انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: شکار کبک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
میشه البته اگه بتونی از فاصله 30 متری کلشو بزنی که نیاز به دقت زیادی داره.در کل کبک برای پرواز موجود ضعیفیه ولی هنگام راه رفتن واویلاس.واگه از فاصله 30متری زخمیش کنی شاید نتونه پرواز کنه اما احتمال زیاد میتونه راه بره وفرار میکنه.پس بهتره حتما سر کبک رو بزنی.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این کبکها رو سال گذشته با پسر عاموم زدیم
سلام دوستان من امسال واسه شكار كبك به مشكل خوردم از موقعى كه هوا سرد شده ديگه كبك نديدم كه شكار كنم حتى الان كه برف اومده
الان بيشتر كوههاى اين اطراف كم و بيش برف داره ولى توى برف هم نتونستم پيداش كنم لطفأ راهنمايي كنيد
(2014-01-05 10:22 AM)baracuda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من امسال واسه شكار كبك به مشكل خوردم از موقعى كه هوا سرد شده ديگه كبك نديدم كه شكار كنم حتى الان كه برف اومده
الان بيشتر كوههاى اين اطراف كم و بيش برف داره ولى توى برف هم نتونستم پيداش كنم لطفأ راهنمايي كنيد

سلام یه نکته بگم شاید به نتیجه برسید ..... تمام کوههای دنیا جهتشان دو قسمتی است یه قسمت رو به جنوب (روبه آفتاب) ویه قسمت رو به شمال (پشت به آفتاب )د ر ماههای شهریور مهر وتا اوایل آبان کبکها در سمتی که بیشترسایه وجود داره و خنک تره پیدا میشن (قسمت سمت شمال) در این قسمت معمولا چشمه آب فروان است وکبکها هم کنار آب هستند و هم از گزند خورشید دور هستند ..... امابعد از این که هوا سرد شد و باران و برف بارید و کبکها کمتر به آب احتیاج دارن به قسمت جنوبی کوه که همیشه رو به آفتاب است وکمتر برف روی زمین میماند کوچ میکنند
سلام دادا
کبک برای تهیه غذا توی کوه های برفی معمولا میکشه پایین و بیشتر در مناطقی دیده میشه که هنوز گیاهان کاملا زیر برف نرفتن الان توی همدان کبک رو توی دامنه راحت میشه پیدا کرد و معمولا به نقاط تمام برفی برنمیگردن
مخلصیمKhansariha (8)Khansariha (48)
دوستان سلام،امسال سال نسبتا" خوبی از نظر کبک بود من هم که اولین فصل شکارم با دولول آکارم بود کبک خوبی زدم
البته یکم با تفنگم مشکل داشتم که اواخر فصل حل شد .حیف که خیلی زود فصل شکار تموم شد،حالا تا سال دیگه باید سماق بمکیمKhansariha (367)
سلام دوستان . أمسال فصل شكار كبك تا ١٥ بهمن بود؟ براي اينكه سال كذشته استان قزوين تا ١٥ اسفند آدامه داشت.
(2014-02-10 08:09 PM)izci نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان . أمسال فصل شكار كبك تا ١٥ بهمن بود؟ براي اينكه سال كذشته استان قزوين تا ١٥ اسفند آدامه داشت.

سلام نزدیک 20 سال است شکار کبک 15 بهمن درسراسر کشور ممنوع است حال قبل این را من اطلاع ندارم که این قانون بوده یا نه ......... دلیلش اینه که از 15 بهمن تا 15 فروردین کبک های نر مست میشوند و با هم بر سر ماده ها می جنگند ......به عبارتی آغاز فصل زاد و ولد کبک است به این دلیل ممنوع میشه
سلام مناطق ما(چهارمحال و بختیاری)امسال به دلیل بارش برف زیاد فصل شکار 15 اسفند تموم میشه. البته فکر کنم از اونور دورتر شروع بشه
فکر کنم شکار کبک از شکار های لذت بخش دنیاست.توی مناطق ما (استان لرستان)یه معدن سنگ مال عمو پدرم هست که چند سالی که ذخیره ی سنگش تموم شده.توی خونه های قدیمیش و سینه کارش همیشه کفتر چاهی پیدا میشه. امسال که رفتیم متوجه یه دسته کبک پشت کوه سینه کار شدیم .همیشه مافصل ریواس چینی اونجا میرفتیم وریواس میچیدیم .شاید به خاطر گون ها اونجا بودن یا به یابه علت دیگه ولی از اینده میریم تو کارشون.یاعلی
سلام این هم کبکی که با شادو تو باغ زدم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک مرجع