انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: شکار کبک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
ولی انصافا اگه دوربین داشته باشه شاهکار میشه نه
اگه کمین کنی شکار کبک با دوربین خیلی حال میده ولی اگه کبکا درحال فرار باشن خیلی سخته بتونی تو دوربین پیداشون کنین ولی در این حالت با مگسک به راحتی مبیشه هدف گیری کرد
Khansariha (214)
(2014-12-19 03:27 PM)lisar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ولی انصافا اگه دوربین داشته باشه شاهکار میشه نه

این اما و اگر و ولیها اخرش دردسره شما که اینقدر به خرگوش و کبک و کبوتر و و و برا شکار علاقه داری خوب ارزش خرید ی تفنگ خوب داره که روزه شک دارم نشه من خودم اصلا با شادو یا رنجر بی دقت اقدام به این کار نمیکنم.
به نظرت دور بر 700 تومن چی میتونم بخرم
با سلام
دوست عزیز جای سوالتون اینجا نیست باید در تاپیک مشاوره. مطرح می کردید ولی من جواب میدم شما با هفتصد تومن برای کبک زدن اسلحه نو چیزی نمی توانید بخرید می توانید کمی بودجه تان را بیشتر کنید تا بتوانید برای نمونه یک مگنوم 350 ویا یک 52بخرید البته دست دو برای خریدن اسلحه نو هم 1400 اسلحه به علاوه اون باید چیزی حدود 300 هم برای دوربین کنار بزارین در مجموع 1700 میشه که یک تومن از بودجه شما بیشتره اگر واقعا با بادی حال میکنید که هیچی ولی اگر برای کبک زدن و صرفا عشق شکار بهتر است کمی بودجه تون رو بیشتر کنید و یک تک نخجیر بگیرید کار تون هم راه میندازه.
(2014-12-19 09:44 PM)lisar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظرت دور بر 700 تومن چی میتونم بخرم

با سلام
دوست عزیز اگه سوالتو تو بخش مشاوره خرید سلاح بادی مطرح کنی بهتره،اونجا اساتید راهنماییت میکنن
با این بودجه شما از محصولات گامو میتونین انتخاب کنین ولی با توجه به قدرت و دقتشون به جز چند مدل بقیه باید زیر 30متر مورد استفاده قرار بگیرند
Khansariha (256)Khansariha (256)
باسلام خدمت دوستان

من خودم شکارکبک خیلی ازشکار طیهوبرام راحتتره.یعنی اگرجایی برم که کبک وطیهو توش برابر باشه اگربتونم 10تا کبک بزنم خیلی به خودم فشاربیارم بتونم یدونه یا2تا

طیهوبزنم.
سلام. جالبه چون تیهو هم نترستره هم پیدا کردنش راحتره اگر جایی باشه ولی کبک هم ترسوتره و هم جاهایی که هست جای فرار بیشتری داره. من خودم تیهو را بهتر شکارمیکنم و هم بهتر میخورم چون خوشمزهتره. البته این نظر منه
بستگی داره.
جایی که من شکار میکنم هم مثل جایی هست که دوستمون شکار میکنند.
کبک داره اما تیهو کمتره.بیشتر مشکلم هم با شکار تیهو کم بودنشه نه زیرک بودن و ترسو بودنش.
اما نسبتش مثله دوستمون نیست. مثلا وقتی سه تا کبک میزنم یه تیهو میزنم.
و گوشت تیهو واقعا خیلی خوشمزست.Khansariha (8)
خوشبحال شما ، اینجا انقدر واسه کبک ها تیر انداختن که از 100 متری به هر صدایی واکنش نشون میدن و الفرار !!! Khansariha (226)
شانس بیاریم مه شدید باشه و چقدر هم دقت کنیم تا چیزی بزنیم ...Khansariha (399)
لینک مرجع