انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: شکار کبک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوست من،اهل بوکانم ازشهرهای جنوب استان آذربایجان غربی،فکرکنم تومنطقه مانژادکبک منقرض شده یااینکه شکارچی خوبی هستم ازم میترسن خودشونوآفتابی نمیکنن'خخخخخ راستش چهارسالی میشه از نزدیک ندیدمشون باتوجه به اینکه خیلی به کوه میروم فقط دوبارازدورصداشونو شنیدم
سلام دوستان تو شهر ما یه منطقه کوهستانی هست کم بیش کپک هست ولی یادمه ۲۵ سال پیش من بچه بودم زمستان با پدرم میرفتم شکار با ماشین تو جاده برفی که میرفتیم گله گله کپک تو جاده بود بقدری بود که اگه فرمان ماشینو میگرفتی ترفشان چند تا میرفتن زیر چرخ گاهی با خودم فکر میکنم چیشدن این کپکها امیدوارم روزی دو باره شاهد هم چین صحنه هایی باشیم
(2015-01-13 02:16 AM)rezakabk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
دوست عزیز تو این ماه هایی که شما فرمودین هنوز اکثر کبکها جوجه دارن و جوجه هاشونم اونقدر بزرگ نشدن که بتونن به تنهایی از خودشون محافظت کنن پس بهتره تو این ماه ها از شکار خودداری کنیم؛علاوه براون این ماه ها جزو فصل شکار نیستند
در مورد روش شکار هم به نظر بنده کمین سر چشمه و شکار با اسلحه ساچمه زنی کار مناسبی نیست و سر این کمینها با بادی شکار کردن بهتر و لذت بخش تره چون نهایتش 2؛3تا شکار کنی

سلام خدمت شما دوست عزیز

ما زیاد اینجوری سر چشمه شکار نمیکنیم و مخصوصا موقعی که هنوز جوجه دارن و فصل شکار نیست و من عرض کردم خدمتتون که بهشون تیر اندازی نکردیم و فقط نگاشون کردیم //// این یه دفعه هم که رفتیم سر چشمه واسه کمین بعد یه مدت که کوه نیومده بودیم نمیدونستیم هنوز جوجه هاشون کوچیک هستش

یا علی
از اونجایی که با این تاپیک حال کردم:
[تصویر: 14211572981.jpeg]
کبک تا اخر برج 5 جوجه هست و زدنش چه کمین یا جور دیگه جالب نیست و بعد ان بزرگ و خوردنی میشن حالا اگر بخوای با کمین بزنی اگر جای درستی کمین کنی بخاطر اب و ناشی بودن جوجه های تاره بدوران رسیده که مغرور هستن میشه چنتا چنتا زدشون ولی تو پر زدن حالی دیگه میده و حال شکار بهتون دست میده مگر با بادی بزنی که بحث دیگه داره. یاعلی
باسلام.
بچه ها اگه کسی از کبک دری عکس/اطلاعات یا نکته ای داره اینجا بذاره تا استفاده کنیم.
باتشکر.
(2015-01-14 03:19 PM)FMJ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام.
بچه ها اگه کسی از کبک دری عکس/اطلاعات یا نکته ای داره اینجا بذاره تا استفاده کنیم.
باتشکر.

Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (8)
ممنون آقا رضا/ البته منظورم عکس ها و نکات تجربی دوستان درمورد این پرنده ی زیبا و نادر بود/ پرنده ای که برخلاف نامش از خانواده ی ماکیان و کبک ها نیست و درواقع نوعی قرقاول کوهیست!!!!!
درهرحال تشکر از لینک مفیدتون...

دقیقترش اینه :
راسته ی ماکیان/خانواده ی قرقاول/ کبک دری.
در دسته بندی جدید بخاطر خصوصیات منحصربفرد کبک دری بعنوان یک خانواده ی مستقل قرار گرفته :
راسته ی ماکیان/ خانواده ی کبک دری/انواع کب دری...
البته خیلی از پرنده شناسان بهش میگن قرقاول کوهی!
دقیقترش اینه :
راسته ی ماکیان/خانواده ی قرقاول/ کبک دری.
در دسته بندی جدید بخاطر خصوصیات منحصربفرد کبک دری بعنوان یک خانواده ی مستقل قرار گرفته :
راسته ی ماکیان/ خانواده ی کبک دری/انواع کب دری...
البته خیلی از پرنده شناسان بهش میگن قرقاول کوهی!
وااااای امروز این اینترنت بااین سرعت افتضاح و قطع و وصل شدنش پدر مارو درآورد/ ببخشید ارسالها درهم برهم و... است!!!
سلام به همه دوستان یه عکس ازتو سایت دیده بان حقوق حیوانات دانلود کردم که از دوتا شکارچی غیرمجاز توشهرستان طالقان دوتا کبک دری گرفتند
[تصویر: 73vwsgs88giaz9ix2qgu.jpg]
با گلوله زنی زده ها ا ا ااااااا........!!!!!!!!!.........
الان جریمه ش چقده !؟؟؟؟..... یکی دوسال قبل 1میلیون تومن بود!!!!...
اینم یه فیلم کوتاه از آپارات:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باتشکر.
لینک مرجع