انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
استاد کاربخش عزیز ان شاالله که هرچه زودتر بهبود پیدا کنید
سلام
آرزوی سلامتی وبهبودی برای کاربخش عزیز دارم
.سلام انشالله بهبودى حاصل شود جناب كاربخش
.سلام انشالله بهبودى حاصل شود جناب كاربخش
با سلام خدمت تمامی عزیزان بایکال سوار
با توجه به اینکه قصد خرید یک بایکال رویهم ( همونهاییئ که بصورت سهمیه ای توزیع شد) را دارم خشک و داخل جعبه می باشد و حدود 27 تومن هم قیمت داره جالبه بدونید تفنگ 3 تومنی قیمتش 10 برابر شده که از عجایب کشور ماست که در دنیا از این نظر بی نظیرهKhansariha (367)
دوستانی که این سلاح را دارند در این چند سالی که استفاده می کنید هر نقطه نظری راجع به این سلاح دارید بفرمایید و ما رو در خرید یاری کنید.
خواهشا نقاط ضعف و قوت این سلاح رو بدون در نظر گرفتن اینکه خودتون این سلاح رو دارید بفرمایید
مواردی از نظر الگوی پخش ساچمه- برد و دورزنی سلاح- و اینکه هر دو لول یکجا میزنند یا نه( مثل لول پایین آکار که ته میکشه است یا نه؟) و موارد دیگر
بازهم از راهنماییتون متشکرم
ضمنا انشاالله که استاد کاربخش نیز در سلامتی کامل باشند و ما از نقطه نظرات ایشون همچنان استفاده کنیمKhansariha (8)
سلام دیگه بایکال تنها مشکل و ایرادش قیمتشه وگرنه عالیه همچیش
(2019-02-22 02:58 PM)sajadm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دیگه بایکال تنها مشکل و ایرادش قیمتشه وگرنه عالیه همچیش

دقیقا مشکل همه ی تفنگ ها همینه Khansariha (8)Khansariha (8)
Khansariha (8)Khansariha (256)درود بر همه دوستان.سلاح دولول سوار روس و کلا سلاحهای روس از کیفیت بسیار خوبی برخوردارن و اصلا با تولیدات داخل و خیلی برندهای ترک قابل قیاس نیستن از نظر کیفیت . اما مثل مابقی سلاحهای موجود توی بازار ایران تنها مشکلشون اینه که قیمتشون قیمت واقعی و مدنظر و هدف کمپانی نیست یا بهتر بگم با درآمدهای اکثریت ما قیمتشون عادلانه نیست.چون وقتی قیمتها با دلار محاسبه میشه"باید درآمدها هم با دلار محاسبه و پرداخت بشه تا مشخص بشه عادلانه هست یا نه.کلا توی کشور ما همه چیز انحصاری و مافیا است.سلاح و مهمات هم روی مابقی .تازه همین قیمتهای ناعادلانه و غیر منطقی رو هم میخوان به زور یک نانی ( ماشالا سیری هم ندارن که این دلالها ) به دلالهاشون ( فروشگاهها ) هم برسونن و میگن خرید و فروش سلاح مجاز متعلق به خودتون فقط توسط دلال و فروشگاه قانونی است و آگهی اینترنتی و سایتی و تلگرامی و اینستاگرامی غیر قانونی و جرم است.یعنی وجدانا اگه روشون میشد میگفتن تا وقتی دلال امضا نکنه و مهر نزنه ( حق حساب ندین ) زیر برگه تون " جواز اسلحه تون قابل انتقال نیست...حق نگهدار اساتید انجمن .Khansariha (8)Khansariha (256)
سلام و درود
اساتید و دوستان عزیز کاملا درست میگن، قبل از آشفتگی بازار ارز هم قیمت خیلی از سلاح های شکاری با قیمت جهانی تفاوت بسیاری داشت، الآن که دیگه جای خود داره......
این تفنگ های روس هم نسبت به باقی تفنگ های موجود و مرسوم در بازار ایران، کیفیت خوبی دارند و میشه گفت از بهترین ها هستند اما همونطور که خودتان هم اطلاع دارید، برند های مطرح زیادی در سراسر جهان به ساخت اسلحه های شکاری مشغول هستند که به لحاظ فناوری و تکنولوژی به کار رفته و کیفیت از روس ها بهتر هستند که البته تک و توک در ایران هم پیدا میشه اما به قیمت های عجیب و بسیار بالا ....... در هر صورت به نظر من همین تفنگ های روس و ترک و حتی ایرانی هم تمام نیاز های ما رو تا حدودی برآورده میکنه و نیازی به هزینه زیاد برای سلاح های اروپایی و ... نیست اما مشکل اینجاست که الان همین تفنگ های روس و ترک هم قیمتشون خیلی بالا رفته، اگه کسی با قیمتش مشکل نداشته باشه انتخاب خوبیه.
به نظر من با این وضع قیمت ها ارزش خرید نداره و خودم هم قصد تعویض سلاح شکاری داشتم اما الان حاضر نیستم این سلاح ها رو با این قیمت ها بخرم....
.
.
.
.
در رابطه با نقاط ضعف و قوت دولول بایکال، دوستانی که این تفنگ رو دارند باید نظر بدن اما در کل تا حالا نشنیدم کسی باهاش مشکلی داشته باشه. تفنگ خوبیه.
(2019-02-23 01:09 PM)ROOBAH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود
اساتید و دوستان عزیز کاملا درست میگن، قبل از آشفتگی بازار ارز هم قیمت خیلی از سلاح های شکاری با قیمت جهانی تفاوت بسیاری داشت، الآن که دیگه جای خود داره......
این تفنگ های روس هم نسبت به باقی تفنگ های موجود و مرسوم در بازار ایران، کیفیت خوبی دارند و میشه گفت از بهترین ها هستند اما همونطور که خودتان هم اطلاع دارید، برند های مطرح زیادی در سراسر جهان به ساخت اسلحه های شکاری مشغول هستند که به لحاظ فناوری و تکنولوژی به کار رفته و کیفیت از روس ها بهتر هستند که البته تک و توک در ایران هم پیدا میشه اما به قیمت های عجیب و بسیار بالا ....... در هر صورت به نظر من همین تفنگ های روس و ترک و حتی ایرانی هم تمام نیاز های ما رو تا حدودی برآورده میکنه و نیازی به هزینه زیاد برای سلاح های اروپایی و ... نیست اما مشکل اینجاست که الان همین تفنگ های روس و ترک هم قیمتشون خیلی بالا رفته، اگه کسی با قیمتش مشکل نداشته باشه انتخاب خوبیه.
به نظر من با این وضع قیمت ها ارزش خرید نداره و خودم هم قصد تعویض سلاح شکاری داشتم اما الان حاضر نیستم این سلاح ها رو با این قیمت ها بخرم....
.
.
.
.
در رابطه با نقاط ضعف و قوت دولول بایکال، دوستانی که این تفنگ رو دارند باید نظر بدن اما در کل تا حالا نشنیدم کسی باهاش مشکلی داشته باشه. تفنگ خوبیه.

توی تفنگ های دولول تک ماشه یک نکته ای که داره که اول لول پایین میزنه بعد لول بالا
برا شلیک اول با لول بالا باید ماشه رو به جلو هل بدی
بعد این کار اگه نظرت عوض شد و خواستی با لول پایین شلیک کنی باید تفنگ رو بشکنی و دوباره ببندی به نظر من جالب نیود این سیستمش
حالا شاید روش دیگه ای داره و من بلد نیستم
دوستان راهنمایی کنند
با سلام و تشکر از راهنمایی همه دوستان البته یک نکته که خودم سلاح رو دست گرفتم و دیدم اینکه سلاح بسیار خوشدست و سبکیه و این بنظرم خیلی عالی اومد
لینک مرجع