انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: شکار کبک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-06-12 07:02 PM)sab نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از راهنمایی تون راستی کسی نمیخواد کلیپی صدایی چیزی بزاره کیف کنیمKhansariha (219)

سلام
تا شروع فصل شکار صبر کنین بعدش بنده میزارم
Khansariha (48)Khansariha (48)
(2015-06-13 12:03 AM)rezakabk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-06-12 07:02 PM)sab نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از راهنمایی تون راستی کسی نمیخواد کلیپی صدایی چیزی بزاره کیف کنیمKhansariha (219)

سلام

Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.با نظر آقا رضا موافقم...انشاالله اول فصل...اگه پروانه بدن که دیگه محشر استKhansariha (8)Khansariha (256)
(2015-06-13 11:01 AM)arashkian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-06-13 12:03 AM)rezakabk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.با نظر آقا رضا موافقم...انشاالله اول فصل...اگه پروانه بدن که دیگه محشر استKhansariha (8)Khansariha (256)
سلام
ببخشید این سوال ارو اینجا می پرسم:
دوستان خبر جدیدی از پروانه شنیدن و آیا احتمالش هست امسال پروانه بدن؟
سلام چهار شنبه کرمان مغازه پاینده تعداد نفرات موجود همه میگفتن پروانه امسال میدن و عاقلانه هم همینطوره با وضع و فصل امسال باید بدن ولی مملکت ماKhansariha (226) سیبش بجای هزار چرخ میلیاردها چرخ میزنهKhansariha (290) پس پس پس تا زمانش نرسه اصلا بحث در موردش معنی پیدا نمیکنه. Khansariha (367)
در ضمن بهتر نیست با پیگیریه شکار یا مسایل شکار بیرون فصل بهونه دستبیرونیهای انجمن ندیم تا اسم شکارچی را با احترام بیشتر و بدون تامل کردن بیارن. انشالله اول فصل همه این موارد درست میشه حالا اگرم پروانه ندن بازم فصلش هسته دیگه. جسارت کردم
آخه تا کی صبر کنیم Khansariha (8)
شکارچی و اینقدر بی حوصله؟؟؟؟!!!!! میرسه عجله نکنیدKhansariha (8)Khansariha (8)
(2015-06-13 05:44 PM)sab نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخه تا کی صبر کنیم Khansariha (8)

سلام
پیشنهاد میکنم تا فصل شکار شروع میشه برین شیشه دلستر بترکونین،آآییی حال میده!!!!
سلام
اخ گفتی شیشه دلستر ترکوندن تو هوا چه حالی میده اخ اگه غم فشنگ نبود
گفتی و کردی کبابم. کجایی فشنگ فراوان کجایی کجایی. برسه فصل و بدن پروانه و بریم دو روزه سهمیه امسال بترکونیم و بیایم. Khansariha (219)Khansariha (219) گفتنشم حال داد.
_________________________________________________________ حالا میگیم ولی موقع عمل یه کبکم جلومون در نمیاد. Khansariha (290)
دوستان لطفا جسارت بنده رو ببخشید اول به خودم وبعد به سایر اهالی انجمن توصیه میکنم برای تمرین تیراندازی در طبیعت از شیشه استفاده نکنیم چون پس از شکستن دیگه قابل جمع اوری وبرگرداندن به شهر نیست وناچارا درمحیط رهاسازی میشه که هم برای انسانهای دیگه ای که بعد از ما به اون محل میان وبرای سایر جانوران خطرناک وبرنده است ودر صورت خورن خورده شیشه ها توسط هر جانداری حتما به تلف شدنش منجر میشه پس عاجزانه این خواسته رو دارم که برای تمرین تیراندازی از اشیایی استفاده بکنیم که بتونیم باخودمون به شهر برگردونیم وخورده ریزه هاش در محیط زود تجزیه بشه وخطرناک نباشه ومحیط رو الوده نکنیم //جسارت بنده رو ببخشید/ دم اهالی انجمن همیشه گرم باد //
لینک مرجع