انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
نه داداش چرا دلخور بشم حرفت درسته حقیقتش حدود یه ساله دنبال تک فرانسه بودم ولی تا حالا گیرم نیومده به همین خاطر دولول روس رو هم به فهرست اضافه کردم چون اولی احتمالا اصلا گیر نمیاد
(2014-06-09 12:00 AM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام مجدد
جنابmehdirkh شاید از حرف و نظر منه پر چونه دلخور بشی ولی؛؛؛بنظر من شما فقط دنبال اسلحه هستی حالا هر چی امد خوش
امد ولی یه کمی تامل کن. دولول روس بعدم تل فرانس یا اگه تکم مشکل دار شد جفت اسپانیا و یایایایااین درسته !؟؛ من میگم خیر شما
حتی دلی هم کار نکردی که مثلا بعد راهنمایی و گشتن بری دنبال فلان مارک. توی بازار اشوب اسلحه شما اول نیازتون را با محل زندگی
و محل شکارت بسنج و ببین که چه چیزی بهتر نیازتو بر طرف میکنه. شاید جایی پرون یا جایی دولول یا تک و همینطور شخصیت
خودت با یه تیر یا دنباله شلیک متوالی هستی یا پس تیر بسته. این جمع بندی و نشانه گذاری بعد خرید همراه مشورت باعث میشه ادم
از تفنگ وتیراندازی لذت دوچندان ببرره و همیشه ارضا بشه و هیچ پشیمانی توی کار نباشه. برای خرید اصلا عجله نکن اهسته و یواش
دلخور نشی ولی گفتم دیگه. دوست کوچک شما. یاعلیmkkkkKhansariha (226)

داداشم منم مثل مهدي عزيز بود جريانم ...
به شدت دنبال رمينگتون ٨٧٠ بودم و بعد از ٤ بار سفر به تهران و سر كار گذاشته شدن توسط فروشنده ها كلا از خريدش پشيمون شدم و ترجيح دادم برم سراغ گزينه هايي كه نو بودن و از اونجايي كه ديدم تفنگ روس استخوندار تره و طبق مشورتي كه با چند تا از دوستام كردم دولول سوار روس گرفتم و اصلا هم پشيمون نيستم ..
با سلام مجدد ظاهرا داستان ما تمومی نداره توی تاپیک دولول بغل اقای میرلوحی اشاره کردن به دولول روس۷۱که برادرشون گرفته ظاهرا بالاخره یه نفر دولول ۷۱سانتی دیده که البته اشاره نکردن سوار ه یا بغل موفق نشدم بهشون پ خ بدم .ویه سوال زیر کپ ودر واقع روی لول کنار علامت پیکان یه صفر ویه هشت نوشته بود این عدد چه چیزیو نشون میده؟سال ساخت؟
عزیز من هم تو خیلی سایتها دیدم زده طول لوله 71 اما به اشتباه زدن فکر میکنم بخاطر اینکه تو همون تاپیک اسلحه بایکال بغل هم یجا اشاره شده بود که طول لول 72.5 هست
به نظر من اون اسلحه رو بی خیال بشید بهتره بخاطر اینکه اگه بخرید و مشکلی هم نداشته باشه بازهم همیشه شک دارید و احساس خوبی بهش ندارید
من خودم خیلی دنبال اسلحه روس هستم البته چند تا اشنا قول دادن هفته اینده برم چند تا بایکال رو ببینم چیزی که من تابحال جستجو کردم پی بردم بیشتر اسلحه های موجود چوک خور هستند و تک ماشه البته دو ماشه و چوک ثابت هم هست ولی خیلی کم و تقریبا ناموجود
من خودم میخوام چوک خور بخرم و به نظرم شما هم یه چوک خور بخرید که خیالتون از بابت لول راحت باشه بهرحال لول تفنگ قسمتی هست که بیشترین اهمیت رو داره و فکر میکنم به راحتی نشه تعمیر یا تعویض کرد
نمیدونم شما ساکن کجا هستید اما من یدونه بایکال نو و خشک پیدا کردم طرف قیمت داد 13 میلیون البته بغل هم هست و چوک خور و تک ماشه اگه خواستید ادرس بدم بهتون
موفق باشید
(2014-06-09 10:53 PM)mehdirkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام مجدد ظاهرا داستان ما تمومی نداره توی تاپیک دولول بغل اقای میرلوحی اشاره کردن به دولول روس۷۱که برادرشون گرفته ظاهرا بالاخره یه نفر دولول ۷۱سانتی دیده که البته اشاره نکردن سوار ه یا بغل موفق نشدم بهشون پ خ بدم .ویه سوال زیر کپ ودر واقع روی لول کنار علامت پیکان یه صفر ویه هشت نوشته بود این عدد چه چیزیو نشون میده؟سال ساخت؟

سلام.جناب دولول بغله و چوک ثابته و قلع جوش و همچنین 2 ماشه.در خدمتمKhansariha (8)در ضمن پیشنهاد دوستمون جنابsamani رو رد نکن
با تشکر از دوستان
من که کلا قید اون دولول رو زدم والبته بنابه هیچ دلیل منطقی وکاملا سلیقه ای از دولول بغل بایکال خوشم نمیاد دست خودم نیست،سوارشو ترجیح میدم.در ضمن اون اعد%D
پیام نصفه ارسال شد
کسی جریان ا ون اعداد کنار علامت پیکان که احتمالا پروف مارکه رو میدونه؟
سلام
دیشب جایی صحبتاز اسلحه شکاری شد و یک نفر اسرار دو قبضه که دولولهای روس که توی چند سال پیش ساخته شده همگی ساخت
پاکستانه البته من شخصا به این حرف اعتقادی ندارم و میگم اگه کشوری بتونه کیفیت نصف این هم داشته باشه باید خیلی بی عقل باشه
که اسم خودشو نزنه روی محصولش البته داستان مقایسه بین اسلحهای مختلف دوباره پیش نیاد. حالا اگر بشه با دلیل کافی این بحث
پاکستان تموم بشه عالیه. یاعلیmkkkk
راستش برادر من هم از خیلی ها این مطلب رو شنیدم شما به این لینکی که گذاشتم یه نظر بندازید :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همنطور که میبینید با کمترین امکانات در پاکستان به تولید اسلحه در تیراژ بالا مشغول هستن اونم انواع و اقسامش از سبک تا سنگین!!! میتونه این شایعه ریشه در حقیقت داشته باشه و میتونه از بیخ غلط هم باشه همونطور که در عکس میبینید یک استاد کار داره بدنه یه دولول سوار رو قلمزنی میکنه والا نمیدونم جی بگم وقتی میبینی که سلاح جنگی مثل اون کلاشنیکوو هارو به اون تمیزی درست کردن به همه چیز باید با دیده شک نگریست شاید هم اینها کارگاه تعمیر سلاح باشن الله اعلم Khansariha (8)
اگه قرار باشه پاکستان این چیزاییو که تو عکس هست تولید کنه بقیه اسلحه سازای بزرگ دنیا باید برن جلو بوق بزنن. من خودم تکلول پاکستانی طرح روس دیدم اگه کسی یه بار تک روس دست گرفته باشه متوجه میشه که این روس نیست .دو لول پاکستانیو که تا حالا ندیدم و نشنیدم که کسی بگه من دیدم. اینا به احتمال قوی تعمیرگاهه
تو جواز بعضی از سلاحها نوشته پاکستان
البته اگه بایکال بخواد تولید تو پاکستان راه بیندازه قطعا استاندارد خواهد بود واعتبار خودش رو زیر سوال نمیبره
اسلحه های دست ساز ساخت پاکستان رو من یه نمونه دیدم از لحاظ آلیاژ خیلی خوب و عالی بود البته قدیماکه اسلحه با کیفیت
می ساختن با دست بود
لینک مرجع