انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: شکار کبک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
خیلی باید .........باشه کسی تا این موقع بره شکار. طرف ما جفت شدن که هیچ الان رو تخم خوابیدن. البته برو بچ انجمن خدارو شکر این مدل ادم نداره.
اره اقا. تفنگاتون رو نگیرین سمته حیوونا. فصله شکارشون نیست. مطمین باشین هردفعه بخواین شلیک کنین. یه جوری متوجه میشین که قسمتشون نیست. خودم از سی تا تیر یدونش رو هم نتونستم بزنم یه یکی . نمیدونم چرا چپ و راست میخورد. تو همین عید از پستاندار گرفته تا خزنده همرو درحال جفت گیری و حامله دیدم.
سلام
دوستان به نظرتون دفک واسه شکار کبک چیل هم جواب میده یا نه ؟
سلام امروز رفتم زیارت ی امام زاده روی کوه بود همینطوری چشمم ب داخل ی بوته افتاد دیدم ی کبک ک کاملا بال راستش قطع شده زخمش مال چند هفت پیشه فکر کنم نر باشه دوستان اگر میشه ی صدای کبک بزارن ببینم چ عکسالعملی نشون میدهKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
اگه کار انسان بوده که خدا لعنتش کنه،آخه الانم فصل شکاره؟!!!ایکاش همه بفهمیم تا پیش از برج ۷ ابدا نباید بریم شکار
(2017-06-15 08:25 PM)siavashpayam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه کار انسان بوده که خدا لعنتش کنه،آخه الانم فصل شکاره؟!!!ایکاش همه بفهمیم تا پیش از برج ۷ ابدا نباید بریم شکار

ولی خداییش تو منطقه ما از برج 5 تقریبا جوجه ها طوق میندازن و دیگه میشه رفت سمت شون. با اینکه تو کرمان کبک زیاده ولی سال گذشته پروانه ندادن.انشالله که امسال همه رو خوشحال کنن.Khansariha (256)
خب قربون مرامت برم،اون جوجه که تازه طوق انداخته حق زندگی نداره؟یکی دوماه که باید زندگی کنه،نباید؟تازه اگر راه برای شناسایی پرنده جوان از پیر باشه بنظر من زدن پرنده های جوان تر اصلا اخلاقی نیست،یکی از اصول شکار همینه که شما حیوان سن دار رو انتخاب میکنی و با حذفش به سایر اعضای جوان گروه فرصت تغذیه بیشتر و در نتیجه زاد و ولد بیشتر میدیKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2017-07-03 08:01 AM)siavashpayam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب قربون مرامت برم،اون جوجه که تازه طوق انداخته حق زندگی نداره؟یکی دوماه که باید زندگی کنه،نباید؟تازه اگر راه برای شناسایی پرنده جوان از پیر باشه بنظر من زدن پرنده های جوان تر اصلا اخلاقی نیست،یکی از اصول شکار همینه که شما حیوان سن دار رو انتخاب میکنی و با حذفش به سایر اعضای جوان گروه فرصت تغذیه بیشتر و در نتیجه زاد و ولد بیشتر میدیKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

حتما همین طوره که شما میفرمائید.ولی مشاهده کردم که خیلیا از مرداد ماه تفنگاشون دستشونه.دقیقا چند روز پیش به یکی میگفتم امسال حتما پروانه میدن میگفت ما قبل پروانه ها کبکامونو میزنیم چون تو دوره پروانه زیاد چیزی گیرمون نمیاد.بالاخره هر کسی طرز فکری داره ولی باز خدا رو شکر تو منطقه ما کبک زیاده و دسترسی بهشون خیلی راحت که حتی اکثر مواقع نیاز نیست از ماشین پیاده بشی.
خب اخلاقی نیست دیگه دوست عزیزم،طبیعت ما الان به شدت توانایی احیای خودش رو از دست داده،باید بهش کمک کنیم،مطمئن باشید اگر با همین روال پیش بریم چهار پنج سال دیگه منطقه شما هم کبک کم میشه،یه جایی خونده بودم اگر انسانها با این سرعت که حیوانات رو میکشند همدیگر رو بکشند ظرف 17 روز نسل بشر منقرض میشه!!!!!
اینجا هم توکا فراوونه،یکی از دوستان وقتی میره دشت بدون چهل پنجاه تا بر نمیگرده!!!!خیلی کارش بنظرم زشت و غیر اخلاقی است
سلام. منم کرمانم و دو سه روزی تو کوه سر یه چشمه موندیم و لذت بردیم. کبک برا اب میومدن و با جوجهاشون اب میخوردن و میرفتن. جا یه دوربین حسابی خالی که فیلم بگیریم. تعدادشون خوب بود و زیاد ولی هنوز خداییش کوچیک بودن. دید زدنشون از شکارشون کم نداره و حال میده. با این وضعی که دیدم از اواسط برج 6 چاق و تپل میشن. صبر کنیم و کنید تا وقتش برسه تا هم انسان و هم حیوان بتونن سهم خودشون از طبیعت بگیرن. یاحق
لینک مرجع