انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سوال من اینه بهترین اسلحه دولول چیه
دولول بغل هم روسي
یا
دولول سوار روسی چه فرقی باهم دارن کدومشون بهتره
چرا میگن سوار و بغل
دوست عزیز بهترین یعنی چی؟بهترین 2 لول پرازی هست حدود 50 میلیون
اگه منظورتون تفنگ مناسب هست 2لول روس بهترین انتخواب در سلاحهای دولتی هست
در مورد سوار و کنار ظاهرا شما تاپیک رو نخوندین چون فرقشون از اسمشونم پیداست
2 لول سوار یعنی دولول که روی هم بصورت بالا پایین قرار میگیره.اسپرت تر هست.بیشتر سلاح تراپ هست.قیمت در روس تقریبا 2 برابر 2لول کنار
2 لول کنار یعنی دولول که بصورت پهلو به پهلو کنار هم قرار میگیره.شکاری تر هست.
مشخصات بیشتر در همین تاپیک موجود است
دوست عزیز دولول بغل برای شکار مناسب تر هست و من روس رو تو دولتی ها ترجیح میدم و هر کدوم کارایی دارن Khansariha (8)
سلام...درسته که دیگه بایکال سوار وارد نمیشه؟ با اینکه نایابه ولی جوینده یابنده بود ولی اگه کلا وارداتش قطع شه که جوینده یابنده نبود...
اين يكي از بهترين مدلهاي بايكال است MP-233 با 3چوك كيف و وسايل تنظيف و آچار چوك تابستون سال 90 اسلحه فروشي شهركرد اورده بود 2500
[تصویر: 0_value_8598_188.jpg]
واقعا با این قیمت مفت بوده بیش از اینا می ارزه Khansariha (8)
مفت مفته....من همین الان 3 خریدارمKhansariha (214)
ولی حیف که..................
دوستان این قیمت 2500 قیمت سهمیه دولتی این سلاح است که بصورت محدود بین فروشگاههای مجاز عرضه شده . این سلاح های روس رو وزارت دفاع از روسیه وارد کرده با احتساب سود برای جنگ افزار سازی و اسلحه فروش به این قیمت به فروش میره. متاسفانه بر فرض مثال خود بنده به گرون خریدن عادت کردیم
وقتی یه چیزی محدود شد...خریدنش سخت میشه..وقتیم نشه راحت بخری..مجبوری بیشتر پیاده شی...
بله قیمتش فکر کنم 700 تا 800 دلار باشه
(2012-04-04 04:10 PM)choliche نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اين يكي از بهترين مدلهاي بايكال است MP-233 با 3چوك كيف و وسايل تنظيف و آچار چوك تابستون سال 90 اسلحه فروشي شهركرد اورده بود 2500
[تصویر: 0_value_8598_188.jpg]

این اسلحه اسپورته ، مخصوص تراپ ... ، نوعی که در حال حاضر سهمیه میدن MP27 هست و از نوع شکاریه .
لینک مرجع