انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام جناب حکم ابادی درست برد تفنگ به مساعل دیگه بستگی داره مثل نوع فشنگ منظورمرغوبیت وبلندی لوله وامثالهم سوال اینجاست وقتی چوک شماره یک باتراکم بیشتر دریک فاصله برابر باچوک شماره دو داره یعنی درفاصله بیشتر ساچمها شروع به بازشدن میکنن درنتیجه درفاصله دور تر به هدف برخورد میکنن پس دورزن تره دردفترچه همین نخجیر نوشته لول راست جهت اهداف نزدیک ترولول چپ جهت اهداف دورتر حالا اینکه چوک تاثیری دربردنداره چیه مخلص تمام اساتیدوصاحب نظران
سلام،عرض ادب و احترام،پیشاپیش عذر میخوام اگر جوابم به عنوان تاپیک ارتباط چندان نداره.هر چند برد و پترن بایکال هم جای بحث ندارهKhansariha (219)
از قرار معلوم منظور شما و جناب حکم آبادی از برد اسلحه ساچمه زن تفاوت داره،منظور ایشون مسافتیه که ساچمه طی میکنه تا انرژیش رو از دست بده و منظور شما افزایش احتمال برخورد برای فواصل بالاست.
هر دو فرمایش درست و منطقیه،اما دو بحث جدا از هم هستن.Khansariha (256)
فرضا به عنوان مثال با چوک 1 یا چوک 5 ساچمه 50 متر بیشتر طی نمیکنه،اما در 50 متری چوک یک ،5 ساچمه به هدف میزنه و چوک پنج 2 ساچمه.Khansariha (8)
ایام عزت مستدامKhansariha (8)
سلام به همه ی دوستان
جناب کومان عزیز منظور بنده و درست متوجه شدن و خوب بیان کردند

انتخاب لول چپ یا راست نخجیر برا بردشون نیست برا تراکم ساچمه ست
برد تفنگ با یک فشنگ خاص چه با چوک فول چه با چوک سیلندر یکیه
ولی تراکم ساچمه ها فرق میکنه

تو فاصله ی نزدیک از چوک باز تر استفاده میشه تا ساچمه ها زودتر ازهم باز بشن و تو فاصله ی بالااز چوک فول یا تنگ تا ساچمه ها دیرتر از هم باز بشن Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام دوستان بنده منظور اقای حکم ابادی رو کاملا متوجه شدم واول نوشتم که به عوامل دیگه بستگی داره ولی جان کلام زدن شکاره وقتی چوک شماره یک فاصله بیشتری رو میزنه بردمحسوب نمیشه البته بنده فقط ازروی تجربه شخصی خودم نظردادم اساتید بهتر می دونن
سلام به اساتید خودم. دمتون گرم عمرتون دراز و زندگیتون پراز برکتKhansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48) مجالی دست داد که دوباره یاد دوران جوانی کنیم و در خدمتتون یاد بگیریم. نگاهی ب نوشتها کردم و در مورد قیمتها نوشته بودین که دلم گرفت و دود از کلم بلند شدKhansariha (367)Khansariha (367) مثل بقیه چیزها شایدم بدتر بدون حساب و کتاب. با عزیز دلم بعد مدتها نشستی داشتم و بهش گفتم قیمتت بالا رفته ولی خودت نگیری که ان شاالله ان شاالله گذراست. بدبخت خودشم از دست زمونه سرش انداخت پایین و از ته لولش اه کشید. خداوکیلی ادم چی بگه یه تفنگ 7_8 تومانی حالا بگن 30 مثلا. والله ادم دلش میگیره. یاد دوران جوانی بخیر. قیمت فشنگ و مخلفات شکار و تعداد سهمیه و و و. افسانه شد.

بگذریم
چه خبر دوستان؟؟ امسال ب لطف خداوند باران خوبی زد و کبک و تیهو فراوان جوجه دارن. ان شاالله اگر پروانه بدن و دوستان کم لطف هم به اندازی تیر بزنن سال خوبیه. خودمم ان شالله بتونم با بایکال بریم و چنجا اسمون پر پر کنیم و دلی از دود باروت در بیاریم.دوستمون بایکال سوار شدن. اقا تبریک. ان شاالله ماشش ب شادی بچکه. قدرش بدون تفنگ خوبیه یعنی عالیه و هیچ وقت شرمندت نمیکنه. البته تو مملکت ما و با اوضاع ماها والا برتا و پرازی و و و جای خود دارن. پخش خوب برد خوب و استاندارد. وزن مناسب و شکل شکاری و ساده و تو دل بروووووووووووووو. ان شاالله بد خواه نداره بایکال والاKhansariha (226)Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290) و اما ....
طبق معمولم نام بایکال بر تارک اسمان تفنگها میدرخشد.
یا حق
سلام
ایا امکان داره پس از فشنگ گذاری به طور همزمان هردو لول شلیک شود؟
(2019-07-15 01:13 PM)fmad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
ایا امکان داره پس از فشنگ گذاری به طور همزمان هردو لول شلیک شود؟

سلام
هرچیزی هر جایی با هر تفنگی امکان داره
حتی با سلاح خالی هم شما باید امکان شلیک ناخواسته رو بدی
اینکار بخاطر اینه که ملکه ی ذهنت بشه و امکان خطا به صفر برسه
(2019-07-12 10:17 PM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به اساتید خودم. دمتون گرم عمرتون دراز و زندگیتون پراز برکتKhansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48) مجالی دست داد که دوباره یاد دوران جوانی کنیم و در خدمتتون یاد بگیریم. نگاهی ب نوشتها کردم و در مورد قیمتها نوشته بودین که دلم گرفت و دود از کلم بلند شدKhansariha (367)Khansariha (367) مثل بقیه چیزها شایدم بدتر بدون حساب و کتاب. با عزیز دلم بعد مدتها نشستی داشتم و بهش گفتم قیمتت بالا رفته ولی خودت نگیری که ان شاالله ان شاالله گذراست. بدبخت خودشم از دست زمونه سرش انداخت پایین و از ته لولش اه کشید. خداوکیلی ادم چی بگه یه تفنگ 7_8 تومانی حالا بگن 30 مثلا. والله ادم دلش میگیره. یاد دوران جوانی بخیر. قیمت فشنگ و مخلفات شکار و تعداد سهمیه و و و. افسانه شد.

بگذریم
چه خبر دوستان؟؟ امسال ب لطف خداوند باران خوبی زد و کبک و تیهو فراوان جوجه دارن. ان شاالله اگر پروانه بدن و دوستان کم لطف هم به اندازی تیر بزنن سال خوبیه. خودمم ان شالله بتونم با بایکال بریم و چنجا اسمون پر پر کنیم و دلی از دود باروت در بیاریم.دوستمون بایکال سوار شدن. اقا تبریک. ان شاالله ماشش ب شادی بچکه. قدرش بدون تفنگ خوبیه یعنی عالیه و هیچ وقت شرمندت نمیکنه. البته تو مملکت ما و با اوضاع ماها والا برتا و پرازی و و و جای خود دارن. پخش خوب برد خوب و استاندارد. وزن مناسب و شکل شکاری و ساده و تو دل بروووووووووووووو. ان شاالله بد خواه نداره بایکال والاKhansariha (226)Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290) و اما ....
طبق معمولم نام بایکال بر تارک اسمان تفنگها میدرخشد.
یا حق

عزیز دل از اینکه دوباره در خدمت شما هستیم و درس میگیریم بسیار خرسندیم. انشااله که کماکان بایکال برای ما و شما عالی جواب بده بنده که تک لولشو داشتم هیچ زمان خاطرات شکارش از یادم نمیره الگوی پخش عالی و برد باور نکردنی که داشت امیدوارم که دولول رویهم مثل تک لولش عمل کنه.
سلام خدمت دوستان گرامی
الان قیمت اسلحه بای کال آکبند چند هست
(2019-08-24 08:39 PM)arshia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان گرامی
الان قیمت اسلحه بای کال آکبند چند هست

سلام دوست عزیز
بایکال بغل ارزونتر از سوار
بعضی جاها دو ماشه و تک ماشه باهم قیمت متفاوتی دارند
اینکه جوازش ورزشی باشه یا شکاری هم متفاوته قیمتش ورزشی ارزون تره
ولی من از 22 تا 27 قیمت شنیدم حالا خرید و فروش هم میشه با این قیمتها نمیدونم ؟/
لینک مرجع