انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دلم برا عزیزم تنگه. البته هنوز فروش نرفته ولی ازم فاصله گرفته. هااااااااااااای هاااااااااااای
سلام
اک سوار روس گفتن 15 میلیون. درسته. اگر این قیمت درست باشه پس تفنگ من باید 12,5 میلیون قیمت بخوره؟؟ درسته؟
(2015-06-19 08:29 PM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
اک سوار روس گفتن 15 میلیون. درسته. اگر این قیمت درست باشه پس تفنگ من باید 12,5 میلیون قیمت بخوره؟؟ درسته؟

اگه مشتري مستقيم پيدا كنين بله وگرنه مغازه دارها خيلي توي سر مال ميزنن ...
(2015-06-19 08:36 PM)Amiraliv نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-06-19 08:29 PM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

اگه مشتري مستقيم پيدا كنين بله وگرنه مغازه دارها خيلي توي سر مال ميزنن ...

پونزده بعیده. تا جایی که من اطلاع دارم درحد اکشو حدود 12میدن البته دوماشه ، اگه ببریدش پیش اسلحه فروش فکر نکنم ده هم ببرن
با سلام
ولی چیز خوبیه با سیستمی متفاوت ساخت شوروی
[تصویر: 2080492-01-baikal-over-under-shotgun-very-640[1].jpg]
[تصویر: 2080492-02-baikal-over-under-shotgun-very-640[1].jpg]
[تصویر: 2080492-03-baikal-over-under-shotgun-very-640[1].jpg]
ولی چیز خوبیه!!!!! رنجیدم استاد. دگر چیزیه بی معرفت؛دل و دین ادم میبره دنبال خودش. خدا قسمت کنه. تفنگها همه خوبن ولی این تو دست ادم و یه گله کبک درشتم جلوت؛؛ واااااااااااااااای
سلام .داداش تفنگ خیلی قشنگیه چرا ما از اینها نداریم اصلا تو ایران هست فکر کنم چون برای شوریه هست باید تولید قدیم باشه شایدم روسیه هنوز تولید کنه
اسلحه اگر زیبا باشه خیلی خوبه اما به عقیده بنده استحکام و عمر مفید قطعات و ایمن بودن و پترن خوب و عالی از هرچیز مهمتر هست.در یک سایت خارجی که مربوط به پترن بود بایکال رو یهم عالی بود.اما دوستان هم انجمنی خودمون که سالیان دراز یعنی 4 یا 5 سالی هست که دو لول بایکال رویهم دارند یک پترن از سلاحشون در سایت قرار ندادندKhansariha (290)
پترن بایکال جفت و سوار هر دوشون من توی نت دیدم ولی ادرش یادم نیست که با نخجیر 2 و اکار و تک روس و پران روس مقایسه کرده بود که خداییش عالی بود.
دوستان عزیز روسیه کنونی یا شوروی سابق چند شرکت اسلحه سازی داشته و دارند که معروفترین اونا در ایران قدیم تولا یا توز بود و امروزه بایکال یا ایژ است و البته شرکت کمتر شناخته شده مولوت هم هست و عکس مربوط به ارسال 485 فکر کنم مربوط به یکی از مدل های لوکس تولا باشد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

که البته آن مدل ارسال 485 باید خیلی هم گران باشد و احتمالا آن را در سایت شاتگان ورلد دیدم
اکثر دوستان از پترن سلاح درخواست تصویر می کنند، ببینید عزیزان اگر دوسلاح متفاوت و البته با چوک و فشنگ یکسان شلیک کنند اصولا پترن برابری خواهند داشت ولی آنچه که در ساچمه زن ها اهمیت دارد ، به غیر از کیفیت و استحکام و زیبایی سلاح :
1- پرو بودن آن با اندام تیرانداز
2-بالانس وزنی
3-کیفیت ساخت و دقت ماشین کاری سیستم چکاننده ، به طوری که خشک نباشد این به معنی نرم بودن یا پایین بودن نیروی کشش ماشه نیست ، بلکه اگر جنس متریال ماشه و پایه آتش و چخماق مرغوب بوده و با دقت بالا ماشین کاری و صیقل شده باشند ، هنگام ماشه کشی، سلاح به طرفین حرکت نامطلوب نخواهد داشت.
نوشته خودرا درخصوص تفنگ قلمزنی اصلاح می کنم ، آن سلاح بایکال است:

سلاح لوکس تولا از سریMTs یا به روسی м ц (متس) می باشند
[تصویر: 07_151436290215511.jpg]

[تصویر: 07_151436290215912.jpg]

[تصویر: 07_1514362902163.jpg]
لینک مرجع