انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: شکار کبک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
داداش سوئه تفاهم نشه.من تله دیدم از همینا ولی 2 متری!!! خوب مسلما با همچین تله ای اگه روز روز شانس باشه دست کم 20 تا کبک گرفتی.از اینا زیاد هست.تاحالا از این کوچیکا ندیده بودم.اینا هم کاربرد خودشون رو دارن.ولی در کل تله گذاری ............Khansariha (8)
(2014-10-10 11:17 AM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش سوئه تفاهم نشه.من تله دیدم از همینا ولی 2 متری!!! خوب مسلما با همچین تله ای اگه روز روز شانس باشه دست کم 20 تا کبک گرفتی.از اینا زیاد هست.تاحالا از این کوچیکا ندیده بودم.اینا هم کاربرد خودشون رو دارن.ولی در کل تله گذاری ............Khansariha (8)

والا گمون نکنم طول تله زیاد ربطی به تعداد شکار داشته باشه،چون بمحض اینکه اولین کبک تو تله بیوفته با پر زدن و...سعی میکنه خودشه آزاد کنه که دراین صورت تو99درصد مواقع کل تله بهم میریزه و پیچ وتاب میخوره و دیگه امکان گرفتاری پرنده دیگه ای توش خیلی خیلی کم میشه وشانسی!ویا اگه تله خیلی حرفه ای ساخته شده باشه و نحوه کاشتشم کاملا درست و حرفه ای باشه تله زیاد بهم نمیخوره ولی بمحض پرزدن کبک گرفتار بقیه کبکا از محل دور میشن واگه شانس باهاتون یار. باشه موقع فرار کردن یکی دوتا دیگه هم گرفتار میشن
البته جسارت نباشه ها،چون بنده تو کومه نشستم وتله رو تو چند متری خودم پهن کردم واین مواردو باچشم خودم دیدم گفتمشون
یه مدل از این نمونه تله من دیدم که حلقه ها از هم جدا بوده و هر کدام به یک میخ چوبی وصل میشه که به وسیله اون توی زمین محکم میشه که در این مدل در صورت به تله افتادن یک پرنده دیگه بقیه تله به هم نمیریزه
(2014-10-10 06:42 PM)NEMESIS نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه مدل از این نمونه تله من دیدم که حلقه ها از هم جدا بوده و هر کدام به یک میخ چوبی وصل میشه که به وسیله اون توی زمین محکم میشه که در این مدل در صورت به تله افتادن یک پرنده دیگه بقیه تله به هم نمیریزه

این نوع تله که شما فرمودید وجود داره و اتفاقا همین تله ای که دارم برای آقای جوان میسازم از همین نوعه؛ولی خوب بعد گرفتار شدن اولین پرنده به علت تلاش اون پرنده برای آزاد شدن بقیه کبکا میترسن و سریع اون منطقه رو ترک میکنن
سلام اخوی
سایز و طول اون نخها چقدره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اقای میرلوحی مثل بنده اینقدر با هوا زنی حال میکنه که دیگه هیچ جور حس شکار بهشون دست نمیده البته تله
گذاری هم یه مهارت و تجربه ای باید پشتش باشه وگر نه وقت تلف کردنه منم با تله کبک گرفتم اونم ده سال
پیش نه این مدل از اونایی که با چرخش نخ دور پای کبک حلقه میشه و گیر میکنه و یه صفحه مثل راکت تنیس
داره (کوچیکتر از راکت تنیس) و ضامن روی اون سواره دوستان حتما دیدن. ولی ولی; وقتی هوا زنی میکنی
یه حال دیگه داره و اونوقته که من و میرلوحی داد میزنیم شکار یعنی تو پر زدن. میرلوحی جان دعا کن پروانه
بدن وگر نه نKhansariha (367)Khansariha (367)
(2014-10-10 09:46 PM)kuzey نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اخوی
سایز و طول اون نخها چقدره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوست عزیز
اگه منظورتون از نخها محور اصلی تله است که بسته به حوصله سازنده فرق میکنه ولی معمولا از نیم متر کمتر نمیشه ولی اگه منظورتون حلقه هاست اونم با توجه به نوع شکارتون فرق میکنه
(2014-10-10 11:20 PM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقای میرلوحی مثل بنده اینقدر با هوا زنی حال میکنه که دیگه هیچ جور حس شکار بهشون دست نمیده البته تله
گذاری هم یه مهارت و تجربه ای باید پشتش باشه وگر نه وقت تلف کردنه منم با تله کبک گرفتم اونم ده سال
پیش نه این مدل از اونایی که با چرخش نخ دور پای کبک حلقه میشه و گیر میکنه و یه صفحه مثل راکت تنیس
داره (کوچیکتر از راکت تنیس) و ضامن روی اون سواره دوستان حتما دیدن. ولی ولی; وقتی هوا زنی میکنی
یه حال دیگه داره و اونوقته که من و میرلوحی داد میزنیم شکار یعنی تو پر زدن. میرلوحی جان دعا کن پروانه
بدن وگر نه نKhansariha (367)Khansariha (367)

هوازنی عند حال دادنه.اگه حسابی تو کوه پیاده روی کنی و خیلی خسته بشی و بعدش بلافاصله یه کبک بزنی تموم خستگی در میره.اطراف ما کبک چیل و تیهو فراوونه.ایشالا پروانه رو بدن.دارم دیوونه میشم.خیلی چشمم این کبک هارو گرفتهKhansariha (290)Khansariha (214)
جناب میرلوحی ،
کردی کبابم رفیق ،انشالله امسال هم پروانه بدن. منم یه چن جایی زیر سر گذاشتم که هم فراوانه هم درشت. Khansariha (334)
دوستان بعد از گرفتن پروانه شکار مارو از عکسهای شکاراتون بی نصیب نفرمایید
Khansariha (133)Khansariha (133)Khansariha (133)
لینک مرجع