انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دکتر جان نوشتید : این اسلحه قابلیت نصب انواع دوربین و رددات ها رو داره ...

روش جای خاصی برای این کار وجود داره؟
مگه قرص یا کپسول دارویی می خواید مصرف کنید که می فرمایید ماهی یک یا دو تا . ربطی به ماه و سال نداره!!!!!!!!! کلا می گن بهتره نزنی اما تو کاتالوگ گفته زدنش ایرادی نداره . بهتره ساچمه ها سربی و بدون روکش و فشنگ هم دست پر باشه . یا کار خونه ای نرم باشه .
(2012-02-20 10:17 PM)foad-bonellis نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مگه قرص یا کپسول دارویی می خواید مصرف کنید که می فرمایید ماهی یک یا دو تا . ربطی به ماه و سال نداره!!!!!!!!! کلا می گن بهتره نزنی اما تو کاتالوگ گفته زدنش ایرادی نداره . بهتره ساچمه ها سربی و بدون روکش و فشنگ هم دست پر باشه . یا کار خونه ای نرم باشه .

خیلی ممنون

چهارپاره کارخونه ای نرم ، برندی رو میشناسید؟

از فشنگ های مگنوم میشه استفاده کرد؟
دوست عزیز فک کنم چارپاره های استرلینگ ترکیه خوب باشن Khansariha (8)
بله استرلینگ خوبه هم پترن خوبی داره هم لوله رو کمتر کثیف میکنه.فشنگ مگنوم هم اگه کپ76باشه ایرادی نداره ولی مهمات قوی و سنگین استهلاک تفنگ رو بیشتر میکنه.Khansariha (8)
کوردوبا جان بهترینش دست پره . البته اگه اصولی پر بشه . دست پر کشنده تر از کارخونست . آنچنا جیغ گراز رو در میاره (به قول یکی از دوستان) که نمی فهمه از کجا خورده !
(2012-02-20 08:46 PM)cordoba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دکتر جان نوشتید : این اسلحه قابلیت نصب انواع دوربین و رددات ها رو داره ...

روش جای خاصی برای این کار وجود داره؟

نه دوست عزیز،

مثه دوربین بسته میشه،یعنی اول پایشو فیکس میکنی و بعد هم رددات را میبندی روش.

[تصویر: 402263_10150628047168538_268871353537_87...0653_n.jpg]

البته بیشتر برای محیط های تاریک مثه جنگل کار سازه و داخل روز کارایی نداره.
یا حقKhansariha (8)
سلام
آقا چهار پاره اسم تجاری انگلیسیش چیه سرچش کنم ؟
ممنون
buck shot که رایج ترینش 00 و000 هست.Khansariha (8)
(2012-02-16 01:20 AM)hooman63 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه بچه های گل سایتKhansariha (8)
بالاخره بعد از کلی گشتن امروز یه جا رو به زور پیدا کردم که با کلی آشنایی دادن گفت من 25 تا سهمیه طلب دارمKhansariha (290)
حالا یا قبل عید بهم میدن یا تا برج 2 خلاصه بگم که ما هم سریع مدارک رو دادیمو به زور یه بیعانه هم دادیم تا ببینیم چه شود
البته خدایییش تو رودر بایستی گیر کردم چون دنبال 2 لول بغل بودم ولی قسمت این بودKhansariha (399)
البته این رو هم بگم پولو گرفت ولی هنوز صد در صد نکرده ولی امیدوارم که بهم بده و ما هم بایکال سوار بشیمKhansariha (219)
راستی کسی وزنشو خبر داره راستی قیمت هم 2530 فعلا .گفت بیاد شاید قیمتش تغییر کنه
سلام دوست عزیز
منم دنبال بایکال دولول سوار هستم اگه ممکنه ادرشو برام پ خ کن شاید منم بتونم سهمیه ای بگیرم Khansariha (8)
لینک مرجع