انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2020-07-12 06:12 PM)ariafakhr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2020-07-12 08:42 AM)hazhirbaban نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
این هفته یکی از دوستان عزیزم یه دولول روی هم تک ماشه روسی بایکال صفر داخل کارتن و کاملا نو خرید با جواز ارتش 53 میلیون تومن
خیلی گشتم تا براش گیر آوردم
دو لول بغل روس آکبند زیاد بود وکمی ارزونتر بود چون طرفداراش کمتر هستن ولی مد نظر ما دو لول روی هم بود
البته قیمت رو خودم میدونستم که کمی گرونه ولی دوستم از نظر مالی مشکل نداشت و قسمت شد براش خریدیم
بسیار با کیفیت و خوش دست و زیباست
تک ماشه و پوکه پران و چوک خور و ضامن خودکار همراه با انتخاب شلیک از لول پایین یا بالا با اولین شلیک
عکس هم ازش گرفتم که متاسفانه الان دسترسی ندارم ولی براتون آپلود میکنم انشالله
ولی به قول دوستان که میگن ما هیچ ... ما فقط نگاه ...

سلام
مبارکش باشه!!!!
اما 53 میلیووووون
چه خبره.تا دو ناه پیش دولول روس روی هم بین 30 تا 34 بود.
دیگه همه چی شده آرزو.
از وقتی دیوار آگهی اسلحه نمیزاره خریدار و فروشنده مجبور به خرید از اسلحه فروش هستند.اونا هم که انصاف ندارند
توی این دو ماه که میفرمایید قیمت ها خیلی تغییر کرده قول به شما میدم سال دیگه همین موقع این سلاح زیر 100 تومن نیست
درود بر دوستان و اساتید انجمن
کسی از قیمت روز بایکال سوار خبر داره؟
(2021-05-30 10:13 AM)Mehdiiizzz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۸۰ تا ۸۳ تومن اکبند تک ماشه
سلام بر همه. دلم برا انجمن و اساتید و مباحث تنگه ولی نمیتونم متاسفانه زیاد باشم و یاد بگیرم. سوار روس عشقی بخدا عشششششق
(2021-05-30 10:13 AM)Mehdiiizzz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام رفیقم قبل از عید نوروز یه تروتمیز خرید چهل تومن
درود
ممنونم اقا سینا اهورا و اقای مرادی
سلام‌
بایکال دولول سوار
کشور سازنده : روسیه
شرکت سازنده : ایژماش ، بایکال
کالیبر : کالیبر ۱۲ گِیچ

این سلاح از نظر من از مدل های اروپایی هم مقاومت بهتری داره و هم کیفیت بهتر از نظر زیبایی هم که عالیه و هیچی کم نداره و معمولا من در انتخاب شکل قنداق ادم سخت پسندی هستم و از هر قنداقی خوشم نمیاد ولی قنداق بایکال واقعا زیبا و خوش دست هست.
فکر میکنم توی پَک تفنگ ۲ تا چوک هم موجود باشه
من که توی تاپیک اعلام قیمت روز اسلحه نگاه میکردم در سال ۹۶ قیمت مدل ام پی ۲۷ آی بود ۳۳ تومن حالا میشنوم که تا ۸۳ تومن هم فروش میره که واقعا خیلی گرون شده ؛ فکر کنم با این قیمت ها که از کهکشان های دیگه اومدن باید قید بایکال رو بزنیم و به فکر یه اسلحه ترک یا ایرانی باشیم خخخخخ
ولی در کل تو سلاح های ساچمه زن کمر شکن بایکل رو عشق است البته این نظر منه شاید کسی باشه که: از برند دیگه ای خوشش بیاد.
حالا از نظر اساتید محترم و اعضای عزیز این درسته که الیاژ لوله بایکال مقاوم تر از سلاح های اروپایی هست ؟
ممنون Khansariha (8)Khansariha (8)
فعلا خداحافظ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم یه عکس زیبا از بایکال دولول سوار ام پی ۲۷ آی
راستی دوستان من تو این پست بالا تو اسم سلاح یه اشتباهی کردم روم به دیوار ببشید شرمنده.
نوشتم بایکال ام پی ۲۷ آی که اشتباهه باید مینوشتم ام پی ۲۷ ئی ام
سلام دوستان.
ویدیو ای بسیار جالب در یوتیوب.
فکر میکنم اسلحه ای که استفاده کردن دولول سوار بایکال باشه اما مطمئن نیستم.
شلیک فشنگ ۱۲.۷ × ۹۹ یا همون ۵۰ بی ام جی معروف با اسلحه دولول بایکال.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بسیار جالب و زیبا بود. اما فکر نکنم اون اسلحه دیگه به درد بخوره.
فشنک ۵۰ بی ام جی مال مسلسل ام۲ برونینگ هست. اکه کسی نمیدونه چیه.

امروز با این یوتیوب گردی ۱ گیگ اینترنت تموم کردم خخخخخخ.
موفق باشید فعلا خداحافظ.

هیچ وقت این اعجوبه را دست کم نگیرید.
از نظر من بهترین دولول سواری هست که شما میتونید برای ش.... تهیه کنید.
بسیار لول مقاوم و خوبی داره. و امتحانش را توی ویدیو بالا با فشنگ ۵۰ بی ام جی پس داد.
لینک مرجع