انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: شکار کبک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
البته من فک میکنم خفیف باشه
آخه کبک دری رو از فاصله های نزدیک خیلی بعیده ببینی چه برسه به اینکه بزنی!
قدیمیا میگفتن دیدنش خودش یه رکورد شکار محسوب میشه !!! الان که تو اکثر مناطق درمعرض انقراضه و دیدنش سخت تر شده...
با گلوله زنی و مرمی fmj سبکتر میزنن که کار غلط اندر غلطه....!!!! حالا اینا رو دیگه نمیدونم کجا و چجوری زدن؟!/ احتمالا دنبال شکار چهارپا بودن تو ارتفاعات و اتفاقی دیدن و زدن/ البته چون دو تا زدن (فک کنم نر و ماده ی جوان باشه) و زخمشم خیلی باز نیست احتمال داره با ساچمه زنی و چارپاره زده باشن... الله اعلم...
سلاح ساچمه زنی که تو عکس نیست!!....
243 و کالیبرای هم جوار اینچنینی مرده واسه این کار شیطاااانی !!!!!!!!!!!!
با سلام
دوستان بنده یکی دوسال قبل دوتا کبک داشتم که ماده تو بهار 20تا 25تا تخم میذاشت ولی روی تخماش نمیخوابید و تخمها بعد. چندوقت خراب میشد!هرکاریم میکردم نمیخوابید که نمیخوابید!یبارم تخمهاشو گذاشتم زیر مرغ ولی بازم باز نشدن و همش خراب شد!
بنظرتون دلیلش چی میتونه باشه!؟
سلام به همه دوستان کبک های دری با اسلحه خفیف شکار شدن اونم تو ارتفاعات طالقان
سلام به همگی اقا امروز رفتیم کوه.ی صدای کبک که یکی از بچه های سایت گذاشته بود:که من از این صدا استفاده می کنم.خلاصه یکی دوبار پخش کردیم دیدیم خبری نی. بعداز یکم پیاده رویمتوجه شدم صدای کبک میاد .گفتم بزار اینو پخش کنم که بیاد نزدیکتر اقا اینو که گذاشتم انگار برق گرفتشونKhansariha (367)....الفرار.خدا رو خوش میاد خخخخخKhansariha (256)
والا ما که هر وقت شکار کبک میریم اینجور دردسرهایی نداریم .... شما یه صدا پخش کردی همه فرار کردن ما که تیر به طرفشون هم میزنیم باز چندصد متر اونطرفتر میرسیمشون
فکر کنم شما یکمی انتظارتون زیاده، اگه صدای کبک نشنیده بودین میشد احتمال داد که توی اون منطقه کبک نبوده اما حالا که شنیدین خب باید بهشون میرسیدین نه اینکه توقع داشته باشین با پخش کردن صدا بیاد دورتون حلقه بزنن
شکار کبک با راهپیمایی و دردسرهاش معنی پیدا و باید عرق ریخت و بعد لذت زدنش برد که خیلی حال میده. اما اگر بخوای بی دردسر بزنی باید یه جایی کمین کنی و وقتشم باشه بعد امدن بزنی و مرحله بعد از داخل ماشین بزنی ولی اگر شما بری و بزنی بیشتر بهت میچسبه تا اونا بیان. Khansariha (48)
سلام دوستان به عقیده من چیزی که تو شکار حال میده راهپیمایی وتعقیب گریز و سختی کشیدنه به خاطر همین سختی های شکار کپک نسبت به پرنده های دیگه هست که شکار کپک را تبدیل به شکاری جزاب و پر هیجان کرده امیدوارم انشالاه سال اینده پروانه بدهند تا تمام شکارچی های قانونمند در کوه بیابان لذت هیجان این شکار را ببرند
(2015-01-15 11:47 PM)AKKR نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان به عقیده من چیزی که تو شکار حال میده راهپیمایی وتعقیب گریز و سختی کشیدنه به خاطر همین سختی های شکار کپک نسبت به پرنده های دیگه هست که شکار کپک را تبدیل به شکاری جزاب و پر هیجان کرده امیدوارم انشالاه سال اینده پروانه بدهند تا تمام شکارچی های قانونمند در کوه بیابان لذت هیجان این شکار را ببرند
الهییییییییییییییی آمییییییییییییین،امیدوارم سال آینده سال خوبی برای شکارچیان قانون مندباشه وکبکهای چاق وچله ای شکارکنندKhansariha (8)Khansariha (8)
(2015-01-15 12:02 AM)rezakabk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
دوستان بنده یکی دوسال قبل دوتا کبک داشتم که ماده تو بهار 20تا 25تا تخم میذاشت ولی روی تخماش نمیخوابید و تخمها بعد. چندوقت خراب میشد!هرکاریم میکردم نمیخوابید که نمیخوابید!یبارم تخمهاشو گذاشتم زیر مرغ ولی بازم باز نشدن و همش خراب شد!
بنظرتون دلیلش چی میتونه باشه!؟

دوستان کسی دلیلشو نمیدونه؟؟؟؟؟
Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
لینک مرجع