انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان ٰ با عرض ادب من چند وقتی هست که عضو شدم و از مطالب ارزشمند این سایت استفاده می کنم. خواستم اطلاع رسانی کنم که از فردا 4 شهریور تا 7 شهریور سومین نمایشگاه تجهیزات تیراندازی - شکار - سوارکاری و طبیعت گردی در محل نمایشگاه دائمی تهران دایر میشه. اطلاعیه اش را در سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدم و گفتم اینجا هم عنوان کنم شاید دوستانی باشند که بی اطلاع باشند.
(2012-08-24 05:48 PM)taiman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان ٰ با عرض ادب من چند وقتی هست که عضو شدم و از مطالب ارزشمند این سایت استفاده می کنم. خواستم اطلاع رسانی کنم که از فردا 4 شهریور تا 7 شهریور سومین نمایشگاه تجهیزات تیراندازی - شکار - سوارکاری و طبیعت گردی در محل نمایشگاه دائمی تهران دایر میشه. اطلاعیه اش را در سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم تاريخ رو مثل شما اشتباه اطلاع دادم اينه كه تاريخ نمايشگاه 4-7 ابان ماه 91 ميباشدكه به اشتباه شهريور اعلام شده
(2012-08-25 12:28 PM)bycal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-08-24 05:48 PM)taiman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم تاريخ رو مثل شما اشتباه اطلاع دادم اينه كه تاريخ نمايشگاه 4-7 ابان ماه 91 ميباشدكه به اشتباه شهريور اعلام شده

با عرض پوزش از اساتید و بزرگان سایت ، آقا bycal درست می فرمایند. ابتدا تاریخ نمایشگاه رو شهریور اعلام کرده بودند که ظاهرا به خاطر نشست سران اجلاس تاریخ را به 4-7 آبان ماه تغییر دادند.
دوستان اینجا تایپ سلاح بایکال است.
اگه خدا قبول کنه خود نمایشگاه برای خودش یه تایپ داره.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
آیا کسی میدونه چرا امسال هنوز این اسلحه بصورت دولتی عرضه نشده
آخه امسال نوبت منه که تحویل بدند از خرداد تا حالا معطلم
لطفا راهنمایی کنید
در ضمن این اسلحه بدرد ورزش مثلا تراپ میخوره ؟
ممنونKhansariha (8)Khansariha (8)
هنوز و برای همیشه دیگه بایکال دولتی توزیع نمیشه شما هم اگر نوشتی که یا یه اسلحه دیگه باید جاش بگیری یا پولتو پس بگیری .
دیگه اینکه بایکال به همه کاری میاد از جمله تراپ و شکار و چهار پاره و اسلاگ
بله دقیقا شامل ایلدیز هم میشه .
ایلدیز هم مثل بایکال خیلی عالیه من باهاش تیراندازی کردم واقعا لذت بردم هم از بایکال سبکتره و هم زیباتر و خوش ساخت تر ولی بایکال محکمتر و با دوام تره و البته جوندارتر
نمیدونم چرا تو کشور ما همه چیز برعکس اتفاق می افته. هر چیزی که امتحان خودشو پس بده و همه ازش راضی باشن دیگه وارد نمی شه... ! Khansariha (367)
کسی میدونه علت عرضه نشدن این سلاح (بایکال) چیه؟ آخه اگه به تحریم هم مربوط باشه که ایران و روسیه فکر نمیکنم مشکلی داشته باشند Khansariha (290)
امسال؛ سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی هستش و از اون طرف افزایش قیمت دولار و تحریم باعث این شده که واردات نداشته باشن .
سلام به همه
دوستان تفنگ دو ماشه روی هم سوار ایتالیایی گیر میاد؟
قیمتش چنده؟کیفیتش چطور؟
لینک مرجع