انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
در افغانستانم همین داستان هسته و نکته دیگه اینه که ترکهای اونجا مثلا انگلستان اصل کارن نه یکی در میان و تولیدات ترکیه درجه یکهاش خداییش عالیا و مسلیه بعد اینه که. هیچ چیز ایران را نمیشه با هیچ جای دنیا مقایسه کرد
کاملا درسته واقعا خیلی ظلمه بایکال 560 پوندی(2900000 ت) رو تو ایران بخری 14 15 میلیون اونم اگه بتونی گیربیاری!! Khansariha (367)تو تمام کشورها به راحتی و بدون اینهمه مشکل و دردسر و دادن قیمتهای فضایی برای اسلحه میشه اسلحه شکاری خرید تو همین انگلیس هر کارخونه ای برای خودش نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش داره و جالبه خیلی هم بیشتر از ایران نظارت و کنترل روی استفاده غیرقانونی و غیر مجاز از سلاح تو کشورشون دارن و اتفاقا خیلی هم موفق عمل کردن . مثلا تو بحث محیط زیست که خنده داره هزارتا مشکل جور واجور داره محیط زیستمون و حیواناتش رو تهدید میکنه انگار نه انگار فقط اومدن شکار کردنو ممنوع کردن در صورتی که همین آلودگی ها و استفاده بیشمار و نادرست از محیط زیست داریه سرمایه های ملی این کشور رو از بین میبره. مشکلات زیاده واسه گفتن ولی ..... !!!!!Khansariha (67)

خدایی دلم اساسی پر بود خخخKhansariha (13)
باسلام خدمت دوستان

متاسفانه ماوقتی اسم ترکیه یاکشورچین میادبخاطراینکه تجار ایرانی بیشتراجناس گرید پایین روبخاطرارزونی به نسبت گریدهای بالاواردمیکنندبیشتراجناس آشغال توی

ذهنمون تداعی میشه.درحالی که وقتی یه سربه سایت GUN Brokerمیزنیدکاملامتوجه پیشرفتهای ترکیه توصنعت اسلحه سازی میشوید.ساچمه زن دارن150تا200هزاردلار

یعنی یه چیزی نزدیک700میلیون تومان که داره بابرندهای خیلی معروف وکلکسیونی دنیامثل holand&holandوBerettaو...رقابت شدیدمیکنه.حالاشماتصورشوبکن اگرهمچین

تفنگی بیادتوی کشورماچقدرمیخوادقیمت بخوره؟
با سلام.چیز عجیبی که دیدم این بود به هر سایتی معتبری برای چوک سر زدم اسم بایکال هم جزو اسامی بود.ومثلا نوشته بود چوک مربوط به بایکال روسی و رمینگتون اسپارتان.نمیدونم شرکت رمینگتون طرحش را به شرکت روسی فروخته؟یا اینکه تولید مشترک هست؟Khansariha (368)هرچه دست و پا زدم نفهمیدم.ولی معلوم میشه اسلحه معتبر و شناخته شده ای هست.

اما ای کاش حد اکثر به دوبرابر قیمت کار خانه میشد در ایران خرید.
بايكال 27 همان نسخه روسي رمينگتون اسپارتان 310 است
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همه این گفتها میرسه به همون. حرف بنده که داستان داخل و بیرون کشور عزیز ما دوتا قصه متفاوته. اصل قطیمت و کیفیت اون طرف مشخصه ولی این طرف نه میشه به کیفیت اطمینان کرد قیمت هم که قربونش برم هر کی هر چی زورش برسه.
(2015-01-07 08:44 PM)سنگک نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ای کاش تو ایران میشد برای اسلحه دارای مجوز یک لول زاپاس تهیه کنیم.اگر میشد من یک لول 30 اینچی هم می خریدمKhansariha (115)
راستی چیزی را که فراموش کردم خدمتتون عرض کنم و میدونم شاید اینجا جاش نباشه اما چون تایپیک بایکال هست مجبورم بگم.این هست که در همان سایتهای فروش چوک هیچ منعی برای استفاده از چهار پاره یا اسلاگ یا ساچمه استیل برای بایکال نبود فقط همونطور که می دونید باید چوک مناسب را برای مثلا شلیک اسلاگ یا ساچمه استیل روی اسلحه نصب کرد.اما متاسفانه ما فقط چوک lead یا همون سرب در دسترس داریم.Khansariha (230)راستی به دوستان عاشق استفاده از ساچمه استیل این را عرض کنم که باید چوک قابلیت شلیک ساچمه استیل را داشته باشد.که بیشتر مواقع روی چوک نوشته شده.

سنگك جان ، نميدونم منظورتونو درست متوجه شدم يا نه ، ولي چوك هاي فابريكي كه همراه خود بايكال ها هستن ( ٣ تا چوك ) ، براي شليك ساچمه استيل هم مناسب هستن و روي خودشون نوشته شده ...
جناب Amiraliv صد در صد حق با شما هست .کمی تا قسمتی جوگیر شده بودم برای همین حذفش کردم.ممنون از شماKhansariha (333)
(2015-01-07 10:23 PM)سنگک نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب Amiraliv صد در صد حق با شما هست .کمی تا قسمتی جوگیر شده بودم برای همین حذفش کردم.ممنون از شماKhansariha (333)

داداش من قصد جسارت نداشتم ، اميدوارم دلگير نشده باشين
شما بزرگوارید .تا حالا پترن بایکال سوار را ندیدم .آیا جایی دیدید?
لینک مرجع