انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: شکار کبک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-06-14 10:38 AM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان لطفا جسارت بنده رو ببخشید اول به خودم وبعد به سایر اهالی انجمن توصیه میکنم برای تمرین تیراندازی در طبیعت از شیشه استفاده نکنیم چون پس از شکستن دیگه قابل جمع اوری وبرگرداندن به شهر نیست وناچارا درمحیط رهاسازی میشه که هم برای انسانهای دیگه ای که بعد از ما به اون محل میان وبرای سایر جانوران خطرناک وبرنده است ودر صورت خورن خورده شیشه ها توسط هر جانداری حتما به تلف شدنش منجر میشه پس عاجزانه این خواسته رو دارم که برای تمرین تیراندازی از اشیایی استفاده بکنیم که بتونیم باخودمون به شهر برگردونیم وخورده ریزه هاش در محیط زود تجزیه بشه وخطرناک نباشه ومحیط رو الوده نکنیم //جسارت بنده رو ببخشید/ دم اهالی انجمن همیشه گرم باد //

سلام
باشه آقای آسمان بجاش میریم قوطی کنسرو سوراخ سوراخ میکنیم،من خودم به شخصه این موردو حتی از ترکوندن شیشه دلسترم بیشتر دوس دارم
Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
بچشم استاد اسمان. حتما. شما دعا کن هم فشنگ و هم وقتش پیدا بشه اصلا مقوا میزنیم.
در این فصل کبک نر بیشتر در کوه پایه است یا در ارتفاعات؟ نرها ادر این فصل به صورت گلهای هستند یا تکی؟ اگر کبک ماده ای صداش در بیاد احتمال در گیری کبکها هست؟
(2015-06-14 05:39 PM)sab نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در این فصل کبک نر بیشتر در کوه پایه است یا در ارتفاعات؟ نرها ادر این فصل به صورت گلهای هستند یا تکی؟ اگر کبک ماده ای صداش در بیاد احتمال در گیری کبکها هست؟

سلام
پاسخ به این سوالا ممکنه باعث بشه بعضیا که مسلما اعضای انجمن هم نیستن از یکی از ناجوانمردانه ترین روشهای شکار کبک که مخصوص این فصله(همون .....) استفاده کنن،پس بهتره جواب این سوالارو بذاریم واسه یه وقت دیگه
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
دوستان مردن از بس تذکر دادن. بزرگترای انجمن دستمون بدامنتون.
دوستان ببخشید این سوال رو پرسیدم Khansariha (8) اما چرا طراحان سایت کاری نمی کنند که فقط اعضا مطالب رو ببینند
آقایون عزیز Khansariha (367)
آخه چقدر تذکر بدیم این تاپیکها در موضوع خودش یک تاپیک جامع و تخصصی قراره باشه و برای مطالب غیر ضرور (باقالی) تاپیکهای دیگری موجوده لطفا دوستان رعایت کنند . ممنون خواهیم شد
کسی در باره کبک سفید اطلاعاتی داره ؟از کجا اومدن
کبک ماده در چه ساعاتی تخم میزاره؟بیشترین مسافت کبک تا محل آب خوردن چقدر استKhansariha (8)
(2015-06-16 09:58 AM)sab نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کبک ماده در چه ساعاتی تخم میزاره؟بیشترین مسافت کبک تا محل آب خوردن چقدر استKhansariha (8)

دوست عزیز کبک یه پرنده وحشیه مثل یه ماشین نیست که رفتارهاشون مثل هم باشه بسته به منطقه رفتار کبکها هم تعقیر میکنه ونمیتوان گفت کجا وکی تخم میکنه منطقه از لحاظ اب برا لانه سازی زیاد تاثیری نداره کبک گاها کیلومترها میره برا خوردن اب
لینک مرجع