انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
قابل شما رو نداره
حققیتش چندتا تک ماشه موبایل چوک دیدم که یکیشون اک بوده ولی من حاضر بودم یه کارکرده تمیز بگیرم ولی چوک ثابت و دوماشه باشه 11.5. واسم اب خورد یکی از دوستان تو سری اخری که جواز میدادن نمیدونم از کجا و چه جوری یه دولول سوار انگلیسی لول76 که مارکشو نمیدونم گرفت 7.5 که البته خودم هنوز زیارتش نکردم.
با سلام
دوستانی که دولول سوار بایکال که توسط ارتش بصورت دولتی توزیع شد (تک ماشه و چوک خور) را دارند
اگه زحمتی نیست طول کامل لوله را اندازه بگیرید و بفرمایید چقدره؟
داداش گل این سایت بایکال تمام تولیداتش اینجا با مشخصات هست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عزیز دلم میخواستم بدونم تفنگی که بصورت دولتی توزیع شد و اکثر دوستان سایت همین نوع رودارند طول لول تفنگشون چقدره؟مدلشو که نمی دونم
(2014-08-26 08:42 AM)amirsalaramirsalar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
دوستانی که دولول سوار بایکال که توسط ارتش بصورت دولتی توزیع شد (تک ماشه و چوک خور) را دارند
اگه زحمتی نیست طول کامل لوله را اندازه بگیرید و بفرمایید چقدره؟

داداش توي صفحات قبل ، هم من هم چند نفر از دوستان اندازه گرفتيم ،
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
از من همونطور که دوستان گفتن قبلا گفته شده. از اول چمبر تا سر لولها 72,3 (هفتادو دوسانت و سه میلیمتر دقیق) امیدوارم شما هم به بایکال سوارها بپیوندین
ممنون دوست عزیز
اگه محبت کنید از تجربیات شخصی خودتون دو سوال منو جواب بدین
1- با گذاشتن چوک فول تا چه فاصله ای تونستید مثلا یه کبوتر یا کبکو شکار کنید ساده تر بگم دورزن بودن این تفنگ درچه حدیه کلا پترن فول چوک تفنگ چطوره؟
2- آیا هردو لول(بالاو پایین) یکجا رو میزنن یا مثل آکار که بعضی از دوستان میگن پایین میزنه
دوستانی که بااین نوع بایکال توی این 3 سال کارکردند نظرات خودشون رو بدند ممنون میشم
Khansariha (8)
سلام
من خودم چن ساله که با بایکال سوار کار میکنم و لول بالا که فرمودین هیچ وقت منو شرمنده نکرده و بعضی وقتا تیرایی زده که خدایی ادم میمونه بعضی از دوستان حتی لول بالارو با تک روس مقایسه میکنن (بعضیها)من با ساچمه 3 دستپر تا 70 متر تیهو زدم.(نباید شلیک میکردم ولی شد. ) از لحاظ برد بالا تا فشنگ جواب بده اسلحه کم نمیاره. و پترن هم عالیه و یک نواخته. نمیدونم توی این انجمن بود یا جای دیگه توی نت پترن گذاشته بود که دیدنی بود و حتما پیدا کن و ببین. هر دو لول هم یک جا میزنن و نه, اصلا ته نمیکشه پایینش. من بالا فول و پایین نیم چوک بستم البته از چوکهای اصلیش و برای کبک و کبوتر تیهو بالا 4 و 3 و پایین 5 و6 میزارم. از نظر استحکام هم که دیگه حرف نداره. فقط یه کم برا بعضیها سنگینه که من قبول ندارم و ظاهرشم روس پسنده نه جذاب.
ممنون دوست عزیز از راهنماییتون
دوستان دیگر بایکال سوار نظراتتون را بفرماییدKhansariha (8)
لینک مرجع