انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
به سلامتی Khansariha (8)عکس حتما از همه گوشهاش بزار و پترن هم جا شیرینی منتظریم بدیKhansariha (48)Khansariha (8)
همینکه بایکال خریدی عزیزی و بسسسسسسKhansariha (219)
سلام جناب سحرنا ورودتون و به انجمن خوش امد میگم.در مورد بلند بودن لول که برا دو لول لولد76 سانتی ی لول معمولی هست و نمیشه گفت بلند چون معمولا اصطلاح بلند و برا لول 81 بکار میبرند.تعجبم چطور میشه اسلحه ورزشی جواز شکاری داشته باشه این قسمت و من متوجه نشدم.
در ضمن جناب کاربخش راهنمایی های خوبی کردن بنظرم توی ورزشی ها اسلحه های اروپایی واقعا بی نظیر هستن.مبارکت باشه داداش گل اما من فکر میکنم چند ملیونی گرونتر از قیمت واقعی خرید کردید.
دوست عزيز تو سايت خود بايكال زده مدل ورزشي با لول ٧٦ و سوراخ دار كه اصطلاحا پورت ميگن ،با چوك فول و اكسترا فول ،، كلا هم چنتايي وارد ايران شده ،حالا معلوم نيست چه جوري جواز شكاري براشون گرفتن خدا مي دونه ، ، از همه جالبتر كه قطر لول با ريز سنج گرفتم ٣صدم ازمدلاي ديگه بايكال ضخيمتر بود ، يه ١٠٠ تايي هم تير باهاش انداختم كه واقعا لگدش كم بود ، ولي صداش به گفته دوستم بلندتر بود، ،،
سلام تبدیل جواز چیزدور ازذهنی نیست،احتمالابچه های فدراسیون دستشون تنگ شده خواستن یه نوری به تاریکی بتابونن،سکوی نفتی به اون عظمت گم شده وهنوز پیدانشده جوازکه توجیب جامیشه.
همه چیز به بایکال ختم نمیشهKhansariha (226) ما هم بایکال داریم ولی اگه من یا هر کس دیگه از دوستان که عشق تفنگن پول بیشتری داشتیم حتما انتخابمون برونینگ یا برتا بود

داداش مبارکت باشه.یه پترن و عکس از تفنگ مهمون مون کنKhansariha (8)Khansariha (48)
(2017-01-02 09:34 AM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همه چیز به بایکال ختم نمیشهKhansariha (226) ما هم بایکال داریم ولی اگه من یا هر کس دیگه از دوستان که عشق تفنگن پول بیشتری داشتیم حتما انتخابمون برونینگ یا برتا بود

داداش مبارکت باشه.یه پترن و عکس از تفنگ مهمون مون کنKhansariha (8)Khansariha (48)

اگر دزدان سر گردنه اين مملكت بذارن اسلحه قيمت واقعي داشته باشه تمام اعضاي اين انجمن پول برونينگ و برتا دارند و خواهند داشت.
حرف شما متینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8) تو کشورای خارجی همه برونینگ و برتا دارن ولی فرقش اینجاس که اول فرهنگ دوم تفنگ Khansariha (256)
متاسفانه خیلی ها فرهنگ ندارن.طرف هر 7 روز هفته رو میره شکار یا تمع میکنه تعداد زیاد میزنه یا منطق و فهم نداره با محیط بان درگیر میشه یا .................. اصلا بیخیال

بایکال تفنگ خوبیه از سر ما هم زیاده ولی بایکال اصلا درحد برتا و ریزینی و .... نیست.اصلاKhansariha (226)
البته تمام دوستان انجمن
و همه ایرانیا با فرهنگن
اگر رفتار بدی دیده میشه فقط بخاطر سو مدیریته
اونی که شما میفرمایید درصد بسیار جزیی هستن که در همه کشورها خوب و بد در کنار همن
و این جزو جدا نشنی هر جامعه ای هست
ضمنا ایرانی جماعت لایق بهترین ها هستن البته اگه اجازه بدن
پیروز باشید
با سلام :
دوست عزیز میشه از تفنگتون یه عکس بگذارید ؟ بایکال ورزشی در ایران ندیده بودم انشالله مبارکتون باشه Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
در مورد قیمت دوستان میفرمایند گرون خریدید ولی بنده هر جا نگاه میکنم شما نفرمودید چقدر پرداخت کردید !!!
انشالله به خوبی و بیخطر استفاده کنید
اقا رونقی به تاپیک بایکال دادین. اساتید امدن وبرکت اوردن. Khansariha (48)Khansariha (8)همه ماهای اروپا عالی هستن و میشه برند ورزشی بهتری با قیمت بهتری تهیه کرد ولی عشق و علاقه هم شرطه و همه میدونیم. البته بایکال هم بعیده تفنگی تولید کنه که در ورزش از بقیه کمتر نشون بده پس دم رفیقمون گرم و ماشش براش با لذت بچکه. Khansariha (8)Khansariha (8)
لینک مرجع