انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
همینجور که دوست خوبمون گفتن سه عدد هستن که فول و نیم و اگر اشتباه نکنم بجای سیلندر فقط سیلندر اصلاح شده هسته و امسال قیمت گرفتم از 190 گفتن تا 230 که اصلی هم نیستن و به نظرم ترکی بودن. ولی کیفیته کارشون چون خودم نخریدم باید جنابamiraliv در موردش نظر بدن. یاعلی
(2014-10-04 11:20 PM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همینجور که دوست خوبمون گفتن سه عدد هستن که فول و نیم و اگر اشتباه نکنم بجای سیلندر فقط سیلندر اصلاح شده هسته و امسال قیمت گرفتم از 190 گفتن تا 230 که اصلی هم نیستن و به نظرم ترکی بودن. ولی کیفیته کارشون چون خودم نخریدم باید جنابamiraliv در موردش نظر بدن. یاعلی

ارادت ، در مورد اصل بودنش كه مطمئنا ساخت روسيه نيست ولي كيفيت خيلي خوبه ...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عكس هاشو گذاشته بودم ...
با سلام
امروز دوباره تفنگ من هم پوکه و هم فشنگ رو اجکت کرد کسی میدونه علتش چیه؟ شهر ما تعمیر کار وارد نداره بهش نشون بدم ،اگه کسی از دوستان اطلاعاتی داره راهنمایی کنه ممنون میشم
(2014-10-05 07:56 PM)mehdirkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
امروز دوباره تفنگ من هم پوکه و هم فشنگ رو اجکت کرد کسی میدونه علتش چیه؟ شهر ما تعمیر کار وارد نداره بهش نشون بدم ،اگه کسی از دوستان اطلاعاتی داره راهنمایی کنه ممنون میشم

شما ابتدا يك آزمايش ساده انجام بديد:
1- هر دو لول فشنگ رو پر كنيد و بدون شليك، دوباره كمر سلاح رو بشكنيد، ببينيد آيا باز هم هر دو لول را اجكت مي كند؟
2- در حالت هر دو لول پر ، مثلا لول پايين را شليك كنيد و كمر سلاح را بشكنيد ببينيد آيا فشنگ لول بالا هم به بيرون پرتاب مي شود؟
3- حالت 2 را به صورت معكوس تكرار كنيد
حالت اول بعيد به نظر مي رسد ولي در صورت حالت دوم و سوم احتمالا يكي از ناخن ها و يا قطعات مربوط به اجكت كه با همتاي خود در تماس است مقداري دفرمه شده و يا پليسه دارد و با خروج خود ديگري را هم به بيرون مي كشد و يا ضامن پرتاب آن را آزاد مي كند.
یک نکته ای رو هم من بگم در ادامه صحبت های آقا رضا که برای امتحان کردن این موارد حتما نیاز نیست که فشنگ پر شلیک کنید ...
شما میتونید از پوکه خالی استفاده کنید

به نظر من یک جایی یک قطعه ای که نباید حرکت کنه به علت کثیفی یا لقی بیش از حد همراه بقیه قطعات حرکت میکنه که شما باید اون رو پیدا کنی و یا به گفته آقا رضا پلیسه داره
با پوکه و محافظ سوزن درست عمل میکنه ولی موقعی که شلیک میکنم هردوتا اجکت میشن
(2014-10-06 05:06 PM)mehdirkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با پوکه و محافظ سوزن درست عمل میکنه ولی موقعی که شلیک میکنم هردوتا اجکت میشن

من تا حالا این اسلحه رو از نزدیک برسی نکردم ..... غیر از یکی دو مورد که لحضه ای فقط دستم گرفتم
با یک تحقیق کوچولو در سایتهای داخلی متوجه شدم که بایکال روی هم (شاید مدل خاصی باشه) این مشکل رو دارند و بعضی گفتند که مکانیزم پران این سلاح همینجوری هست !!!!!!!

به نظر بنده برای محصولی به نام بایکال این چنین طراحی نا کارآمدی بعید میتونه باشه و اگر به گفته خیلیها مکانیزمش اینطوری باشه جای تعجب داره
آنچه که هست اینه که این مشکل خیلی جاها مطرح شده اما من نتونستم جایی یک منبع درست و حسابی در مورد این موضوع پیدا کنم, هر جایی رفتم فقط سوال بی جواب بود
دوستان اگر سایتی رو میشناسن که بشه اونجا عکس قطعات این سلاح رو دید معرفی کنند

دوستانی هم که بایکال دارند کمک کنند تا این معما حل بشه
این روسه رو 2 لول رو همه؟
اگه اره
ما 2 مدل روس روهم پران داریم
تک ماشه پران که زیر کپش نوشتهmp-27em-1c چک خور
دو ماشه پران که زیرش نوشتهmp-27em چک ثابت
کدومه؟
دو ماشه پران چوک ثابت،حق با دوستمون سیستم پرونش از ترکای کارگاهیم ضعیفتره.ترکایی رو دیدم که چندین سال استفاده شدن ولی پرونشون به ندرت ایراد پیدا کرده
mp27em
اينكه با اسناب كپ و پوكه خالي درست عمل مي كنه ولي با شليك فشنگ اين حالت پيش مياد،‌مربوط ميشه به شوك و لگد شليك و احتمالا قطعه اي لق شده و يا اگر متحرك باشد بيش از اندازه حركت مي كند احتمال ديگر هم اينكه يك سري فنر هي ريز داخل سلاح هستند و وظيفه آنها ثابت نگه داشتن يك سري قطعات در جاي خود هستند مگر اينكه طبق طراحي سلاح در مواقع لازم حركت كنند حال اگر اين فنر ها ضعيف شده باشند مكانيزم سلاح بدرستي عمل نخواهد كرد
لینک مرجع