انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: شکار کبک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به همگی کبک احتمالش هست تمام فصل تابستان آب نخورد Khansariha (256) جایی رو بلدم حدود تا شعاع 16 کیلو متری نم هم نداره چه برسد به آب بر اساس عقیده محلیان معمولن تمام روز زیر درختچه ها هستن وکمتر بیرون میان این درستهKhansariha (226)
(2015-08-10 10:26 AM)sab نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی کبک احتمالش هست تمام فصل تابستان آب نخورد Khansariha (256) جایی رو بلدم حدود تا شعاع 16 کیلو متری نم هم نداره چه برسد به آب بر اساس عقیده محلیان معمولن تمام روز زیر درختچه ها هستن وکمتر بیرون میان این درستهKhansariha (226)

این امکان وجود نداره. جانوران می تونند بخشی از نیاز به آب رو از طریق گیاهان تامین کنند . محدوده زندگی پرندگان معمولا خیلی وسیع هست. کبک ها می تونند برای پیدا کردن اب مسافت تقریبا زیادی رو پرواز کنند. و معمولا در گرگ و میش صبح کنار چشمه ها یا آبگیرها میشه اون ها رو دید.
سلام اون جایی که میگی کبک دیدی از صبح تاشب اونجا هسن یا یه ساعت خاصی اونجا کبک دیدی. فکر کنم براآب خوردن 6تا7/30آب بخورن اگه این ساعت اونجا باشن یکم عجیبه،چون من شنیدم هر جا آب باشه کبکا بیشتر همونجان
سلام دوستانKhansariha (8)
چندی پیش در اطراف منطقه خودمون دهلران واسه کبک رفتم .
دهلران منطقه گرم و خشک و بی ابی هست مخصوصا الان که خشک سالیه و تابستونم هست . واسه همین پیدا کردن کبکم در منطقه ما صبر و حوصله زیادی میطلبه.
25 کیلومتر فقط پیاده روی رفتیم 4 نفر بودیم چیزی حدوده 25 لیتر اب باهامون بود که همون اب تویه نصف شب تموم شد.
شب تو کوه بودیم صبح زود بیدار شدیم واسه کبک. از ساعت 6 چشم انتظار کبک بودیم تا ساعت 8/10 دقیقه که یه دفعه صدای قشنگش به صدا درومد.
شاید 30 یا بیشتر سر اب اومدن میتونستم شلیک کنم اما نذاشتمم شیطون وسوسم کنه تا ساعت 8/30 اب خوردن دیگه داشتن میرفتن که 2 تاشون رو نشونه رفتم همونجا خوابیدن زمین بقه رفتن.
اما خدایش شکار کبک با تمام شکارهایی که رفتم شوق بیشتری داره.
ناگفته نماند الان که زنده ایم مدیون اون چشمه ای هستیم که تویه کوه بود.
یا علی
اب توی کوه و بیابون حکم مرگ و زندگی داره. کبک حتما بای د اب بخوره. شاید تحمل زیادی داشته باشه یا بخاطر پوشش گیاهی منطقه در بعضی فصلها کمتر بیاد اب ولی نیاز ابش صد درصده.
سلا دوستان
مگه فصل شکار شروع شده!!؟؟؟؟؟!؟!؟!؟!؟
من دو هفته پیش رفتم کبکارو دید زدم هنوز جوجه هاشون خیلی کوچیک بودن که!!!!
اطراف ما برج 11 تخم میزارن تابستون جوجه نداره هوایی اینجا خیلی گرمه تویه تابستون تلف میشن مجبورن برج 11 جفت گیری کننKhansariha (8)
دوستان باور کنید تا فاصله 16 کیلومتری هم آب نداره بگذریم الان صدای کبک میتونه باعث جلبشون بشه یا نه؟ اگر میشه صدای کبک نر یا ماده یا صدای که حتمان شنیدید که همه با هم شلوغ میکنند به نظر شما کدام یک بهترKhansariha (256)Khansariha (8)
راستی تا یادم نرفته دوستانی که قول دادن صدا میزارن کجا هستن خواهشان از اون خوب خوبا بزاریدKhansariha (256)
(2015-08-11 06:35 PM)sab نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستی تا یادم نرفته دوستانی که قول دادن صدا میزارن کجا هستن خواهشان از اون خوب خوبا بزاریدKhansariha (256)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک مرجع