انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: شکار کبک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوست عزيز مگه بادكنكه كه بتركه . اگه از شماره ساچمه مناسب استفاده بشه مشكلي نداره .وينچستر 70 تفنگ گلوله زني هست وتو ايران نيست وربطي به پرنده نداره . تفنگ ساچمه زني مخصوص پرنده است .
بله باید با ساچمه زنی شکارش کرد فقط موندم چرا کاری واسه پرورش این وروجک نمیکنن تعدادشون زیاد بشه نامردا خیلی فرزن باید دوپینگ کنیم بریم سراغشون با تفنگ بادی ننه ادم میاد جلو چشش تا شکارش کنه این پرنده نامردوKhansariha (367)Khansariha (290)
کبک بارها راجبهش صحبت شده این پرنده به دلیل دیوار محکمی که از پر داره ساچمه به راحتی بهش نفوذ نمیکنه مگه بتونید با 35 از فاصله نهایت 30تا 35

متر بزنیدش وگرنه بیشتر از اون خیلی سخته و مگر به جاهای احساس بزنید مثل سر قلبو گردن .
با مسیح خان کاملا موافقم اگه کبک رو تودستتون گرفته باشین میبینین وکه چه بافت متراکم از پر داره و یه جورایی گوشتش هم عضلانی و سخته و برایه نفوذ ساچمه باید قدرت کافی رو داشته باشه و اگر نه فقط منجر به زخمی شدن حیوون میشه که این اصلا جالب نیست
کبکها حیوونایه سرسختیند وقتی هم که زخمی بشن و قادر به پریدن نباشن تا میتونن میدوند و فرار میکنن و اگه هم نتونن فرار کنن خیلی خوب خودشونو پنهان میکنن پس بهترین کار یکی اسلحه با قدرته و یکی هم شناختن جاهایه حساس و دقیق شلیک کردنه Khansariha (214)
سلام به دوستان

با bsa comet میشه کبک شکار کرد???? نقاط حساس (سر - گردن - قلب)
دوم اینکه من برای شکار این حیوون همه جا رو زیرورو کردم پیدا نمیشه که نمیشه (تهران), کسی میتونه دقیقا بگه که کجا میشه این وروجکها رو پیدا کرد؟؟؟
با سلام به دوستان
من کامنت های همه رو خوندم روش من هم تقریبا مثل شماست با این تفاوت که من با سچمه زنی شکار میکنم و زمانی که 1 دسته کبک به روی آب می آید منتظر می مونم تا همه 1 جا جمه بشند آنگاه با یک فشنگ بین 5 تا 10 کبک رو 1جا شکار می کنم
با تشکر از همه
به نظر من باید با اوانیکس و ان هم با ساچمه28 گرین زد تا مجال اخخخخ نداشته باشد
از دوستان کسی صدای کبکی که باعث جذب کردن این حیوان باشه و تست کرده باشه و جواب گرفته باشه داره؟
من که یکی دارم انگار میگه فرار کنید بدبخت شدیم میرن دیگه نمیان!Khansariha (368)Khansariha (368)Khansariha (368)Khansariha (368)Khansariha (266)
سلام به دوستان

کسی میدونه تو شمال کبک پیدا میشه یا نه (قصد سفر)؟؟

اگه کسی میدونه بگه کجای شمال میشه پیدا کرد!!
با سلام به دوستان و اساتید گل سایت یه سئوال داشتم با تفنگ دیانا27s میشه کبک زد و اگه میشه نهایتا تا چه فاصله ای البته کالیبر تفنگم 4.5 مرسی از دوستانKhansariha (8)
لینک مرجع