انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: شکار کبک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
باسلام آیا تو این فصل فشنگ نمره ۶میشه کبک زد یعنی موثرتر از۵یا۴است باتشکر

hossin
سلام. از بزرگترا طلب بخشش. من گفتم چون پروانه دادن مشکلی برا عکس نیست ولی بچششششششششم. تو بارون دنبال کبک رفتن اگر خیلی سرد نباشه لذت داره و ی جورایی باحاله. هیچ گاه مطمین نباشین که دیگه نیستن بلکه از همون مکان و زمانی که بیخیالی میبینیشون. تا سوار میشین و از منطقه دور میشین همیشه اماده باشین. من بارها شده که موقع برگشت تو جاده اصلی شکارم زدم. خبر نمیکنه. اما تیهو که نترسه و نسبت به کبک کمتر فرار میکنه و گوشت بسیار بهتری داره نسبت به کبک و شما تمام مواردی که در مورد کبک رعایت میکنی در مورد تیهو هم رعایت کن. دنبالشون ندو مخصوصا تو سربالایی چون نمیرسی و اگرم برسی نمیتونی تیر بزنی. چند بار که بری شکار میفهمی کدوم مسیر بری بهتره و برو دور بزن تا بری بالا سرشون. بدن قوی میخواد. بدترین چیز زدن تیر بیمورده که هم گله پخش میشه و هم بجای رفتن پشت تپه پرواز میکنن و میرن دوردور پس با اطمینان بچکون حالا امروز روزی نداشتی دوروز بعدش مال خودتن. خخخخخKhansariha (8)
ساچمه 6اگر خوب باشه میتونه کمک کنه وگر نه روی 5 و بعد 4 حساب باز کن و اگر مثل بنده نداشتی هر چیز که داری بزن فقط با خاطر جم. من با ساچمه 7,5 میزنم اول کار ولیRC نه اشغال که پرنده به من نرسه و با زجر بمیره بعد مدتی هم 6_5_4 که معمولش نمره 6 دستپر خودمه اونم کم. خیلی حرافی کردم. ببخشید
باسلام
امروز بعد از دوسال رفتم شکار کبک خیلی اذیت شدم گل وشل و باد ولی مزدم رو گرفتم 4 کبک سهمیه رو زدم دروغ چرا برا اینکه وسوسه کبک اضافی نشم فشنگ تو تفنگ نزاشتم خخخخخ
(2015-11-21 01:10 AM)garin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام
امروز بعد از دوسال رفتم شکار کبک خیلی اذیت شدم گل وشل و باد ولی مزدم رو گرفتم 4 کبک سهمیه رو زدم دروغ چرا برا اینکه وسوسه کبک اضافی نشم فشنگ تو تفنگ نزاشتم خخخخخ
داداش تعریف کن ببینیم چطوری زدی تجربه کسب کنیم

hossin
اقا دمتون گرم و تیغ برا.
همیشه دست پر باشین. ادم بعد مدتی که میره شکار خیلی بهش حال میده.
اقا من یادم رفت بگم. اگر دیدین دستتون سنگین میشه خبر بدین بنده بیام براتون بیارم قول میدم ساکت باشم و مزاحم شکارتون نشم. Khansariha (8)
سلام اگر میشه چند تا از عکس های نصب حلقه ها روی زمین بزاری ممنون
(2015-11-21 10:21 PM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا دمتون گرم و تیغ برا.
همیشه دست پر باشین. ادم بعد مدتی که میره شکار خیلی بهش حال میده.
اقا من یادم رفت بگم. اگر دیدین دستتون سنگین میشه خبر بدین بنده بیام براتون بیارم قول میدم ساکت باشم و مزاحم شکارتون نشم. Khansariha (8)

سلام
کاربخش جان شما استاد وسرور بنده ای سعادتی است کوله کش شما باشم
اگه میشد عکس شکارا رو بزاریم خوب میشد
بزرگوارید. با پروانه هم نمیشه عکس گذاشت. وگرنه بسیار عالی میشد
دوستان خواههههههشن یه اآآآآآآآآآآآآآآآآآآآواز خوب برام بزارین ممممممممممنوووووووون میشمKhansariha (172)
دوستان حداقل خاطرات شکار کبک که میشه گذاشت دل مون نو یه تازه کنیم اگه کسی داره آموزنده یا آموزشی ش بزارین ممنون

hossin
لینک مرجع