انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام بر پدر بایکال انجمن
نیستی اغا
کم پیدایی
با ما به از این باش که با خلق جهانی
ان شاالله که هر کسی هرگرفتاری داره خدا حلش کنه (آمین)
Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام بر جای خالی اما سبز اساتید بزرگوار، جناب کاربخش پدر انرژیک بایکال کجایی که دلمون حسابی تنگ شده!
راستی بنده توی این چند سال به جای اسنب کپ از پوکه خالی استرلینگ و شاهین استفاده کردم، آیا اشکالی داره!؟!
چه سلاحی دارید
من واسه اکار از پوکه خالی هم بندرت استفاده میکنم تاحالا مشکلی پیش نیامده برای لوازم داخل کپ
نا گفته نماند ساختار و ساختمان داخل کپ سلاحها با هم متفاوته
چه سلاحی دارید
من واسه اکار از پوکه خالی هم بندرت استفاده میکنم تاحالا مشکلی پیش نیامده برای لوازم داخل کپ و خالی میچکانم
سلام و عرض ادب
درست میفرمایید باید فارسی تایپ میکردم که از این بابت عذر خواهی میکنم از دوستان
جسارتا سوالم رو دوباره از اساتید میپرسم
الان با توجه به افزایش شدید قیمت ها ، قیمت دو لول آکبند روی هم تک ماشه و پوکه پران بایکال چند هست ؟
سپاسگذارم Khansariha (8)
15-20
(2018-11-07 07:32 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چه سلاحی دارید
من واسه اکار از پوکه خالی هم بندرت استفاده میکنم تاحالا مشکلی پیش نیامده برای لوازم داخل کپ
چه سلاحی دارید
من واسه اکار از پوکه خالی هم بندرت استفاده میکنم تاحالا مشکلی پیش نیامده برای لوازم داخل کپ و خالی میچکانم

برادر گرامی سلام، از عنوان تاپیک مشخص است که سلاح چیست ضمنا نام پدر بایکال را من بر جناب کاربخش نهادم و شما استقبال کردید!
یاد برادر کوهنورد، راک، مسیح، بیژن خان بایکال، جاوید بزرگ و بقیه دوستان بخیر!
سلام دوست عزیز
درسته این انجمن واقعا دارای اساتید بزرگی هست
اما متاسفانه تلگرام حضور عزیزان رو در انجمن کم رنگ کرد
دم اهالی انجمن همیشه گرم باد ( این که دیگه شعار خودمه خخخخخخ )
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام دوستان گروه بایکال
سلام بر دوستات و اساتید خودم. عرض پوزش جهت غیبت ولی گرفتاری و همچنین ی بیماری متاسفانه(که خدا کمک کنه رو به بهبوده) مجالی برای کنار شما بودن نگذاشت. از محبت بزرگانم ممنونم. اگر حرفی زده شده که بدردر خورده درس پس دادن بوده و بس. ان شالله تا مدتی دیگه حتما بیشتر در خدمت دوستانم و یاد میگیریم مثل همیشه. بقول استادمون دمتون گرم و یاحق.
الان یکی از دوستان زنگ زد و گفتمانی شد که دلم برا انجمن و تفنگم و بیابون تنگ شد. Khansariha (21)Khansariha (21)Khansariha (21)Khansariha (21) ان شالله همگی همیشه سالم و برقرار باشین. یاحق
(2018-12-23 10:51 AM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستات و اساتید خودم. عرض پوزش جهت غیبت ولی گرفتاری و همچنین ی بیماری متاسفانه(که خدا کمک کنه رو به بهبوده) مجالی برای کنار شما بودن نگذاشت. از محبت بزرگانم ممنونم. اگر حرفی زده شده که بدردر خورده درس پس دادن بوده و بس. ان شالله تا مدتی دیگه حتما بیشتر در خدمت دوستانم و یاد میگیریم مثل همیشه. بقول استادمون دمتون گرم و یاحق.
الان یکی از دوستان زنگ زد و گفتمانی شد که دلم برا انجمن و تفنگم و بیابون تنگ شد. Khansariha (21)Khansariha (21)Khansariha (21)Khansariha (21) ان شالله همگی همیشه سالم و برقرار باشین. یاحق

انشاالله بیماری شفاء و مشکلاتتون حل بشه.
خداییش تلگرام مرجعیت این سایت رو نداره .
لینک مرجع