انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: شکار کبک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
آقا از شانس بد سمت ماهم تيهو نداره!!!شايدم داره ولي تاحالا نديدم
ولي كبك تا دلتون بخواد فراوونه،بعضي جاهاهم كبكاش ديگه تقريبا اهلي شدن اينقد كسي بهشون كار ندارهKhansariha (219)
باسلام خدمت دوستان

باورکنید دوستان اگه کبکها ازدست من فرار میکنند من ازدست طیهو فرارمیکنم.نمیدونم شایدطیهوهای منطقه ماخیلی ناقلا هستند.یامن دست پاچلفتیم.

ولی خوب توان تیرمن برای کبک وطیهو یکیه.کبک وراحت میزنم.ولی این طیهوی لعنتی من وازپادرمیاره.
اقا اتفاقا منطقه ی ما فقط تیهو داره و کبک نداره .Khansariha (367)
کبک دیگه چه موجودیه؟؟؟
۵ ساله ندیدم !!! یادش بخیر پرنده خوبی بود الان دیگه توی منطقه ما منقرض شده
الان یکی کبک ببینه ، انگار دایناسور دیده !!!!
ما که فقط میزنیم کلاغ...فقط کلاغ...انواع کلاغ! لامصبا تموم نمیشن هرچی میزنی باز هم هست
(2015-01-05 08:24 AM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کبک دیگه چه موجودیه؟؟؟
۵ ساله ندیدم !!! یادش بخیر پرنده خوبی بود الان دیگه توی منطقه ما منقرض شده
الان یکی کبک ببینه ، انگار دایناسور دیده !!!!
ما که فقط میزنیم کلاغ...فقط کلاغ...انواع کلاغ! لامصبا تموم نمیشن هرچی میزنی باز هم هست

خداروشکر سمت منطقه ما کبک فراوونه یه شب درمیون اندازه یه لگن با چراغ قوه شکار میکنن . هنوزم زیاد هست .
البته پارسال یه جوون به خاطر همین کبک نیر خورده بود تو سرش از اون طرف اومده بود بیرون.

چون اونجا منطقه حفاظت شدس اما تعداد شکاربان کمه.
سمت مشهد پارک ملی تندوره .
توی اینترنت هم سرچ کینی مطالبش هست .
از پنلگ گرفته تا کوچکترین نوع پرنده.
سلام دوستانKhansariha (8)
راستش منطقه ما هم خیلی کم کبک یاتیهوپیدامیشه،قبلاچندبارتوکوه صداشون شنیدم ولی حدودچهارسالی میشه که نه از دور نه ازنزدیک ندیدمشون.
اماتادلتون بخوادکلاغ هست،انواعش!!!!!!!
(2015-01-05 01:21 PM)ghavidel98 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-01-05 08:24 AM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خداروشکر سمت منطقه ما کبک فراوونه یه شب درمیون اندازه یه لگن با چراغ قوه شکار میکنن . هنوزم زیاد هست .
البته پارسال یه جوون به خاطر همین کبک نیر خورده بود تو سرش از اون طرف اومده بود بیرون.

چون اونجا منطقه حفاظت شدس اما تعداد شکاربان کمه.
سمت مشهد پارک ملی تندوره .
توی اینترنت هم سرچ کینی مطالبش هست .
از پنلگ گرفته تا کوچکترین نوع پرنده.
افرین به قول دوستان احسنت تبارک الله
به این میگن راندمان و حداکثر استفاده از حداقل وقت وهزینه به این میگن شکار باید بیام پیش شما کلاس ما که اینکار را بلد نیستم یک تفنگ فکستنی میگیریم دستمون صبح تا غروب میفتیم دنبالشون ایا یکی بزنیم یا نه ولی شما واقعا شکارچی و شکار بلد هستید بلدید چطوری شکار کنید یک لگن نمیدونم چند تا کبک میشه ولی فکر کنم خیلی بشه
اگر شبها همینجوری تلاش کنید کبکها همینطور فراوون میمونند و شما سالیان دراز هر شب میتونید یک لگن کبک شکار کنید
امیدوارم دوستان مرا ببخشند و شما هم موفق باشید همیشه و همه حال
(2015-01-05 05:03 PM)RAK نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-01-05 01:21 PM)ghavidel98 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

افرین به قول دوستان احسنت تبارک الله
به این میگن راندمان و حداکثر استفاده از حداقل وقت وهزینه به این میگن شکار باید بیام پیش شما کلاس ما که اینکار را بلد نیستم یک تفنگ فکستنی میگیریم دستمون صبح تا غروب میفتیم دنبالشون ایا یکی بزنیم یا نه ولی شما واقعا شکارچی و شکار بلد هستید بلدید چطوری شکار کنید یک لگن نمیدونم چند تا کبک میشه ولی فکر کنم خیلی بشه
اگر شبها همینجوری تلاش کنید کبکها همینطور فراوون میمونند و شما سالیان دراز هر شب میتونید یک لگن کبک شکار کنید
امیدوارم دوستان مرا ببخشند و شما هم موفق باشید همیشه و همه حال
نمیخوام از صاحب طرف داری بکنم چون درست نیست اما میرن این هم خاطره ما
سلام دوست عزیز
نمیدونم تا الان شب شکار کنجیشک یا توکا و... رفتین یا نه؟
اینجا که هر شب بچه ها بیرونن تا صبح
یه روز بودم شکار دیدم از دور اتیش روشنه رفتم جلو دیدم به به اتیشی سیخ و گونجیشک توکاو... شاید باورتون نشه بالای 200 تا کنجشک فقط بود گفتم چطور زدین کجا زدین با خنده جواب دادن شب شکار مگه نمیری تو :dKhansariha (226)
همه که یه جور فکر نمیکنند
ارادتمند همهKhansariha (8)
با سلام
دوستان بهتره اگه جایی دارن بدون رعایت اصول شکار می کنن حتما بهشون تذکر بدیم تا نسل این پرنده باهوش تو اون منطقه حفظ بهشه و البته قبل از اون خودمون باید با رعایت اصول شکار کنیم
خدارو شکر تو شکارگاه های من شکارچی زیاد نیست و حداکثر یکی دونفر دیگه جز بنده هستن که تقریبا اصولو عایت می کنن فقط تو یکی از منطقه ها که کبک خیلی خیلی زیاده و کبکاشم از آدم نمیترسن تا دلتون بخواد عقاب هست باور کنین اونقد زیادن که از آدمها بیشتره تعداشون،نمیدونم چجوری بهشون بفهمونم اصولی شکار کنن!!!!گمونم تا یکی دوسال دیگه نسل کبکو منقرض کنن خخخخ
Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)
سلام به همگی خیلی وقت بود این تایپیک بیکار بود.Khansariha (290).اصولا کبک پرنده ی باهوشیه.توی منطقه ی ما کبک ها از 100 متری ادم ببینن میپرن وشکارش واسه مبتدیا سخته. چن وقت پیش با دوستی رفتیم کوه وقتی کبک بلند میشد از بس دس پاچه می شد بدون اینکه بدونه لول تفنگ کجارو نشونه رفته ماشه رو میچکوند.ولی خدایی شکار کبک واسه ی من لذت بخش تر از هر چیزیه.هر چند واسه شکارش باید جون بکنی ودهنت اسفالت بشه.Khansariha (95).موفق باشید
لینک مرجع