انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-08-06 11:18 PM)baracuda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز بازم خطا میده میگه کاربرkuzayصندوق دریافت پیام هایش پر است فکر کنم مشکل از سطل زباله تون باشه اونم پاک کنید درست میشه
صندوقو سطل هر دو خالی
سلام به دوستان گل کسی قیمت دو لول بایکال روس رو داره؟تک لول روس قیمتش چنده؟دو تاشو اگه میشه قیمت ازادشو بگین.
سلام دوست عزیز دولول سوار 11به بالابغلش 9500به بالا وتک لولش هم 5500به بالا قیمت مال یک ماه پیش هست
سلام به دوستان ، توي بازار مدل چوك خور اين تفنگ پيدا ميشه ؟
(2013-08-09 01:20 PM)rezaeghlid نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان گل کسی قیمت دو لول بایکال روس رو داره؟تک لول روس قیمتش چنده؟دو تاشو اگه میشه قیمت ازادشو بگین.

دوست عزیز و گرامی سوال مربوط به تاپیک گزارشی از قیمت های بازار هست.......دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اما در جواب
سوار روس اک 14 م تاریخ 28 مرداد92
تک روس صفر بعیده گیر بیاد ولی بسته به تمیزی از 4 تا 6و نیم

موفق باشیدKhansariha (8)
سلام مجدد عرض شد ..
تقنگ من موقعي كه لوله رو ميشكنم براي فشنگ گذاري يا موقع بستن لوله ، خيلي سفت اين عمل انجام ميشه ، به نظر شما بايد چكارش كنم ؟
آقاي امير علي اگه تفنگ نو هست اين امر طبيعي به نظر مياد
يه مقدار گريس به ديواره هاي جانبي انتهاي لول (بغل تسمه پوكه پران ها) و داخل كپ بزن ان شاءالله روان تر ميشه
دولول روس بایکال بدون جواز و نو چقد میرزه؟ یکی داره 5 میده خوبه؟
دوست عزیز قید بدون جواز رو بزن به گرفتاریش نمیارزه با اون قیمت یکم بیشتر یه دولول با مدرک بگیر خودتو راحت کن
با سلام خدمت همه دوستان گرامي

اگه خوب بگردي و يك كم بودجه رو بيشتر كني به نظرم ميتوني يك دولول با جواز و سهميه فشنگ به راحتي تهيه كني.همونطور كه همه دوستان در جريان هستند از بعد از عفو رهبري، جرايم نگهداري و حمل سلاح بدون جواز خيلي سنگينتر شده و به نظر من سلاح بدون جواز يعني ترس هميشگي از اينكه كسي گرفتار بشه رو همراه داره و استرس زيادي در هنگام شكار به آدم وارد ميكنه كه اين اصلا ارزش نداره.به عقيده من شكار با ارزانترين سلاح با جواز، بهتر از نگهداري و بيرون رفتن با بهترين و به روز ترين سلاح اما بدون جواز.
لینک مرجع