انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
چوك تفنگتون ثابت هست يا متحرك ؟
سلام مجدد
با عرض پوزش برای تاخیر,,اسلحه من موبایل چوک هسته و من معمولا پایین نیم و بالا فول چوک میبندم. ممنونم
شما با چوك نيم و فول تمام فشنگها از شماره ١ تا شماره ٩ رو ميتونين بزنين ...
اگه ست چوك دارين و اهداف نزديك رو مي خواين بزنين هر چوك رو يك شماره باز تر ببندين تا پترنتون يه كم باز تر بشه ...
نكته مهم تر هم در مورد شماره ساچمه ، اندازه هدفتون هست ، شما بر اساس سايز پرنده اي كه مي خواين بزنين بايد ساچمه انتخاب كنين ...
مثلا من براي كبك از ساچمه ٣ و ٤ استفاده مي كنم
خیلی ممنون;;علاقه خود من هم ساچمه نمره 4 و 5 هسته ریزو میزارم پایین و درشت میزارم روی فول البته برای کبک و تیهو ولی
برای ارضا هوس تیر اندازی انواع دست پر از 6 تا شماره 9 میزنم گنجشک و سار و کبوتر فعلا هم که بخاطر فصل ,,تفنگ در حال
خواب تابستانی بسر میبره
راستی یادم رفت اگر کرمان گذر کردین فصل هم اجازه بده ی کبک مشتی بریم و با هم اشنا بشیم و ی حالی بکنیم و
ی چای زغالی از دست ما بخورین ,,,,قدم. همه بایکال دارا برچشم!! از بات جواب دادن به سوالها هم ممنون. یا علی
حیف نیست این مبحث بیکار بماند,,بسم الله شروع کنید,,
اونم بایکال سوار یکی از بهترینها منو که هیچ وقت نا امید نکرده,, هم توی ساچمه هم توی چهارپاره
امیدوارم منم هیچ وقت باعث شرمندگی اون نشم از هیچ نظر,,(اقا چهار پاره خیلی کم باید زد)
یاعلی
عزیزان من قصد خرید یه اسلحه دو لول دارم راستش بعد از کلی گشت و گذار و جویا شدن واسه خرید سهمیه ای دیگه ناامید شدم یه فروشنده منصف قیمت ازاد اکار رو 6.5 داد و گفت یه بایکال روس داره که اون رو 9.5 میده
دو سوال داشتم اول اینکه این تفاوت قیمت تو کیفیت هم محسوس هست یعنی به اون اندازه که بیشتر واسه بایکال پول بدم ارزشش رو داره یا همون اکار رو بخرم؟
سوال دوم دو لول رویهم بایکال تک ماشه اس میخواستم بدونم طول لول دقیقا چقدر هست و اینکه واسه خرید باید چه نکاتی رو دقت کنم اخه دیدم دوستان میگفتند بایکال چند مدل داره و بحث کیفیت مدلهای جدید و قدیم مطرح بود
خیلی ممنون
با سلام، قیمت هردو خیلی خوبه،اگه دنبال تک ماشه میگردی همون اکارو بگیر البته امتحان کن لول پایینش پایین نمیزنه ؟اگه پایین زد دیگه هیچی ولی قیمت روسیه اگه تمیز باشه خیلی خوبه معمولا دوازده به بالا قیمت میزنن من خودم بعد از امتحان سه تا اکار یه سوار روس گرفتم ۹،۷ دوماشه پران چوک ثابت که البته غنداقش یه ترک داره که احتمالا عوضش کنم
(2014-06-02 01:47 PM)mehdirkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام، قیمت هردو خیلی خوبه،اگه دنبال تک ماشه میگردی همون اکارو بگیر البته امتحان کن لول پایینش پایین نمیزنه ؟اگه پایین زد دیگه هیچی ولی قیمت روسیه اگه تمیز باشه خیلی خوبه معمولا دوازده به بالا قیمت میزنن من خودم بعد از امتحان سه تا اکار یه سوار روس گرفتم ۹،۷ دوماشه پران چوک ثابت که البته غنداقش یه ترک داره که احتمالا عوضش کنم

بابت راهنمایی ممنون وللا من خودم اول قصد خرید اکار داشتم اما دو تا از اشنایان خریدن که همینطور لول پایین متاسفانه پایین میزنه و به شخصه تجربه خیلی خوبی تو شکار نداشتم و این رو هم بگم اگه قیمت 4 تا 5 تومان بود حتما اکار رو میخریدم اما وقتی قرار باشه 6500 بدم خب فکر میکنم شاید بایکال بهتر باشه
یکی از شکارچیان قدیمی که خودش سنتتین فرانسه داره با اکار تیر انداخت البته زمستون پارسال واسه مرغابی که اونم راضی نبود
فقط یه نکته هست این اکار فروشنده خشک هست و گفت نو هستش ایا میشه امتحان کرد و به شرط امتحان خرید؟فکر نکنم قبول کنه
یه سوال دیگه دارم ازتون ممنون میشم محبت کنید هر چقدر تو اینترنت گشتم نتونستم متوجه بشم لول بایکال چند سانت هست یجا نوشته 72.5 یجا نوشته 76 و..
ممنون میشم محبت کنید اندازه لول تفنگ رو هم اکار رو بفرمایید
ممنون
دوست من راستش من همین دولول به یه تعمیر کار قدیمی نشون دادم تاییدش کرد البته از نظر خودم هم ایرادی نداشت.دولولای قدیمی که به ندرت پیدا میشه مدلشون با آی جی شروع میشه طول لولشون ۷۲،۵ولی اوناییکه که با ام پی شروع میشن طول لول۷۱مثل تکلولای ایژ بایکال که۷۲،۵ولی تکلولای ام پی۷۱ .منم از اسلحه فروش گرفتم قبل از خرید چندتا شلیک هم باهاش کردم اخه هندونه هم به شرط چاقو اسلحه بدون امتحان مسخره ست.لول اکار هم ۷۱ ولی واقعا دولولی که تابه تا بزنه مفت گرونه
با سلام مجدد
راستش بعد از سوال دوستمون در مورد طول لول بایکال سوار خودم به شک افتادم به گفته فروشنده طول لول ۷۱ولی روی سایت بایکال۷۲،۵زده ترسیدم نکنه لول کوتاه شده باشه دوستان میتونن طول لول تفنگشونو چک کنن؟یه خبری به ما بدن
بعضی جاها طول لولو ۲۸،۵اینچ زده وخیلی کم ۲۸اینچ زدن .اگه لولشو بریده باشن رفته تو پاچم اساسی ..
لینک مرجع