انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
این مدل بایکال MP27 بالوله پورت شده و گپ استیل در فراخوان شهر ما بوفور شناسنامه دار و با مجوز شد ولی من خودم با اونکه حق انتخاب داشتم یدونه دو لول سوار دو ماشه رو جواز کردم که پوکه پران هم نیست در ضمن تمامی بایکالهای تک ماشه قابلیت انتخاب اولویت شلیک رو دارند .
به نظرشماآیااسلحه ی دولول رویهم روس برای شکاروتیراندازی به اهداف پروازی بهتراست یاکنارهم
دولول سوار (روی هم) بهتر است
اگرمی شه لطفادلیل هم بیاریدچرارویهم بهترازکنارهم است.ممنون.
باتشکر از مدیریت محترم این وبلاگ. یه پیشنهاد دارم اونم اینکه یه پیوستی در خصوص قیمت با مجوز قانونی. اسلحه هایی که در وبلاگتون هست اضافه کنید. تا ما که قصد خرید اسلحه با مجوز قانونی داریم.سردرگم نمانیم. خیلی ممنون از همگی زحمتکشان این وبلاگ. منتظر جواب از شما دوستان عزیز هستم.Khansariha (8)
سلام به همه دوستان میخواستم بدونم توی سهمیه سال 92 دو لول سوار روس هم هست؟
اگه هست قیمتش چنده ؟
سلام
نخیر نیست ..
سهمیه امسال هر اسلحه فروش 20 قبضه بیشتر نیست که از این تعداد 5 تا 7 قبضه خارجی ( شاید آکار و یا شاهین ) و الباقی ایرانی هست
(2013-05-03 08:13 PM)fateh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
دادا کارایی بغل و روی هم متفاوته اما بغل برای شکار بهتره چون قراول بهتری داره و یکم سبکتره البته این صلیغه ایه ورویهم برای تراپ اکثر تیرندازان با صابغه برای شکار بغل روانتخاب میکنن
سلام منم با نظر دوستمون hellboy موافقم دو لول بغل بهتره
البته شکار بیشترش بستگی به تجربه داره و ممکنه یه نفر با یه تک لول
شکار موفق تری نسبت به کسی که دولول داره داشته باشه
(2013-06-22 08:50 AM)hellboy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-05-03 08:13 PM)fateh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
دادا کارایی بغل و روی هم متفاوته اما بغل برای شکار بهتره چون قراول بهتری داره و یکم سبکتره البته این صلیغه ایه ورویهم برای تراپ اکثر تیرندازان با صابغه برای شکار بغل روانتخاب میکنن

در خصوص اينكه دولول بغل در هوازني خوب باشه يا بد بنده نظري ندارم ولي تا جايي كه مي دونم چه در مسابقات رسمي و چه تيراندازان باشگاهي از دولول سوار تك ماشه استفاده مي كنند و همچنين اكثر تفنگ هاي تراپ سنگين تر از انواع شكاري هستند
دليل سنگين بودن هم دو چيز مي توه باشه:
1- ابعاد و قال تنظيم بودن قنداق و آلياژ لوله (به خاطر تحمل شليك تعداد زياد تير در هر جلسه)
2-احتمالا سنگيني سلاح باعث اعقيب و هدف گيري بهتر باشه
لینک مرجع