انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: شکار کبک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوست عزیز خوب بود اما صداشون خیلی واضح نیست اگر میشه بازهم بزارین ممنونKhansariha (8)
من صدا دارم که توی یه منطقه کبکها کنجکاو شدن و تک و توکی امدن و همون صدا و همون منطقه اصلا هبچ تمایلی نشون ندادن. در کل رو صدا نمیشه درصد بالایی حساب کرد.
من بیشتر انواع صداهاشون دارم دوست دارم انواع دیگرشم بشنوم من کمتر از صداشون استفاده میکنم Khansariha (8)
سلام
صدای کبک کارایش بیشتر بخاطر اینه که باگذاشتن صدا مشخص بشه کبک کجا جواب صدای شمارو میده موقعیتش معلوم میشه شما راحتتر پیداشون کنید امدن کبک روی صدا فصل خاصی داره اونم باصدا خیلی جواب نمیده مگه از کبک شکاری استفده بشه لذت شکار کبک تو پرزدنش من به کومه و این کارا که بشینی کبک بیا بد بزنی اعتقادی ندارم شکار کبک فقط بداز پریدن حال میده
هرکس از روش خاصی از شکار لذت میبرد من اصلان با تفنگ کبک شکار نمیکنم بیشتر با دام زنده گیری میکنم فکر نکنید از این فروشنده کبک هستم من تا حالا کبکی گرفتم تو قفس نکردم فقط چند لحظه ازش عکس گرفتم بعد ازادش کردم Khansariha (8) اون کسهایی که کبک زنده میفروشند تنها راه منصرف کردن آنها نخریدن استKhansariha (256)
صدای کبک
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زمان 50 ثانیه
حجم حدود 2mb
(2015-08-15 05:21 PM)sab نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرکس از روش خاصی از شکار لذت میبرد من اصلان با تفنگ کبک شکار نمیکنم بیشتر با دام زنده گیری میکنم فکر نکنید از این فروشنده کبک هستم من تا حالا کبکی گرفتم تو قفس نکردم فقط چند لحظه ازش عکس گرفتم بعد ازادش کردم Khansariha (8) اون کسهایی که کبک زنده میفروشند تنها راه منصرف کردن آنها نخریدن استKhansariha (256)

سلام
منم یه زمانی تا دلت بخواد با تله کبک میگرفتم ولی نه واسه خوردن و فروش و این چیزا،،، کلا خانوادگی کبک دوس داریم؛ میاوردم تو حیاط یه گوشه توری درست کرده بودم مینداختمشون اونجا، هرسالم تخم میزاشتن ولی ماهی یکی دوتا فرار میکردن ولی بعدش پشیمون شدم
الانم فقط از شکارشون با تفنگ ... لذت میبرم؛ البته تو فصل شکار
صدایه خیلی جالبی بودKhansariha (8) یک نوع صدا هست که وقتی سر دسته برای جمع کردن تمام گروه میخونه کمی با دیگر صداها تفاوت دارد خیلی سعی کردم خودم ظبط کنم اما نشد هیچ جایی دیگه هم ندیدم Khansariha (256)
(2015-08-10 02:31 PM)rezakabk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلا دوستان
مگه فصل شکار شروع شده!!؟؟؟؟؟!؟!؟!؟!؟
من دو هفته پیش رفتم کبکارو دید زدم هنوز جوجه هاشون خیلی کوچیک بودن که!!!!

سلام
این بستگی به منطقه داره، این امکان وجود داره که در سال دو بار تخم گذاری کنن و یا اینکه زمان تخم گذاریشون همزمان نباشه
مثلا اینجا جوجه های سری اولی الان کاملا بالغ شدن و اخرین سری جوجه ها هم نسبتا بزرگ هستن و تا شروع سرما کاملا بزرگ میشوند
دوستان پس قولتان برای گذاشتن صدا که یادتون نرفتهKhansariha (48)
لینک مرجع