انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: شکار کبک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
بره شکار کبک من ۶زوبر و استرلینگ استفاده میکنم تا ۴۰متر به بالاهم شلیک نمیکنم

hossin
با فول چوک میزنم نخجیر یک‌قربان

hossin
با سلام
من از ساچمه های3_4_5_ برا کبک هوازنی استفاده میکنم وبیشر از شماره 4 استفاده میکنم
فشنگ های سهمیه ای امسال ساچمه شون سبک بود.من که هرچی گرفتم ساچمه هاشونو عوض کردم.البته وزنشون کردم دیدم درست در حد استانداردشون 32 گرم هستن ولی تعدادساچمه هاشون از قبل بیشتر بود.
سلام دوستان
بعضی دوستان به فکر استفاده از صدای کبک برای جذب یا پیدا کردن کبک هستند. خواستم ببینم تا حالا خودتان سعی کرده اید صدای کبک را تقلید کنید. من بارها با تقلید صدا کبک ها را وادار به خواندن کرده ام. کار سختی نیست و فقط نیاز به تمرین دارد. به حالت بوسه زدن به کف دستتان هوا را بمکید تا صدایی مثل صدای کبک تولید شود و بعد به صدایتان زیر و بم بدهید و آهنگش را مثل صدای کبک واقعی دراورید. مثل بوسه های محکم سریع و پشت سر هم. فقط صدا را دوبخشی دراورید دو مکش مکس و دو مکش دیگر و مکس و تکرار. همین الا ن یهویی یه صدا ضبط کردم. ببینید شبیه کبک هست یانه.
البته خیلی یهویی شد. کبکش سرما خورده!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق باشید
با سلام
آقا عبدا... عالی بودKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
من که هر چی امتحان کردم صدای همه چی شد غیر از کبک خخخخخ باید تمرین کنمKhansariha (214)
این کار مهارت میخواد و اگر بتونی دیگه عالیه. یکی از دوستان بنده در راور کرمان صدای کبک میده که خود کبک حیران میمونه. تمرین زیاد میطلبه.
(2016-01-07 11:18 PM)aghashekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
بعضی دوستان به فکر استفاده از صدای کبک برای جذب یا پیدا کردن کبک هستند. خواستم ببینم تا حالا خودتان سعی کرده اید صدای کبک را تقلید کنید. من بارها با تقلید صدا کبک ها را وادار به خواندن کرده ام. کار سختی نیست و فقط نیاز به تمرین دارد. به حالت بوسه زدن به کف دستتان هوا را بمکید تا صدایی مثل صدای کبک تولید شود و بعد به صدایتان زیر و بم بدهید و آهنگش را مثل صدای کبک واقعی دراورید. مثل بوسه های محکم سریع و پشت سر هم. فقط صدا را دوبخشی دراورید دو مکش مکس و دو مکش دیگر و مکس و تکرار. همین الا ن یهویی یه صدا ضبط کردم. ببینید شبیه کبک هست یانه.
البته خیلی یهویی شد. کبکش سرما خورده!

موفق باشید

دوستان ببخشید که من کلمه مکث را اشتباه نوشتم و الان هم قابل ادیت نیست.
موفق باشید
دوستان اینهمه منتظر فصل شکار بودیم و الان که باید بازار شکار کبک داغ باشه هیچ خبری نیست!!!! از شکاراتون بگین تا حال و هوای انجمن عوض بشه. خییییییلی ساکتین. اهاااایKhansariha (48)کجایین. من که پروانه ندارمKhansariha (226)فردا شب خبر شکاراتون بیارین تو انجمن
(2016-01-13 01:09 AM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان اینهمه منتظر فصل شکار بودیم و الان که باید بازار شکار کبک داغ باشه هیچ خبری نیست!!!! از شکاراتون بگین تا حال و هوای انجمن عوض بشه. خییییییلی ساکتین. اهاااایKhansariha (48)کجایین. من که پروانه ندارمKhansariha (226)فردا شب خبر شکاراتون بیارین تو انجمن
کاربخش جان فصل شکار کبک که قانونا تموم شده (16 دیماه) فقط ابزی تا پایان بهمن مجازه یه جوری سر و ته قضیه رو بستن که فقط بگن بله پروانه هم دادیم تا از اون ور تا میتونن جریمه های زیاد با اعمال شاقه(ظبط سلاح)انجام بدن اگه سری به سایت مثلا دیده بان محیط زیست بزنین و نگاهی به جریمه ها بکنین میبینین در یک طرف کشور بازار فروش پرنده های مهاجر گرمه و اونور دیگه برای چند تا کبک چه جریمه های عجیب و غریب میکنن.
حق نگهدارKhansariha (8)
لینک مرجع