انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوست عزیز با این قیمت بسیار گران هست Khansariha (8)
جدول قیمتی که تو همین سایت دیدم دوستان ازش عکس گرفته بودن ، که البته دقیق یادم نیست کدوم تاپیک بود بالای 3100 بود .
جناب هانتر
درود بر شما، در خصوص تراپ به نظرتون بایکال بهتره یا آکار؟؟؟

ارادتمند
ارش
بایکال نقطه کور داره ولی در کل اسلحه زهر داریه ولی طول لولش70cm ولی آکار 72 که چوک اکسترنالشم در بازار موجوده که تبدیل میشه به 76 سانتی متر و اسلحه استاندارد در تراپ باید لول 76 سانتی متری داشته باشد . از لحاظ مقاومت چون بایکال کپ فولادی داره مقاوم تره ولی اگر در تابستان 50 تیر پشت سر هم در تراپ بزنی تفنگ قفل میشه ولی این مشکل در آکار بخاطر کپ آلومینیومی نیست وتنها مشکلی که در این شرایط براش به وجود میاد آب شدن قلع بین زه 2 تا لوله که این مشکل قابل رفعه. اما با بایکال میشه 4 پاره زد و به کرات از ساچمه های درشت استفاده کرد ولی در آکار از این خبرا نیست.
ضمنا این نظریه کاملا شخصی و تجربی بوده وحوصله جر وبحث(با بچه خورده ها) را اصلا ندارم. امیدوارم که دوستان گل گلاب از این حرف بنده حقیر که فقط از مطالبهای مفیدشون کسب فیض کردم ناراحت نشوند.
جناب علیرضا با سلام
در خصوص طول لوله فرمودید، من سایت بایکال رو دیدم تفنگی که مخصوص اسپورتینگ زده بود طول لوله اش کوتاه تر از تفنگ هانتینگ بود ، لینکشو پیدا میکنم که طول دقیق لوله توش نوشته کردم همینجا میزارم.

درضمن با توجه به اینکه بایکال مخصوص مناطق سردسیره (سیبری) فرمایش شما در مورد کارائی نامطلوبش در فصل گرما بعید نیست.
با سپاس
(2012-02-07 03:21 AM)mani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب علیرضا با سلام
در خصوص طول لوله فرمودید، من سایت بایکال رو دیدم تفنگی که مخصوص اسپورتینگ زده بود طول لوله اش کوتاه تر از تفنگ هانتینگ بود ، لینکشو پیدا میکنم که طول دقیق لوله توش نوشته کردم همینجا میزارم.

درضمن با توجه به اینکه بایکال مخصوص مناطق سردسیره (سیبری) فرمایش شما در مورد کارائی نامطلوبش در فصل گرما بعید نیست.
با سپاس

جناب مانی
سلام، البته من در حدی نیستم که بخوام در حضور اساتید فن اظهار نظری کنم ولی با توجه به اینکه در این مدت جستجو هایی در وب در خصوص اسلحه های Over and under داشتم خدمتتون عارضم که مدل اسپورتینگ بایکال طول لولش 29.5 اینچ هست که مظابق فزمایش آقای علیرضا نزدیک 76 سانت می شود. در فایل پیوست مشخصات آن موجود است

ارادتمند
آرش
متاسفانه نشد فایلو اینجا قرار بدم، شاید به خاطر بی تجربگی من بوده در خصوص سایت!
باسلام -برادرم یک نمونه ازآن راخریداری کرد.البته دوماشه وباچوک ثابت .مکانیسم قفل دوگانه چخماق وجنس فلزخیلی عالی بود.اسلحه خوشدستی است.به نظربنده اسلحه دوماشه برای شکاربهتراست زیرادرهنگام پروازپرنده سریعا بسته به فاصله هدف میتوانی با لوله فول چوک یانیم چوک تیراندازی کنی .اسلحه فوق پوکه پران نیست به عوض آن پوکه کش قوی وبزرگی دارد که تاسالها کارمی کند.
(2012-02-13 01:14 PM)shahmohamady نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام -برادرم یک نمونه ازآن راخریداری کرد.البته دوماشه وباچوک ثابت .مکانیسم قفل دوگانه چخماق وجنس فلزخیلی عالی بود.اسلحه خوشدستی است.به نظربنده اسلحه دوماشه برای شکاربهتراست زیرادرهنگام پروازپرنده سریعا بسته به فاصله هدف میتوانی با لوله فول چوک یانیم چوک تیراندازی کنی .اسلحه فوق پوکه پران نیست به عوض آن پوکه کش قوی وبزرگی دارد که تاسالها کارمی کند.

دوست عزیز خوش امدی به انجمن.Khansariha (8)
مدل های سهمیه ای سابق در سه مدل توزیع شد که دو ماشه هم بینشون بود و کلا بایکال جنسشون تو ایران خوب جواب داده،شما اگه میتونی یه عکسی ازش بزار،ایشالا ماشش واستون بچکهKhansariha (8)
یا علی
سلام خدمت دوستان عزیز.
به اطلاع برسونم طبق اخرین خبری که امروز از اسلحه و مهمات بدستم رسید.تا اخر بهمن بیشتر طرح مجوز اسلحه غیر مجاز بیشتر نیست و بعد از اون دیگه تموم میشه.
من یه بایکال دولول بغل می خواستم سفارش بدم ولی تا اون مدت بدستم نمیرسه.مدلش هم IJ43 هست .فروشنده گفتش که روهمش هم قابل سفارش هست.اما قیمتش خیلی عالیه.از جاهای دیگه پرسیدم گهت دولول بقلو 6 میلیون!روهم 6.5 میلیون.
لطفا اگر کسی راجه به این 43 اطلاعاتی داره بهم کامل بگه.
(2012-02-13 04:20 PM)snipershadow نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان عزیز.
به اطلاع برسونم طبق اخرین خبری که امروز از اسلحه و مهمات بدستم رسید.تا اخر بهمن بیشتر طرح مجوز اسلحه غیر مجاز بیشتر نیست و بعد از اون دیگه تموم میشه.
من یه بایکال دولول بغل می خواستم سفارش بدم ولی تا اون مدت بدستم نمیرسه.مدلش هم IJ43 هست .فروشنده گفتش که روهمش هم قابل سفارش هست.اما قیمتش خیلی عالیه.از جاهای دیگه پرسیدم گهت دولول بقلو 6 میلیون!روهم 6.5 میلیون.
لطفا اگر کسی راجه به این 43 اطلاعاتی داره بهم کامل بگه.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز سلاح فوق تاپیک جداگانه ای براش ساخته شده و لینکش هم بالا واست گذاشتمKhansariha (8)

از پست اول تاپیک بخون و اگر هم سوالی بود در اون تاپیک بپرس دوستان نظرشون را میدنKhansariha (214)

اینکه که طرح تا سی بهمن هست را بنده دو هفته پیش متوجه شدم و خبرشو در سایت هم گذاشتم ولی هنوز معلوم نیست و به بعضی از شعبات هنوز ابلاغ نشده!

در مورد اسلحه هم مطمئن باش مدل خوبی هست و عالیه،در ضمن بصورت سهمیه ای هم حدود 1.47 عرضه میشه البته اگه بتونی گیر بیاری و اشنا داشته باشی.اون قیمتی که هم که به شما گفتن قیمته ازاده داداش، بغل روس به قیمت دولتی 1.47 هست و سوار روس 2.5 البته چون روس کمیابه باید بگردی تا پیدا کنی.
یا علیKhansariha (8)
سلام به همه بچه های گل سایتKhansariha (8)
بالاخره بعد از کلی گشتن امروز یه جا رو به زور پیدا کردم که با کلی آشنایی دادن گفت من 25 تا سهمیه طلب دارمKhansariha (290)
حالا یا قبل عید بهم میدن یا تا برج 2 خلاصه بگم که ما هم سریع مدارک رو دادیمو به زور یه بیعانه هم دادیم تا ببینیم چه شود
البته خدایییش تو رودر بایستی گیر کردم چون دنبال 2 لول بغل بودم ولی قسمت این بودKhansariha (399)
البته این رو هم بگم پولو گرفت ولی هنوز صد در صد نکرده ولی امیدوارم که بهم بده و ما هم بایکال سوار بشیمKhansariha (219)
راستی کسی وزنشو خبر داره راستی قیمت هم 2530 فعلا .گفت بیاد شاید قیمتش تغییر کنه
لینک مرجع