انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2016-09-01 12:51 AM)barbud نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اساتید یه دولول سوارروس که طرف سپاهی هست وبهش دادن میخوادبفروشه میگه۱۱تمیزم هست من نخجیر۲دارم ولی خسته ام کرده سه سالشم ۴سال۹۶تموم میشه میخوام بخرم وبذارم تاوقتش برسه قیمتشه خوبه یازیاده،؟ ازیه طرفم میگم صبرکنم تاسلاحهای عفوعمومی بیادتوبازار شایدفرجی شدواین قیمتای نجومی شکست

دوست عزیز اگه تفنگ خوب و تمیزی هست بخر که بعد پشیمون نشی اینجا ایران هستش و انتظار ارزون شدن نداشته باش که بدون تفنگ میمونی وقتی هر سه ماه همه چیز گرون میشه چطور امکانش هست که تفنگ ارزون شود وقتی سال ۹۳ اکار میخریدم ۷۲۰۰ همه گفتن نخر شکار ممنوع شده تفنگ قراره مجانی بیارن تو خونه تحویل بدن گفتم اره حتما من شک نکردم و خریدم و الان میبینیم که گرون شده که از ارزونی خبری نیست تفنگ های طرح سال ۹۰ هم بی خیال بشین چون همه قاچاق بودن و در حمل و نقل و موقع جواز هر بلایی سرشون اومده و خیلی سخت بتونی تفنگ تمیز از نظر ظاهری پیدا کنی البته شما این در نظر بگیرین که اگه الان خرید کنید به احتمال زیاد به علت کارهای اداری تفنگ و جواز پروانه شکار امسال از دست بدین بهترین موقع خرید تفنگ ساچمه زنی که قیمت ها مناسب هستش از اول فروردین (سال نو مبارک ) تا اوایل تیر ماه هر سال هستش
سلام خدمت دوستان گرامی ، جناب باربد عزیز اسلحه بایکال جزو اسلحه های خوب بازار ایران هست اگر احساس نیاز کردی و قصد خرید یک اسلحه خوب و با قیمت مناسب در بازار رو داشتی شک نداشته باش و خرید خودتو انجام بده، زیاد هم به فکر اسلحه های طرح عفو عمومی نباش چون اکثرا اسلحه های بی کیفیت و بی نام و نشان هستند و یا اسلحه های با نامهای جعلی که قیمت پایین آنها تاثیری در قیمت اسلحه های اصل و نصب داری مثل بایکال نخواهد داشت.
ارادتمند دوستان گرانقدر
(2016-09-01 12:51 AM)barbud نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اساتید یه دولول سوارروس که طرف سپاهی هست وبهش دادن میخوادبفروشه میگه۱۱تمیزم هست من نخجیر۲دارم ولی خسته ام کرده سه سالشم ۴سال۹۶تموم میشه میخوام بخرم وبذارم تاوقتش برسه قیمتشه خوبه یازیاده،؟ ازیه طرفم میگم صبرکنم تاسلاحهای عفوعمومی بیادتوبازار شایدفرجی شدواین قیمتای نجومی شکست

هرکدوم از دوستان که سلاح پدر ومادر داری گیرتون میاد درخریدش شک نکنید ومنتظر ارزونی پرزونی نباشید
بیشتر از اکثریت سلاحهایی که در90 جواز دار شد ارزش پول دادن رو ندارند واین سیاهی لشکرهم که بیان توی بازار نمیتونند قیمت سلاحهای معتبر رو پایین بیارند سلاح معتبر اعتبارش به خودشه نه به دیگران
بر چه مبنایی حساب کردن که با ورود تفنگهای طرحی قیمت کم میشه!!؟؟؟!! شما ممکنه تا سال دیگه ی تفنگ بهتر با قیمت کمتر گیرت بیاد ممکنم هست که نتونی اونی که دوست داری پیدا کنی. شما اگر الان تفنگت فروش رفته بود ایا این تفنگ میخریدی یا دنبال مورد دیگه میرفتی؟یعنی تو فکربایکالی؟ اگه دنبال این تفنگی شک نکن و در صورت سلامت کامل تفنگ بخرش. حالا کمی بالا یا پایین و قیمتم همین حدوده. البته چیز خیلی نایابی هم نیست و میشه پیدا کرد ولی ممکنه که ....(بایکال سوار من ببخش).. . با توجه به تمام زوایای این چند سال ؛تفنگ بایکال تفنگه مناسبیه.البته فروش نخجیرم در نظر بگیر.
شما از الان جزو بایکال سوارهایی و این یعنی عشق و صفا و لذت و تفریح و و و Khansariha (48)Khansariha (48)
تازه هم شهری هم هستیم و دیگه به بهKhansariha (8)Khansariha (8)دمتتتتت گرمممممم
سلام کاربخش جان نمیدونی چه حالی کردم وقتی گفتی بایکال سوار موبه تنم سیخ شد انشااله خداقسمت ماهم کنه درموردسلاحهای عفو۹۰خدمتون عرض کنم خیلی ازدوستان اصلا اسلحه وهمچنین سرشته ای ازفشنگ وتفنگ نداشتن وبه خاطرسودش غیرمجازخریدن ومجوزکردن ازتفنگای بلژیک وترک والمانی بگیرتاگلوله زنیهای وینچستر یه اسلحه های برده بودن که کارشناس اسلحه مهمات کف کرده بودمن متعجب این سلاحهاتوایران بوده طرف یه دولول بلژیک داشت قبل طرح ۱۵۰۰میداد ولی حالا اله واعلم
البته همشهری پدربایکال انجمن بودن خودش۱۰۰امتیازه
شما کارت درسته و بزرگ مایی.
درسته تو طرح خیلی تفنگ جواز شد که توشون تفنگهای مشتی هم بود. من خودم یه دولول روسی اک بند برا دوستم خریدیم 2300000 تومان که الان اگه اک نگه داشته بود قیمتش دیدن داشت. ی خانم تفنگ برونینگ اصل پرون ب قیمت ی تک نخجیر داد که نگاه کردن تفنگش لذتی داشت. البته گفته شما هم درسته بعضی برا فروش اقدام میکنن و این یک طرف داستانه و طرف دیگه کم شدن قیمتهاست که حرف و حدیث دنبالش زیاده. این تصمیم فقط خودت میتونی بگیری و هر کسی ی نظری داره. ان شاالله هر چی خیره پیش بیاد برات؛؛ قیمتم عارف میگفت 14 و پاینده میگفت 11 و و و همه هم میگن تفنگ عالیه.!! اما اما;
اگه بایکال دار بشی دمت گرم هست گرمترم میشه. اخه بایکال ی چیز دیگست Khansariha (8)Khansariha (48)
جناب باربد عزیز داستان سوار روس بکجا کشید؟ تصمیم گرفتین یا خیر؟
جناب کاربخش وسایر عزیزان سلام
کلافه شدم از این کلاف سر در گم!!!
در تماس ها و پیگیری های مکرر جزء حرفهای ضد ونقیض نشنیدم. صادر شده! صادر نشده! مشکلی بوده رفع شده!!! و ...
آقا جان خلاصه سوار رو پیاده کردند خصوصا حالا که دفترچه عزیز قدم رنجه فرمودند...
ایها الناس به دادم برسید!!!Khansariha (290)
این مورد که ؛مشکلی داره ولی رفع شده؛؛ اخرین ترفند برای از سر وا کردن ارباب رجوع هست !! نمیدونم والا چی بگم ولی یه چیز خاطر جمم اونم
کسی که سوار سواره دیگه ریز میبینم کسی بتونه پیادش کنهKhansariha (48)Khansariha (48) دفترچه هم مهم نیست خودتو ناراحت اون نکن دوباره خودش قدم رنجه میکنه ان شاالله که زودتر مشکلت حل بشه. یاحق
(2016-09-12 10:13 PM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب باربد عزیز داستان سوار روس بکجا کشید؟ تصمیم گرفتین یا خیر؟

سلام کاربخش جان تفنگ روسی که به دلم بشینه گیرنیومد کرمان قیمتا رو شمابهترازمن میدونید تواین جستجو به یه کرال سواربرخوردم که چشمموگرفت درسته شاگردبایکالم نمیشه ولی باوضعیت من وجیبم جورترهست،امیدوارم دوباره سازنخجیرو کوک نکنه
لینک مرجع