انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام بر دوستان گرامی
لطفا دست به دعا شوید بلکه جواز این روس کشتی بلد واصل شود.Khansariha (8)
با اینکه خبر چاپ مجوز هم رسیده ولی خبری از ارسال آن به استان نیست.
Khansariha (367)
وای ................. از دست این .........
بازم روزنه امیدی باز شده؛خدارو شکرKhansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48) ان شاالله بدستتونم زود زود میرسه. فشنگهارو ردیف کنید تا امد به امید خدا پروانه و دفترچه هم با هم بگیرین و دوران تلخی را با شیرینی شکار فراوان جبران کنید. ان شاالله Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام خدمت دوستان
یک سلاح بایکال بقل تک ماشه در حد بهم پیشنهاد شده برای خرید قیمت8/5 (هنوز سلاح و ندیدم) خواستم نظر دوستان و بدونم قیمت خوبه و ایا ارزش خرید داره یا نه؟ تشکر
(2016-09-29 12:46 PM)huntersad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان
یک سلاح بایکال بقل تک ماشه در حد بهم پیشنهاد شده برای خرید قیمت8/5 (هنوز سلاح و ندیدم) خواستم نظر دوستان و بدونم قیمت خوبه و ایا ارزش خرید داره یا نه؟ تشکر

با این قیمت اگه سلاح سالم ودر حد نو هست واقعا ارزش خرید داره
جدا از اینکه تاپیک برا بایکال سوار هست من عاشق دولول بغل دو ماشه و چک ثابت بودم که متاسفانه نبود و در اخر همین تک ماشه رو خریداری کردم و کاملا راضی و خشنودم از خرید
نکته ای که هست دقت کنید که سلاح در حد نو باشه
داخل لول رو کاملا دقیق نگاه کنید لازم بود تمیزش کنید که کاملا بشه چک کرد ذره ای خط و خش نداشته باشه
تمام سطح لول رو دقت کنید که ضربه و تو رفتگی نباشه
قیمت نو باید دور و بر 9 تا 10 تومان باشه البته قیمت دقیق رو ندارم نمیدونم جدیدا ارزون شده یا گرون
موفق باشید
بابت راهنمایی دقیقتون تشکر دوست عزیز
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااامKhansariha (8)
رو کردن برگهای برندهKhansariha (48)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)

سر آغاز فصل شکار مبارک Khansariha (215)
گفتم دیر بیاد ولی خوبش میاد. خیالتون راحت شد و اماده برا شروع شکار. البته اگه پروانه بدن که ان شاالله میدن. ولی بیابون برین که حتما میرین و باشگاه هم برین که حتما میرین و لذت ببرین تا به شکارم برسین. مبارکتون باشهKhansariha (8)Khansariha (8) من که فرصت نکردم ولی شما ی پترن دقیق بهمون بدین تا منم ان شاالله بتونم و الگو بگیرم تا ببینن که تفنگ چیهههههKhansariha (214)Khansariha (214)
سلام به جناب کاربخش و دوستان عزیز
زین و یراق رو آماده کردیم و لول رو کپ سوار کردیم. بند رو در جایش محکم پروانه در دست مستحکم ایشالا می ریم کوه شکار تیهو ( و کبک ) Khansariha (219)
سلام. ان شاالله با لذت و شادییییییییییKhansariha (219) کبک خوبه و تیهو عالیه. حتما بهتون خوش میگذره و من خاطرم از این حرف خیلی جم هسته ؛اخه یار و هم سفرت عااااااااالیه و هیچ مدله ساز مخالف نمیزنه. قدرش بدون. تو اوضاع فعلی مملکت ما شما انتخاب خوب و مطمینی کردین دمتون گرررمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام بر گرامی دوستان
بالاخره کشتی بلد برای اولین بار خون ریخت و وارد جرگه خونریزان تاریخ گشت!
ولی عقاب 5 باعث رسوایی شد و کبک روی زمین از فاصله حدود 25 متر پر ریخت و پر زد ورفت!!!
لینک مرجع