انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2019-08-24 08:39 PM)arshia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان گرامی
الان قیمت اسلحه بای کال آکبند چند هست

بنده خودم قبل عید آکبند تو جعبه رویهم خریدم 27 میلیون اما متاسفانه تا 30 حتی 33 تومن هم تو اسلحه فروشیها دیدم در خرید سلاح شانس هم مهمه
(2019-08-25 11:45 AM)amirsalaramirsalar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019-08-24 08:39 PM)arshia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان گرامی

بنده خودم قبل عید آکبند تو جعبه رویهم خریدم 27 میلیون اما متاسفانه تا 30 حتی 33 تومن هم تو اسلحه فروشیها دیدم در خرید سلاح شانس هم مهمه

ممنون از شما دوست گرامي
شما از كجا خريد كردين
(2019-08-26 06:11 AM)arshia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019-08-25 11:45 AM)amirsalaramirsalar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان گرامی

ممنون از شما دوست گرامي
شما از كجا خريد كردين

از آقای ملکجعفریان دامغان شماره تماسش : 09151011860 تو دست و بالش سلاح زیاده و آدم زرنگیه تو مشهد هم فکر کنم شعبه داره
(2019-08-26 09:06 AM)amirsalaramirsalar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019-08-26 06:11 AM)arshia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان گرامی

ممنون از شما دوست گرامي
شما از كجا خريد كردين

از آقای ملکجعفریان دامغان شماره تماسش : 09151011860 تو دست و بالش سلاح زیاده و آدم زرنگیه تو مشهد هم فکر کنم شعبه داره

چه جالب
ملک جعفریان از قدیمی های مشهد هست
یه چند وقتی تو مشهد بهش گیر دادن مغزه ش رو جابجا کرد تو مشهد ولی نمیدونستم که تو دامغان هم شعبه داره
احتمالا پسر ملک جعفریان هستند ایشون
سلام مجدد. امیرسالار بزرگوار ::
درس پس میدیم و اگرم احیانا چیزی از حرفامون بدرد بخوره چیزهایی هستن که از همین انجمن و یا دوستان نزدیک که حکم استادی و بزرگتری دارن اموخته شده. تک یا جفت و سوار همش تو این بازار و مملکت ما حکم طلا داره(البته سوار چیز دیگس)
بقول تبلیغ تلوزیون وقتی میری فروشگاه و میپرسه کدومش بدم باید گفت ,,,همشو بده Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219) از شوخی رد بشیم ولی تفنگ خوب برا اهلش نعمته.رفیقته و نگهبانته و باعث شادیته و رابط بین تو و طبیعته و و و و پس قدر تفنگ خوب باید دونست و بهش احترامی که لایقشه گذاشت
دمتون گرم و عمرتون دراز.
قیمت گفته دوستان دیدم و دلم گرفت و یاد اون روزی افتادم که تفنگهای سهمیه ازاد میفروختن با قیمت 5 تا 6 میلیون Khansariha (226):khansariha (226). تو زمان مجوز دادن به بی جوازها بایکال صفر خریدیم 2,300اگر درست یادم مونده باشه و دادیم براش جواز شد. دو ماشه و چک خور. Khansariha (214)Khansariha (214) ان شالله درست بشه و همه بتونن یه بایکال به دامادشون هدیه بدن.
سلام دوستان عزیز

بنده قصد خرید یک بایکال دو لول سوار پوکه پران دارم که اسلحه صفره و کوچکترین خش و خطی هم نداره و از میزان سفت بودنش زمان باز شدن مشخصه کار نکرده اما موضوعی که هست فروشنده متاسفانه کارتن سلاح رو دور انداخته یا حداقل نتونست پیداش کنه!! و آچار چوک و اون چوک اضافی داخل کارتن هم متاسفانه نیست. به نظرتون گیر میاد برای خرید یا کلا به این دلیل نخرمشKhansariha (8) اگر گیر میاد قیمت اچار و اون چوک اضافی چنده تقریبا
(2019-09-05 12:47 AM)Diana52 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیز

بنده قصد خرید یک بایکال دو لول سوار پوکه پران دارم که اسلحه صفره و کوچکترین خش و خطی هم نداره و از میزان سفت بودنش زمان باز شدن مشخصه کار نکرده اما موضوعی که هست فروشنده متاسفانه کارتن سلاح رو دور انداخته یا حداقل نتونست پیداش کنه!! و آچار چوک و اون چوک اضافی داخل کارتن هم متاسفانه نیست. به نظرتون گیر میاد برای خرید یا کلا به این دلیل نخرمشKhansariha (8) اگر گیر میاد قیمت اچار و اون چوک اضافی چنده تقریبا

سلام دوست عزیز
سلاح سالم باشه اچار چوک و چوک مهم نیست گیر میاد
(2019-09-05 08:33 AM)haamidreza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019-09-05 12:47 AM)Diana52 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیز

سلام دوست عزیز
سلاح سالم باشه اچار چوک و چوک مهم نیست گیر میاد

خیلی ممنونم. خرید شد و واقعا اسلحه با کیفیتی به نظرم هست Khansariha (214)
سلام
دوستان من دوتا شلیک با اسلحه برای امتحانش امروز داشتم و بعدش که توی خونه خاستم بازش کنم از همدیگه دیدم قسمت داخلی کپ پشت لول ها در قسمت لول پایینی جای دایره ته فشنگ روی زاج مونده.مطمعنم که قبل خرید که این قسمت رو دیدم هیچ خراشیدگی نداشت. به نظرتون این مورد طبیعی هست؟ باید با زاج ترمیم بشه یا مهم نیست ( از لحاظ احتمال ایجاد زنگ زدگی)

[تصویر: 04db_۲۰۱۹۰۹۰۹_۱۳۱۵۰۱.jpg]

ضمنا از صفر بودن سلاح مطمعنم چون برای جواز هم که اقدام کردم گفتند هیچ وقت تابحال جواز نشده و مستقیم به نام فروشگاه اسلحه بوده.مورد بعدی اینکه سال ساخت اسلحه که دوستان اشاره کردند رو از کجای اسلحه باید دید؟
(2019-09-09 02:41 PM)Diana52 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان من دوتا شلیک با اسلحه برای امتحانش امروز داشتم و بعدش که توی خونه خاستم بازش کنم از همدیگه دیدم قسمت داخلی کپ پشت لول ها در قسمت لول پایینی جای دایره ته فشنگ روی زاج مونده.مطمعنم که قبل خرید که این قسمت رو دیدم هیچ خراشیدگی نداشت. به نظرتون این مورد طبیعی هست؟ باید با زاج ترمیم بشه یا مهم نیست ( از لحاظ احتمال ایجاد زنگ زدگی)

[تصویر: 04db_۲۰۱۹۰۹۰۹_۱۳۱۵۰۱.jpg]

ضمنا از صفر بودن سلاح مطمعنم چون برای جواز هم که اقدام کردم گفتند هیچ وقت تابحال جواز نشده و مستقیم به نام فروشگاه اسلحه بوده.مورد بعدی اینکه سال ساخت اسلحه که دوستان اشاره کردند رو از کجای اسلحه باید دید؟

سلام
مبارکتون باشه اسلحه خوبی هست اگه تونستید عکس از نمای کلی اسلحه ارسال کنید
در مورد اون خط دایره ای دور سوزن هیچ مشکلی نداره و نیاز به هیچ کاری هم نیست
مطمینا اسلحه تابحال شلیک نداشته
بهیچ وجه سراغ زاج و زاجکاری نرید که زاج اصلی اسلحه رو خراب میکنه تا موقعی که زاج اصلی پوشش خوبی داره بهیچ وجه لکه گیری و ...نکنید که بدتر میشه
هر از گاهی با یک پارچه خیلی کوچک و اغشته به روغن کل قطعات فلزی رو چرب کنید تنها چیزی که زاج اسلحه رو پاک میکنه بجز اون سطح برخورد فلز به فلز عرق دست هست چربی کم روی سطح فلز باعث پوشش محافظتی میشه
دقت کنید روغن کم باشه و در همون حد پارچه چرب کافیه
سال ساخت اسلحه اگه دفترچه همراهش هست داخلش نوشته شده در غیر اون صورت بنده اطلاعی ندارم.
در ضمن اینو هم بگم شاید بد نباشه ترجیحا این فشنگهای امسال و پارسال رو استفاده نکنید بخاطر برنجی بی کیفیت یا پرس نامناسبی که داشتند فشار زیادی به پوکه پرون میارن من پارسال چندبار برام پیش اومد موقع شلیک فشنگ عقاب پوکه کش نتونست پوکه رو پرتاب کنه فشنگهای دیگه هیچ مشکلی نداشتم و از اون موقع عقاب تیر ننداختم.
موفق باشید
لینک مرجع