتی = دروغ گو و متقلب باشی (دور از جان شما ) بازنده ای وسرت به سنگ خواهد خورد وخواهی افتاد
دم اهالی انجمن همیشه گرم باد Khansariha (8)
لینک مرجع