انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-08-04 05:11 PM)سنگک نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
...............................................

اسلحه بایکال اسلحه نسبتا خوبی هست اگر این چوک نوع اکستندد که دوسانت بلند تر هست واقعا بتواند 20 درصد پترن را بهتر کند یا اگر بتواند کمی ضرب ساچمه را بیشتر کند به عقیده بنده با هزینه چند صد هزارتومان مثل این هست که با یک اسلحه مثلا بیست و چند میلیونی تیر اندازی می کنیم.البته به شرط اینکه واقعا تاثیری داشته باشد.
سلام دوست عزیزKhansariha (8)
نمونه همین چوک ها را دوست و کاربر عزیز محمد اقا با کاربریTAKTAZ (که افتخار دوستیشونو از نزدیک دارم ) با سلاحشون که 5 تیر هست امتحان کردیم و موجود دارن و در هر دو مورد هم پترن و مخصوصا ضرب ساچمه تاثیر داره انشا... که با سلاح شما هم سازگاری داره
اون چوکی که محمد اقا دارن فقط رنگش سیاهه که در تاپیک 5 تیر بایکال عکسش هست.(تصاویر مربوط به چوک دومین چوک از سمت راست )
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: 13822216882.jpg]
(2015-08-04 05:54 PM)bycal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-08-04 05:11 PM)سنگک نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
...............................................

اسلحه بایکال اسلحه نسبتا خوبی هست اگر این چوک نوع اکستندد که دوسانت بلند تر هست واقعا بتواند 20 درصد پترن را بهتر کند یا اگر بتواند کمی ضرب ساچمه را بیشتر کند به عقیده بنده با هزینه چند صد هزارتومان مثل این هست که با یک اسلحه مثلا بیست و چند میلیونی تیر اندازی می کنیم.البته به شرط اینکه واقعا تاثیری داشته باشد.
سلام دوست عزیزKhansariha (8)
نمونه همین چوک ها را دوست و کاربر عزیز محمد اقا با کاربریTAKTAZ (که افتخار دوستیشونو از نزدیک دارم ) با سلاحشون که 5 تیر هست امتحان کردیم و موجود دارن و در هر دو مورد هم پترن و مخصوصا ضرب ساچمه تاثیر داره انشا... که با سلاح شما هم سازگاری داره
اون چوکی که محمد اقا دارن فقط رنگش سیاهه که در تاپیک 5 تیر بایکال عکسش هست.(تصاویر مربوط به چوک دومین چوک از سمت راست )
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: 13822216882.jpg]
ایشون هم از بیرون کشور تهیه کردن یا خیر؟البته اگر اطلاع دارین
دوست گرامی جناب bycal تشکر از توضیحتون اما من شکل چوکهایی که عکساشو گذاشتید در تولیدات شرکت کارلسونز ندیدم.شما مطمئن هستید این چوکها ساخت همین شرکت هست?چون روی چوکهای نام صسازنده حک لیزری شده
در مورد مگسک ؛من یه مگسک گرفتم البته از این مول نبود ولی بلندیش تقریبا همین اندازه بود و برام اصلا جفت و جور نبود حالا نمیدونم که مشکل از مگسک بوده که بلندتر شده یا از من که با اون مگسک فابریک از اول کار کردم و برام عادت شده بود. ولی با دیدن تفنگ شما بازم وسوسه شدم برم امتحان کنم تا ببینم چی میشه. مگسک اصلی خودش ریزه البته من باهاش راحتم دقیق میزنم ولی تنها مشکلم توی تاریکیه که میخوام بتونم از فسفریها استفاده کنم که هم راحتتر دیده بشه بخاطر نورش و بزرگیش. تا چه شود. با مکسک فابریک سوار من درست مماس با زیر هدف شلیک میکنم و خط دیدمم درست روی ریل لوله جوری که ریل دیده نشه و نتیجه هم گرفتم. این گفته دوستمون هم(سنگک) قبول دارم که اگر با این چوک بشه جم تر و زهردارتر شلیک کرد اونوقت بایکال چی میشه. الانم عالیه ولی اونجوری دیگر چیزی میشه. جوندار و زحمت کش و با دوام بسیار بالا. در ضمن جناب سنگک من به شاگردی شما و دیگر دوستان میبالم.
(2015-08-04 06:37 PM)سنگک نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست گرامی جناب bycal تشکر از توضیحتون اما من شکل چوکهایی که عکساشو گذاشتید در تولیدات شرکت کارلسونز ندیدم.شما مطمئن هستید این چوکها ساخت همین شرکت هست?چون روی چوکهای نام صسازنده حک لیزری شده
سلام خدمت دوستان
در مورد چوک ها تا جایی که من اطلاع دارم روی خود سلاح بوده یعنی اکبند همراه سلاح بوده اما سلاح من از همون عکس اولی 3 عدد داشت که عکس هم از چوکهای خودمه
لذا اینکه ساخت شرکت مورد نظر شما باشه بعید میدونم مهم کار کردشه که امیدوارم خوب جواب بده کلا در این سایز چوک اگه کمی با حوصله امتحان کنین و پترن بگیرین و روی ورق از فواصل مختلف امتحان کنین میبینین نتیجه خوبی داره که اصلا به قد و قواره اش (نسبت به لول های افزایش طول)نمیخوره و رضایت بخشه
karbakhsh عزیز جواب شما هم در متن هست
بازم میتونین از خودشون سوال کنین شاید بتونن تهیه کنن
حق نگهدارتونKhansariha (8)
جناب کاربخش شما بزرگوارید.این مگسک در عکس شاید بزرگ به نظر برسه اما از نمونه های ظریف و کوچکش هست.نمونه بزرگتر هم دیدم.به عقیده بنده هم یکبار دیگه امتحان کنید.Khansariha (8)

جناب bycal تشکر می کنم از توضیحتون.من دلم میخواهد با سه چوک فابریک بایکال و این چوکها ان شاءالله از فاصله 10 متری و 20 متری و 35 متری پترن بگیرم تا میزان باز شدن ساچمه و قدرت برخورد ساچمه دستم بیاد.امیدوارم که مثل شما نتیجه خوبی بگیرم.Khansariha (8)
جناب استاد(سنگک) حتما امتحان میکنم. الان تفنگم توی مغازه گذاشتم برا فروش ولی مشتری پیدا نکرده یعنی قیمتی که من گفتم فکر نکنم پیدا بشه اخه عزیز دله.خخخخخ
ولی در اولین فرصت که بگیرمش اول کارم تعویض مگسک هسته و خبرشم بهتون میدم. دمتون گرمKhansariha (48)Khansariha (8)
تهیه چوکم برنامه بعدیمه که اگر شما مسیر خرید راحتر یا مناسبتر سراغ دارین ممنون میشم. د مورد تهیه چوکهای خودتون یه اطلاات بهم بدین اگر ممکنه. ممنون
جناب کاربخش عزیز بنده هم تجربه تلخ فروش تفنگ را داشتم.ان شاء الله هرچی خیر و صلاحتون هست پیش پاتون بیاد.اما به این راحتی هم نمیشه بقول شما از عزیز دل جدا شد.منتظر تعویض مگسک و نتیجه هم هستم .Khansariha (8)
دوستان خدایی ناکرده خدایی ناکرده آمدیم و لول یک عیب غیر قابل جبران ناپذیر پیدا کرد آیا لول بایکال را می توان پیدا کرد؟اگر جواب مثبت هست از کجا؟با تشکرKhansariha (8)
بعید میدونم لول بایکال برای تعویض مثل نخجیر پیدا بشه ولی احتمال داره تفنگی از خط خارج شده باشه و لولش بدر بخوره که اونم احتمالش خیلی خیلی خیلی کمه. در ضمن از این حرفهای نا مهربانی نزنید Khansariha (290)ادم دلش میگیره. خخخخخ
یادم رفت شما چوکها را از همون سایت تقاضای خرید دادین؟
لینک مرجع