انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
پس خدا را شکر غم هجران به سر آمد مبارک باشه.Khansariha (8)
ممنون دوستان
تفنگ باز کردم و حسابی بهش رسیدم. یه ماساژ حسابی با روغن و بعد سرویس. کلی گردو خاک ازش گرفتم و لولهاشم شد اینه. یه حالی میده سرویسکاری تفنگت که نگو. واقعا و بی تعارف باهاش حال میکنی. بعد چن وقت با پوکه خالی سوزن چکوندم و چه صدایییییییییی!!!!!خخخخ. باهام حرف میزنه بی پدر. من بی جنبه اگر یه بنلی یا برتا و یا و یا و یا داشتم چکار میکردم!!؟؟خخخخننKhansariha (226) شایدم همه اینجورین من خبر ندارم. Khansariha (8)
سلام
کسانی که سوار روس دارن; بنده با ساچمه 4_5 شاهین وشماره 6 دستپر بهترین پترن گرفتم که عالی جواب دادن. زهر ساچمه هم توی فواصل مختلف سنجیدم که بازم زهر شماره 4 نسبت به پترنش دلچسبتر از 3_2 بود البته من متر نداشتم و حدودی امتحان کردم و تا فاصله ای که میشه کبک و زد امتحان کردم. اتفاقی شد و وسایل لازم همراه نبرده بودم. توفاصله مناسب 5 و بالاتر هم 4
دو لول رو هم روس آكيند 12 تومن امروز قيمت كردم
قیمت ها خیلی اومده پایین.من سوار روس رو 3 ماه پیش 13 قیمت کردم الان شده 12 تومن و بغل هم 11 تومن که الان شده 9 تومن.اکار هم 1.5 کاهش قیمت داشته.شاید بخاطر ممنوعیت شکار باشه.Khansariha (226) ولی خرید و فروش تفنگ شکاری کلیدیه تا هر جایی که تیغت ببره میتونی بندازی به طرفKhansariha (214)
(2015-09-09 12:51 PM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قیمت ها خیلی اومده پایین.من سوار روس رو 3 ماه پیش 13 قیمت کردم الان شده 12 تومن و بغل هم 11 تومن که الان شده 9 تومن.اکار هم 1.5 کاهش قیمت داشته.شاید بخاطر ممنوعیت شکار باشه.Khansariha (226) ولی خرید و فروش تفنگ شکاری کلیدیه تا هر جایی که تیغت ببره میتونی بندازی به طرفKhansariha (214)

سلام
دولول بقل روس 9 تومن ؟ كجا قيمت كرديد ؟
سلام به همه دوستان Khansariha (8)
خبر دارم دولول روی هم روس تک ماشه نو معامله شده 9200 البته بدون دخالت اسلحه فروش و واسطه**البته من شنیدم و طرفین رو نمیشناسم
Khansariha (48)
Khansariha (256)
این کاهش قیمتها یکی بر میگرده به ممنوعیت شکار یکی هم به اینکه یواش یواش اسلحه هایی که تو طرح سال ۹۰ جواز دادن دارن وارد بازار فروش میشن و از الان میشه بعضی مدل ها رو پیدا کرد
سهیلی جان سلاح طرح 90 تا 5 سال حق فروش ندارند
دوستان اگه میشه لطف کنید قیمت حال این اسلحه رو بگید هم آزاد هم سهمیه ای تو فکر فروختن آکار و خریدن این مدل بایکال هستم.یعنی از تعریف هایی که ازش شنیدم حسابی عاشقش شدم
(2015-07-08 01:27 PM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینو توی قسمت لاف زدن هم میشه گذاشتش. ولی از اینکه برای بایکال ارزش خودشو قایل شدین دمتون گرم.Khansariha (8)Khansariha (8) واقعا تفنگهای خوبین.

قسمت لاف زدن هم مگه داریم تو سایت؟خخخخخخخ
لینک مرجع