انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: شکار کبک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-05-19 02:06 PM)lockal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگر ممکن روش ساخت یه تله کار آمد رو برام بفرستید
من کلا 2 جفت میخوام ممنون

تو همین تایپیک هست،مطالعه کنین و اگه متوجه نشدین من براتون میفرستم
اگر میشه درباره نحوه ساخت و اون ریزه کاریش بیشتر توضیح بدید؟ اگر تایپک آموزش شکار کبک اسمشو گذاشتن حتمان ایرادی ندارد وگرنه دیگه اسمش این نبودKhansariha (219)
اخه روزی که اسمش گذاشتن این بگیر و ببندا نبود و میشه جور دیگه این اطلاعات رد و بدل کرد که به انجمن هم ضربه وارد نشه. البته این نظر من کوچیکترینه و جسارتم کردم. ببخشید. با واتساپ یا خصوصی و یا ویا ویا راهای دیگر هستن.
هیچ راهی نداره نداره همیشه یه راهی هست خواهشن اجازه بدید ما ودوستان دیگه از تجربه شما استفاده کنیمKhansariha (8)
(2015-05-24 05:37 PM)sab نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هیچ راهی نداره نداره همیشه یه راهی هست خواهشن اجازه بدید ما ودوستان دیگه از تجربه شما استفاده کنیمKhansariha (8)

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آقا این تلرو یکی برای ما پخ کنه ممنون میشم
ببخشید rezakabk کجاش مبهم؟ با زبانی بی زبانی میگیم اگر کسی هست ریزه کاری ساخت این تله رو یاد بده همینKhansariha (367)
(2015-05-25 06:16 PM)sab نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشید rezakabk کجاش مبهم؟ با زبانی بی زبانی میگیم اگر کسی هست ریزه کاری ساخت این تله رو یاد بده همینKhansariha (367)

با سلام
بابت تاخیر در پاسخ دادن عذر میخوام
روش ساخت این تله تو لینک زیر هست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان اگر صدای کبک خوبی داره بزاره Khansariha (8)
یه هفته پیش داشتیم من و یه نفر دیگه تو کوه و کمر میرفتیم که یه کبک از بالا سرمون در شد و یه جه نشست . دقیق دیدم کجا و هیچ راه فراری هم نداشت چون فاصله زیاد بود رفتیم جلو . ولی انگار آب شد رفت تو زمید . هیچ جا نبود نه پرواز کرد نه دوید . هیچی به هیچی . رو یه تپه کوچیک بود که کامل به همه جا دید داشتم پرواز نکرد . تو اینجور مواقع چی شده ؟
لینک مرجع