انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
تاخت زدن ما در حد گفتمانی بود و بس البته قابل دوستان نداره اسباب بازی بنده Khansariha (8) کسانی دوماشه براشون ارزش رفع خطر داره که میرن شکار خطرناک مثل شکارچیهای افریقا که با داشتن انواع تفنگ برند گلوله زنی بازم دولول گلوله زن دو ماشه میپسند که در هر لحظه دوتا فشنگ اماده شلیکه و این دوتا ماشه جونشون میخره والا اینجا (خودم عرض میکنم نه بزرگان) دو یا تک ماشه بودن فقط عشقه و بس. ولیییییییییییی بایکال عالیه و هر دو مدلش ایول داره.
البته مجرد روسم عالیه که شما داری
سلام ولی حواستون باشه تعارف اومد نیومد داره حتی اگر شاه عبدالعظیمی باشه!!! البته جای دوری نمی ره ولی شما نمی تونین ازش دل بکنید.
مجرد روس خوبه ولی دینش کامل نیست! مزدوج باشه خیلی بهتره! راستش خسته شدیم از بس دوستان پس تیر رو به رخمون کشیدن!
پناه بر خدا
زنده باد جناب کار بخش عزیز که همیشه پرچم دولول بایکال رو بالا نگه میداره
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2015-11-14 09:40 AM)boogheryan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و عرض ادب خدمت کلیه دوستان
لطفا اونهایی که بایکال و خصوصا تک ماشه دارند راهنمایی کنند من شنیدم بعد از یک مدت استفاده از تفنگ با چکاندن ماشه دو تا لول باهم شلیک میکنند لطف کنید بگید این درسته یا نه واگه درسته حدودا بعد از چند شلیک ممکنه این اتفاق بیفته . با تشکر از همه دوستان

سلام و درود
بنده زیاد شلیک نمی کنم و اسلحه ام تقریبا آک است ولی در جواب سوال جنابعالی، تا حالا کلا 200 تیر شلیک کرده ام که 2 بار این قضیه پیش آمده و با هم شلیک کرده است.
مهدی جان ضمن خوشامد گویی اگه براتون مقدوره چندتا عکس از سلاحتون بذارید ممنون میشم
یکی از بدیهای شلیک دولول باهم شکستن قبضه هست درصدد برطرف کردن این عیب برایید
خداییش من ندیدم دوتا لول با هم بزنن و خودمم همه جوره با تفنگم تیر زدم ولی خبری از این داستان نبوده ولی بالاخره هر تفنگی مشکلدار میشه و تو هر نوع تفنگی میشه که چنتایی عیب داشته باشن ولی نمیشه به همه ربط داد و عیب هم باید گرفته بشه اساسی. دم بایکال سوارها گررررررررم. Khansariha (8)
لطفا بدون تعصب روی سلاحتون جواب بدید
آیاواقعا بایکال گذشته از اسم و سابقه اش از نظر کیفی با آکار چهار ملیون تومان فاصله داره؟
یعنی واقعا بصورت محسوس تفاوت کیفی داره
بایکال های جدید رو عرض میکنم
بله دوست عزیز ارزش 4 تومن تفاوت رو داره
شاید به گفته بعضی ها از نظر ظاهری کمی ضمخت به نظر برسه (که اصلا بنظر من اینجوری نیست و زیبایی در سادگی هست ) اما از لحاظ کیفیت بسیار اسلحه محکم و جونداری هست مخصوصا کپ و لوله سلاح که از همه مهمتره
سیاست ساخت اسلحه وخیلی از تولیدات در روسیه با توجه به شرایط اقلیمی اون منطقه هست و روس ها چیزی رو میسازن که بدرد اول مصرف کننده داخلی بخوره با اون شرایط سخت و سرد روسیه و بعد بیرون از محیط اون اقلیم
یا تا آخرین لحظه کار میکنه و وقتی خراب شد باید یرای قطعه بری روسیه دنبالش مثل خیلی از تولیدات روس
با سپاس Khansariha (8)
تفنگ بد نداریم. اکار هم تفنگ بسیار خوبیه و خیلیها ازش استفاده میکنن و راضی هستن البته با تعدادیشون که صحبت کردم اول بایکال میخواستن ولی نشده. جسارت نشه به اکار دارها. بایکال تفنگ خوبیه دوستمون هم به درستی اشاره کردن که ظاهرش ساده هستش ولی این عیب نیست. محکمه و جون دار و زحمت کش(مثل صاحباش خخ) لولها هر دوتا یک جور میزنن مگسک قابل دید و جم و جور کپ جون دار و و و فقط تنها عیبی که ازش من شنیدم (ندیدم)بعضی گفتن دوتا لول با هم شلیک شده که اگرم باشه تعمیر میشه. در انتخابش شک نکنید. ان شالله بعد چن سال تفاوت قیمتها و سلامت تفنگها نسبت به هم خودشو نشون میده
(2015-12-12 08:17 PM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
. دم بایکال سوارها گررررررررم. Khansariha (8)

پس بقیه چی ؟
خخخخخخخخخخخخخخخ
دم اهالی انجمن همیشه گرم باد
لینک مرجع