انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دمت گرم ولی خداوکیلی یکم حجم عکسارو کم کن Khansariha (8)
سلام آقاسجادKhansariha (8)
بروی چشمKhansariha (8)
[تصویر: 9918104999336.png]
[تصویر: 45789764357.png]
[تصویر: 0011558478.png]
[تصویر: 11199944477.png]
[تصویر: 96721989434.png]
[تصویر: 778750499854.png]
[تصویر: 933217199788.png]
[تصویر: 20163098-2000989.png]
یاحق
چشمتون بی بلا انشاالله
الان شدKhansariha (256)
کارتون درسته و عکساتون زیبا. بایکال کارش درسته اینجوری بهتر مشخص میشه. دمتون گرم
دوستان تو خصوصی بنده پیام داشتم که بایکال هیچ عیبی نداره!!؟ و زیادی تعریف میکنید ازش. !
اول تعریفیه دیگهKhansariha (48)مثل صاحباشKhansariha (290) ولی بی عیب که ؛هیچ تفنگی نیست بالاخره هر وسیله یه عیبی داره البته شاید برا مملکت ما و قدرت انتخاب ماها بعضی عیبها بچشم نمیاد. اما عیب بایکال سوار؛؛تفنگها شکاری دوماشه هسن و تک ماشها باید انتخاب لول بشن حالا اگر قرار باشه مثل بایکال سوار با ماشه لول عوض بشه؛ در صورت خواست مجدد لول قبلی باید کمر تفنگ بشکنه. این بنظر من عیبه ولی شاید در مدت چند سال یه بار خودشو نشون بده که برای خود من فقط یکی دو بار در حدو چهار سال پیش امده. ولی عیبه دیگه.
البته بایکال کاش درسته و گله گلKhansariha (8)
من عاشق دولول سوار بایکالم.واقعا یه عمر اسلحه ست و محکم و جونداره.این سه سال که بگذره بدون شک بعدش یه دولول سوار بایکال آک میخرم و خودمو تااخر عمر راحت میکنم.البته اگه عمری باقی بمونه و 3سال دیگه آک گیر بیاد.درکل خیلی دوس دارم این سلاحو
ایول داری برادرKhansariha (8)این میگن یه حرف حسابی که من کیف کردم. الان چی تفنگ دارین؟
تفنگ اک خوبه ولی بیشتر شیوه نگهداری شرطه. تفنگ روس اگر درست نگه داری کنن با اک هیچ فرقی نداره فقط شاید روی قنداق چنتا خط و خش پیدا بشه که در کارکرد تفنگ اثری نداره. من تفنگ سراغ دارم که با عمر چندین ساله بازم دیدنش لذت داره. ان شالله سه سال هیچ سیصد سال زنده باشین. Khansariha (48)تفنگ من اگر تعریف نباشه بعد تمیز کاری با اک هم ردیفه تقریبا پنج سال دست منه.
استاد کاربخش ببخشید اسم شریفتونو نمیدونم سلاح شما لولش چند سانته ؟
دم اهالی انجمن همیشه گرم باد
بزرگ مایین استاد بنده در حد شاگردی دوستان هم نیستم؛؛ لول تفنگ بنده72 هستش البته دقیقش 72,3. Khansariha (8)
سلاااااااااااااااااام Khansariha (8)
دوستان خبر خوب بدهند از کاهش قیمت این بزرگ موندنی!!! Khansariha (48)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و این کپ زیبا و مفهومی!؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک مرجع