انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام. سلاح روس امتحان نمیخواد جمله بسیار زیبایی بود برا من خخخخ تو دفترم یاداشت میکنم. دمت گرم.
Khansariha (8)Khansariha (8) اما تفنگ خوبی خریدین. قنداقشم زیبا و ساده هسته حالا تیرهتر هم قشنگه. من چوک خودشو بستم و همه جوره کار کردم و همه فشنگی زدم البته چهار پاره ب تعداد مناسب زدم چون عقیده دارم چهار پاره یا اسلاگ فقط در زمان واجب باید شلیک کرد. تفنگ خوبی خریدین. جوازم استادم اسمان گفتن زیادی طول کشیده. دنبالش بگیر
سلام خواهش میکنم آسمان جان
بابت شماره ها هم خیلی ممنونم ، دائم دارم تماس میگیرم اما ... انشاالله که جواب بدن
فعلا طبق فرمایشات آقای متقی رئیس اداره و مهمات شهرستان آبادان تا یک ماه دیگه صبر میکنم
اما خرداد ماه حتما میرم و پیگیری میکنم
Khansariha (8)
سلام آقای کاربخش ما در خدمتیم Khansariha (8)
بله با شما کاملا موافقم Khansariha (8)
سلام و شب خوش و تبریک ولادت حضرت امیر Khansariha (8)
احسن بیامد و تک برفت!!!
دوست عزیزی که پرسیده بود در مورد فرصت تبدیل باید عرض کنم در فرم مربوطه سه ماه تایپی درج شده که با خودکار به یکماه کاهش یافته است. بنابراین فرصت یکماهه است. ظاهرا اسلحه و مهمات تهران ترافیک کاری زیادی دارد و برخی پرونده ها در این گیر و دار جا می ماند و نیاز به پیگیری ویژه دارد.
درود بر جناب کاربخش پدر دو لول روس ایران Khansariha (48)
سلام کار درست؛ لطف دوستان در حق بنده همیشه باعث شرمندگی منه. مثل اینکه داره کارها درست میشه و شما هم انگشت مبارکتون رو ماشه بایکال جا خوش میکنه. Khansariha (48)Khansariha (219) رسیدگی ویژه در تمام ادارات انجام میشه Khansariha (214)Khansariha (214) بنده به جناب بایکال ارادت ویژه دارم و براش احترام کامل قایل میشم. چون ارزش احترام داره و کنارت میمونه تا نفس اخرش. دمش گرمKhansariha (8) زمانی که بنده هنوز نمیدونستم تفنگ میجون یا سر میکشن دولول روس با سر بلندی افتخار افرینی میکرد در ایران ما ولی بازم از خطاب شما نسبت به خودم بسیار ممنونم. (چه حالی کردم خخخ)Khansariha (256)Khansariha (256)
من عقیده دارم که تفنگ بد نداریم و هر تفنگی در حد خودش خوبه ولی روس اون دولول اونم سوار روس ی چیز دیگست. اگرم کسی حرفی غیر این داره من میدونم و اونو ی ضامن دار اینقدریKhansariha (290)
(2016-04-22 12:53 AM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام کار درست؛ لطف دوستان در حق بنده همیشه باعث شرمندگی منه. مثل اینکه داره کارها درست میشه و شما هم انگشت مبارکتون رو ماشه بایکال جا خوش میکنه. Khansariha (48)Khansariha (219) رسیدگی ویژه در تمام ادارات انجام میشه Khansariha (214)Khansariha (214) بنده به جناب بایکال ارادت ویژه دارم و براش احترام کامل قایل میشم. چون ارزش احترام داره و کنارت میمونه تا نفس اخرش. دمش گرمKhansariha (8) زمانی که بنده هنوز نمیدونستم تفنگ میجون یا سر میکشن دولول روس با سر بلندی افتخار افرینی میکرد در ایران ما ولی بازم از خطاب شما نسبت به خودم بسیار ممنونم. (چه حالی کردم خخخ)Khansariha (256)Khansariha (256)
من عقیده دارم که تفنگ بد نداریم و هر تفنگی در حد خودش خوبه ولی روس اون دولول اونم سوار روس ی چیز دیگست. اگرم کسی حرفی غیر این داره من میدونم و اونو ی ضامن دار اینقدریKhansariha (290)
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام این سلاح در حال حاضر دولتیش هم هست؟
قیمت آزادش چنده؟
این سلاح برای شلیک تک گلوله و چهار پاره ساخته شده یا نه؟
ممنونم
دولتی که دیگه عمرا باشه.

آزادش دونه 14 تومنه و اگه اصل روس باشه چهارپاره و اسلاگ خوراکشهKhansariha (8)
دولتیش که Khansariha (290)Khansariha (290) ولی ازاد از 12 تومان هسته و گفته شده تا 14 تومان. هیچ تفنگ کمر شکنی برا زدن چهار پاره و تک ساخته نمیشه ولی باهاشون میزنن. بعضی نازک نارنجی هستن و بعضی گردن کلفت. Khansariha (48)Khansariha (219) بایکالم باهاش میشه زد ولی نزنید تا مجبور بشین. یکی دوتا هم برا امتحان بزن ؛حرفی نیستخخخKhansariha (214)Khansariha (214)
سلام و صد سلام به دوستان عزیز
از در در آمدی و من از خود به در شدم ... گویی از این جهان ...
شنبه سوار شاسی بلند و شدیم و به منزل آوردیمش Khansariha (219)

بر خود فرض می دانم که از دوستان ارجمند و بزرگوار که راهنما و مددکارم بودم تشکر ویژه بنمایم از کامران خان(شیخ الرئیس)، آقا عبدالله، جناب کاربخش(پدر ...قههققققققه)، آقا بیژن(مهربان)، راک خان (مرد سایه ها)، جناب آیفون ( مرد پیگیر)، آسید محمد ( یار پروپاقرص) و مظفرخان (یار همیشگی). Khansariha (8)
aks lotfan Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
لینک مرجع