انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: شکار کبک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-04-25 06:20 AM)snap نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام این هم کبکی که با شادو تو باغ زدم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز مراعات بفرمایید الان فصل شکار نیست و زدن کبک میتونه به اکوسیستم منطقه شما ضرر بزنه سعی کنید با شکار اصولی لذت ببرید شکار کشی چیز پسندیده ای نیست با این روال تا چند سال اینده فقط باید عکس حیوانات را نگاه کنیم
درسته ايشون كار خوبي نكردن ولي يك سوال:
با شادو از چند متري زدين؟؟؟
سلام دوستان این عکس مربوط به سه ماه پیش هستش و به این دلیل تا هالا این عکس رو نگذاشتم چون تازه اپلود عکس یاد گرفتم Khansariha (8)
جناب seasonhunt من این کبک رو توی 30 متری زدم Khansariha (8)
(2014-04-27 02:30 PM)snap نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان این عکس مربوط به سه ماه پیش هستش و به این دلیل تا هالا این عکس رو نگذاشتم چون تازه اپلود عکس یاد گرفتم Khansariha (8)
جناب seasonhunt من این کبک رو توی 30 متری زدم Khansariha (8)
دوست گرامی از اینگه در فصل شکار اقدام کردید خوشحالیم و امیدوارم همیشه موفق باشید Khansariha (8)
با سلام خدمت دوستان گلKhansariha (8)
بنظر من بهترین شیوه برای زدن کبک(البته تیهو هم همینطوره)کمین کردن رو آبشخور آنهاست.البته من در مورد شکار رو آبشخور فقط شکار با تفنگ بادی رو دوست دارم و برای توی دشت و هوازنی رو.شکار رو هرکسی یه جور دوست داره مثلا یکی عشقش هوازنی هستش و یکی منتظر موندن واسه اومدن شکار ولی بنظرم کمین رو آبشخور شیوه کارامدی برای شکار این پرنده باشه موفق باشید
برایه شکار تیهو کمین در ابشخور کار امد هست ولی پسند همه نیست منظورم جوانمردانه تر وبا مرام شکار کردنه تیهو برعکس کبک بیشتر پا به فرار می زاره تا پرواز وقتی انسانی روببینه واحساس خطر کنه یک جا بند نمیشه تا پتونیم با تفنگ بادی شکار کنیم تنها یک بار موفق به شکار با بادی شدم ولی دیدم دوستانی که به تعداد زیادی با پی 1000شکار کردند که استاده ما هستند
با سلامKhansariha (8)
rominجان در مورد تیهو حق با شماست ولی اونقدر شکارها کم شده که دیگه اکثرا باید سر آبشخروشون شکارشون کرد قبلا با ی کوهنوردی یکی دو ساعته حداقل دو یا سه تا کبک و یا تیهو میشد دید Khansariha (226)ولی الان اکثر باید صبح زود باید سر آبشخور کمین کنی تا ببینیشون.درمورد شکار تیهو با یه استتار خوب میشه قبل اینک بخواد شکارچی رو ببینه و فرار کنه شکارش کردKhansariha (8)
سلام
خوب داداش من یکی از عوامل کم شدن کبک همینه دیگه میرن سر اب بیچاره ها رو درو میکنن این که نشد شکار این قتل عامهKhansariha (367)سر اب خوردن حیون شکار نامردی هست خودم شخصا یه پرنده اگه در حال خوردن دونه هم باشه نمیزنم چه برسه به سر اب که حیوون بیچاره از زور تشنگی و اجبار میاد لب اب.
در ضمن شکارتا 3سال ممنوعه پس فعلا در رابطه شکار حیوانات بحث نشه بهتره.
مخلصیمKhansariha (8)
یاعلیKhansariha (256)
(2014-05-22 10:59 PM)MAX نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا ناصر یک لینک از اون سایتی که گفته شکار تا3 سال ممنوع هست میزاری؟

سلام
داداش با مام اره برادر من لینک ندارم از خودمم درنیاوردم چیزی هست که مدیران گفتن علی اقا رو میگم علی اقا خالزن
حتما یه چیزی میدونستن که گفتن بعدشم تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها اره داشم.
با سلام .
در مورد شکار یکی از بدترین نگرشها که هم به طبیعت وهم به قشر شکارچی و طبیعت دوست و هم به خود شکار ضربه سنگین و جبران نا پذیر میزنه اینه که به صرف به دست آوردن غذا و گوشت و یا برآورده کردن نیاز اساسی خود الات شکار را به دست بگیریم و اقدام به شکار (کشتار)کنیم هرچی بیشتر بهتر
به نظر شما شکار یک ورزشه یا یک راه گذراندن زندگی ایا طبیعت و وحش امروز ایران این پتانسیل را داره که طرف بره شکار کنه برای گذراندن زندگی خودش
شکار کبک برای من اینه کبک را تو هوا بزنم نه روی زمین دلشوره هر لحظه پریدن دلشوره مسیر پرواز نا مشخص و دلشوره نشانه گیری سریع و هدفگیری و شلیک موفق اون وقتی که ساچمه تو هوا به کبک اسپری میشه و کبک وارو میزنه لذت بخشه وگرنه اگه ادم بخوان هرچی میتونه بزنه که میره پرده میکاره و یا تله گذاری و یا سر آبشخور شکار میکنه و یا هزارو یک راه دیگه -شکار مرام داره برادر و هر دو طرف (شکارو شکارچی)باید شانس موفقیت داشته باشند شکار مسابقه هست شکار سنجش توانای خودته شکار ایجاد اعتماد بنفس در وجود خودت برای بهتر زندگی کردن شکار ورزش جسم و روح و متعادل کردن این دوتاست نه قصابی طرف مهمونی میگره برای غذاشون میره با پرژکتور یه گونی کبک میزنه کجای این شکاره -حیونی که خوابه و خطر را حس نمیکنی در بی اطلاعی کامل دق با ساچمه میزنی 8-10 کبک یهو میدوزی به زمین- طرف با چراغ قوه و چوب دستی شب میره کبک میزنه بعد گله میکنه میگه دیگه مثل قدیما شکار نیست برادر همه رو زدی داغون کردی میگی نیست
یه زمانی سمت ما خال قرمز داشت گرفتنش کار هر کسی نبود صبح تاریکی میرفتیم لب آب تا ساعت 7-8 دو سه تا میگرفتیم کلی حال میکردیم نه برای گوشتشون کلا صیدشون لذت داشت طرف نمیتونست بگیره رفت نمیدونم چی ریخت تو اب همه ماهیها و قورباغه و .... را از رودخونه پاک کرد رفت کیف کرد کلی ماهی گرفته حالا دیگه یک دونه قزل هم سمت ما نداره که سر صبح پشه رو روی آب بزنه
کبک کم شده و شکارشون مشکل دیگه نباید برای زدنشون بیای سر آبشخور و از این نیازشون به آب سوء استفاده کنی و خودتو مخفی کنی حیون درمونده را با اینکه شاید بدونه شما تو کمینشی ولی تشنگی بهش داره فشار میاره رو سر اب با تفنگ بزنی اگه میتونی برو با دست بگیرش گرفتی کارت درسته و یا تو دامنه پیداشون کن برو سمتشون مثل یه شکارچی واقعی شکارشون کن وگرنه سر آب نشستن و کومه درست کردن و.... به به نظر مندرست نیست و هر تیراندازی میتونه این کارو انجام بده طرف صحبت من شخص خاصی نیست دوستان دلگیر نشن هدف اینجا تبادل نظر و شنیدن نظرات موافق و مخالف لطفا از من ناراحت نشین .

لینک مرجع