انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2012-06-05 06:35 PM)zeoos328 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من 2.5 بودجه دارم برای خرید سلاح و میخوام دولول روی هم بگیرم قصدم شکار و تراپ هست به نظر شما این سلاح برای تراپ مناسب هست؟برای شکار چی؟
دوست من مطلب شما مربوط به تایک نیست از تاپیکهای مشاوره خرید استفاده کنید. ممنون از شما (پست حذف شد)
(2012-06-05 06:35 PM)zeoos328 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من 2.5 بودجه دارم برای خرید سلاح و میخوام دولول روی هم بگیرم قصدم شکار و تراپ هست به نظر شما این سلاح برای تراپ مناسب هست؟برای شکار چی؟

دوست عزيز
شما ميتونيد براي مشاوره خريد به تاپيك مرتبط مراجعه نمائيد
سلام
من دو سه سالی هست بایکال روس دولول سوار دارموالبته از نوع دو ماشه و چوک ثابت.
از لحاظ دورزنی و استحکام و زد و برق حرف نداره.
سلام
اینم چند تا عکس ار بایکال دو لول بنده که واقعا عالیه.جنسش هم با این تک ماشه های جدید متفاوته.
واقعا"دور زنه و محکم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این تفنگ حقیه من چند باری باهاش تیر اندازی داشتم فک کنم لول بالا دروزن بود .یکی از تجربیاتی که من دارم از این اسلحه که تو شرایط حساس شکار هم اتفاق افتاده زدن 8 تا. چهار پاره رمینگتون پشت سر هم بود که به یه شکار دلچسب انجامید.امیدوارم ماشه اش خوب واست بچکونه.و اختیارتون هم بسیار زیبا چشم نواز بود.یا علی.
استتارتون بسیار .....
(2012-06-09 10:00 AM)siro نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این تفنگ حقیه من چند باری باهاش تیر اندازی داشتم فک کنم لول بالا دروزن بود .یکی از تجربیاتی که من دارم از این اسلحه که تو شرایط حساس شکار هم اتفاق افتاده زدن 8 تا. چهار پاره رمینگتون پشت سر هم بود که به یه شکار دلچسب انجامید.امیدوارم ماشه اش خوب واست بچکونه.و اختیارتون هم بسیار زیبا چشم نواز بود.یا علی.
استتارتون بسیار .....

سلام
من خودم با لول پائین که نیم چوک هست اسلاگ (تک گلوله)کالیبر 12 هم شلیک کردم.
تک گلوله لگد و صداش خیلی کمتره اما قدرتش عالیه.من توی فاصله 80 متری باهاش حلبی هم زدم .خیلی دقیق میزنه.
چهار پاره هم که خوراکشه و توی دفتر چه اش هم نوشته مشکلی نداره و لولش در مورد نترکیدن ضمانت شده هست.
من نوشتم 8 تا پشت سر هم حداقل واسه من یه ملاک خوب برای انتخاب این تفنگ هستش. بازم بهتون تبریک میگم بابت داشتنش .یا علی
با سلام خدمت همه دوستان
الان داره خرذادماه هم تموم میشه ولی خبری از سهمیه بایکال نیست من قبل از اینکه همه ی سلاح های بایکال رو سپاه برداره پول واریز کرده بودم ولی با بدشانسی من سپاه همه رو برداشت و من همچنان منتظر.
دوستان کسی اطلاع داره سهمیه ها کی واگذار میشه؟
دوست عزیز منم به همین مشگل شما برخوردم و آشنای بنده گفت که دیگه به هیچ وجه بایکال وارد نمیشه و سهمیه ها هم
که قرار شد به جاش به من آکار بده 30 تیر داده میشود
اگه اکار هم بدن بد نیست ولی میترسم اخرش بشه نخجیر !!!!!Khansariha (8)
لینک مرجع