انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
amirsalaramirsalar داداش گلم باشی توی این سایت 16 نوع شاتگانو رو معرفی میکنه و شما با کمی صبر میتونید با مشخصات اونها اشنا بشید

اینم مدلهاش
MP-18M-M
MP-18EМ-М "SPORTING"
MP-18М-М "JUNIOR"
MP-133, МР-133С
MP-135
MP-153, MP-153C
MP-155
MP-27М
MP-27EМ-1C "SPORTING"
MP-27М "JUNIOR"
MP-27М With Extra Oval-Spiral Barrel Unit
MP-233
MP-43
MP-43K-2
MP-43KH
دوستان مگر چوکهای در چوکهای فابریک جعبه چوک فول قرار نداره؟
سلام
داخل جعبه بایکال 3عدد چوک باید باشه. سیلندر اصلاح شده(4خط) و نیم چوک(3خط) و فول(1خط) که اگر کامل بخواهید باید
دست کاملش را بخرید که دیگه اصل نیست و معمولا همینها کار ادمو راه میندازه و بسه. البته بعضی از فروشندههای کار درست
تا میدیدن خریدار حرفه ای نیست چوک فول بر میداشتن و بعدا ازاد با قیمت بالا میفروختن که خودم این مسیله را دیدم. مثل
داستان چاقوهای باک و جلد چرمیه اصلش که بعضی از مغازه دارهای خدانشناس این کار را انجام میدن.
یک نکته بهش برخوردم دوستان نظرشونو بدن ببینم طبیعیه یا نه.چوکها را که از روی لول باز کردم دیدم سر داخلی چوک از سمت داخل سابیدگی داره تقریبا با اسلحه هم 300 تا گلوله بیشتر شلیک نشده اونم فشنگ 6 و 7.5 تراپ . ولی سر خروجی چوک تقریبا خوبه .چوکها هم همون فابریک کارخانه است .اگر کسی از دوستان زحمت بکشه چوک تفنگشو یک نگاهی بیندازه ببینیم .راستی تفنگ منم روی لول بالا عالی و دور میزنه فقط قنداقش یکم کوتاه بود اضافش کردم خوب شد.
من برسم کرمان حتما چوکها را نگاه میکنم و خبر میدم. چون تقریبا تعداد شلیک تفنگ من و شما برابر باید باشه. چشم
با سلام امروز بعد از شلیک یه لول وقتی خواستم دوباره فشنگ بزارم کمر اسلحه رو که باز کردم هم پوکه هم فشنگ اجکت شد.کسی میدونه علتش چیه؟
پس از اینکه حتی یکی از چکاننده ها عمل کرد اجوکتور ها به کار می افتن.در همه سلاح های پوکه پرون این موضوع صدق میکنهKhansariha (8)
در همه سلاحهای پران این موضوع صدق نمیکنه جناب میرلوحی
من با بایکال تا حالا شلیک نکردم اما نباید فشنگی که شلیک نشده پرانش عمل کنه ...
سیستم پران اسلحه مکانیزم خیلی ساده ای داره و در واقع اکثر سلاحها سیستم پران وقتی مسلح یا آماده اجکت میشه که فشنگ شلیک شده باشه و یا سوزن چکونده شده باشه
میرلوحی جان اسمش که روش هست پوکه پران دیگه فشنگ پران که نیست مکانبزم پران هر لول جداست و اگه ته کپ را نگاه کنید دو تا اهرم مجزا واسه فعال کردن پران هر لول هست و باید فقط لولی که سوزنش چکیده شده عمل کنه غیر ایبن باشه ایراد داره البته اگه گهگاهی یا خیلی کم پیش بیاد ایراد خاصی نداره و شاید تمیز کردن و روغن کاری بخواد ولی اگر دفعات زیاد بشه یا همیشگی ایراد داره و باید کپ باز بشه
یه سوال که هرکس میدونه جواب نده فقط. لایک بده
لطفا
اینو بعضی از اسلحه فروشا هم نمیدونند
تک ماشه بایکال روی هم جطوری تغییر لول میده?
لینک مرجع