انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
بله قسمت لاف زدن هم داریم خوبم داریم. سوار روس اونم دولتی بعیده الان دیگه بدن ولی ازادش از 9500000 حرفش زده میشه تا 13000000 حالا قیمت درستش چنده و کی خریده معلوم نیست فقط در حد شنیدن صحبت میشه. تفنگ بسیار خوب و یک دستیه و کار کن. البته فروش یه اسلحه و خرید یکی دیگه باید خیلی خوش شانس باشی که خوب بفروشی و اونی که دلت میخواد بخری. یعنی وقت زیادی میطلبه مگر درموارد خاص.
تفنگ بدون مجوز به غیر دردسر هیچی نداره. اگر نتونی از وسیله راحت و بدون ترس و لرز استفاده کنی میشه مایه عذاب. قیمت پایینشم فقط بابت همینه که یه برند درجه یک(البته در صورت اصل بودن)هم قیمت یه تفنگ رده پایینتر میده. ببخشید جای این بحث اینجا نبود.
سلام بر دوستان عزیزم. بنده یک دو لول بایکال روی هم تک ماشه و پران آکبند دارم که حتی یک تیر هم با این اسلحه شلیک نشده . میخواستم قیمت روز رو بدونم و تا چه قیمتی بفروشم خوبه . ممنونم از همه دوستان
خوش امدی عزیز به انجمن. حیفه بفروشی البته من خودم هم اینکار میخواستم انجام بدم ولی نشد خوشبختانه. خدارا شکر که نشد تفنگ خوبیه از دست نده اگر میتونی. قیمتم متفاوته و هر شهر و دیاری یه حرفه. اک بند الان از 13,5 شنیدم تا حدود 10 ولی میگم شنیدم. باید توی محل خودتون برین و سراغ بگیرین تا قیمت واقعی دستتون بیاد. توی کرمان حدودا سه. ماه پیش اک اقای ایرانی 15 قیمت داد!!!
البته شنیدها همراه فصل سال عوض میشه. پرسو جو کنید اونم حسابی و با حوصله بفروشید.
سلام دوست عزیز
خیر مقدم
منم با جناب کاربخش موافقم .بیخیال فروش باش.
من این سلاح رو دوشنبه قیمت گرفتم بین 10 تا 11 بسته به خیلی نو بودن اسلحه قیمت دادند. یعنی اگر خار ازش نشکسته باشه 11 نهایتش قیمت میشه. البته اینا رو من از فروشگاه پرسیدم.
بازم میگم بیخیال فروش باش پسر جان
ممنون از همه دوستان . پس فعلا بیخیال فروش میشم چون با تماسی که با یکی از اسلحه فروش های آشنا داشتم بین 10 تا 11 قیمت آکبند رو داد . باز هم ممنونم
همونطور که جناب کاربخش گفتن حیفه تفنگت رو بفروشی .تجربه نشان داده که ظرف 24 ساعت پول تفنگ خرج میشه و دیگه صاحب تفنگ نمیشی ... خخخخ...یه مورد دیگه هم عرض کنم بازار خرید و فروش سلاح ساچمه زنی کلا راکد شده و اندکی قیمتها پایین آمده. دلایلش هم که خودتون میدونید شکار ممنوع ..جرایم جدید محیط زیست که زیاد شده ..سهمیه مهمات کم..افزایش قیمت مهمات و....
والا اگه خدا بخواد میخوام 270 بگیرم و چون دو تا دیگه ساچمه زنی هست گفتم این رو بفروشم اما با شرایط فعلی منصرف شدم . باز هم از همه دوستان ممنونم
دوستان قیمت این اسلحه آکبندش چقدره . و کار کرده در حر نو چقدر می ارزه . یکی از دوستان قیمت دادن 13 تومن آک بند .
ولی 13 خیلی زیاده . به نظر شما تا 10-11 تومن میشه یه باکال تمیز و سرحال گیر اورد ؟
پ.ن : توی تاپیک اکار سوال کرده بودم و بحث رسید به بایکال . اینجا سوالم رووپرسیدم . شرمنده از دوستان
سلام
این قیمت خیلی خیلی زیاده. کسی این پول ها رو واسه یه تفنگ شکاری نمیده. با مبلغ 10 تا 11 تومن 100% آکبند گیرت میاد.
موق باشی
لینک مرجع